در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
39

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 30 تیر 1392 10:45

آرشيو سپاس: 35 مرتبه در 21 پست

راه حل اجرا بازی های دیتا دار در گوشی های دوهسته ای GLX

توسط mehdios74 » پنج شنبه 5 دی 1392 19:17

با سلام و عرض ادب به تمامی اساتید بزرگوار سنترال کلاب

این متن رو در زیر میزارم تا دوستانی که مشکل اجرا بازی های دیتا دار دارند انشالله مشکلشون حل بشه
فقط مراحل رو به صورت کاملا دقیق اجرا کنید تا به مشکل نخورید.

1- اول بازی رو دانلود کنید به همراه دیتا (من معمولا از سایت http://www.androidha.com) دانلود میکنم و سایتشون هیچ مشکلی نداره
2- اگه دیتا پارت پارت بود وقتی همه پارت هارو دانلود کردی فقط از پارت 1 اکسترکت بگیر رو دسکتاپ
3- گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و دیتا بازی رو که معمولا تو سایت میگه کجا بریزید (هیچوقت به جز obb  ویا data) نیست داخل فقط sd card بریزید نه حافظه گوشی (ببینید آدرس دقیق دیتا ها sdcard/android/data یا sdcard/android/obb به جز اینا وجود نداره که اونا رو حتما توسایت میگه توجه کنید حتما)
4- بازی رو نصب کنید ولی اجرا نکنید
5- گوشی رو reboot کنید
6- بعد از بالا اومدن گوشی برید توی manage apps و بگردید بازیتون رو پیدا کنید (از تب های بالا برو روی sd card)
7-وقتی بازی رو دیدید لمسش کنید
8-ببینید روبروی total حجمش زیاده یا کمه؟ اگه زیاده یعنی دیتا رو خونده (معمولا به حجم بازی بستگی داره) اگه مثلا فقط اندازه حجم apk دانلود شده است یعنی دیتا رو نخونده و باید از مرحله 3 شروع کنیید (معمولا لود میشه)
9- اگه دیتا لود شده بود روی (move to sd card) کلیک کنید تا بازی بهتر اجرا بشه
10-بعد از انتقال دیتا (شاید یکم طول بکشه صبر داشته باشید)
11-از این قسمت خارج شوید و بازی رو اجرا کنید
انشاالله اجرا میشه

در ضمن بازی nfs most wanted خیلی بازی قشنگیه حتما دانلود کنید از سایت http://www.androidha.com مطمئن باشید اجرا میشه

اگه سوالی بود درخدمتم
لیست بازی هایی که من اجرا کردم:
CSR RACING
REAL RACING 3
NFS MOST WANTED
NFS HOT PURSUIT
ASPHALT 8 (فقط نسخه آفلاینش اجرا میشه که رو دستگاه من هم لگ داشت البته با نصب پکیج twrp مشکلم به طور کامل رفع شد)
CONTRACK-KILLER
death tour
البته به تازگی بازی GTA SANANDREAS هم برای اندروید ساخته شده که روی گوشی بنده اجرا شد ولی کمی لگ داشت که باپایین آوردن تنظیمات گرافیک مشکل حل شد (پیشنهادی)

اینا رو تونستم اجرا کنم البته اینو بگم که  گوشی من روت هستش ( روت بودن خیلی هم مهم نیست)

ببینید بعضی از بازی ها برای اجرا شدن نیاز به اینترنت دارن واسه چک کردن دیتا و لایسنس معمولا بیشتر بازی های گیم لافت اینجوری هستن

که باید با ف_*ل_ن*__ر..... واردش بشی تا لایسنس رو رد کنه بعد اینترنت رو قطع کنی

دیگه باید اجرا بشه

فقط تاکید میکنم دوستان حتما باید بازی های ورژن آفلاین رو دانلود کنید وگرنه امکان اجرا نشدنش وجود داره

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mehdios74 تشکر کرده اند:
SMH, Mahdi1944

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

دوشنبه 2 دی 1392 12:41

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: راه حل اجرا بازی های دیتا دار در گوشی های دوهسته ای GLX

توسط flmehrdad » پنج شنبه 5 دی 1392 20:11

سلام من اسکای دو هسته ارم که دادم بیرون روت کردن پکیج twrp چیه می شه توضیح بدین
و بعدی اینکه  بازی های مثل اسفالت 7و 8  یا nova2,3رو تا منوی بازی میاد یا صفحه سیاه میشه یا از بازی میاد بیرون دیتاهای مختلفی هم اامتحان کردم حتی دیتا رو رو حافظه گوشی ریختم ولی باز نمی یاره با برنامه های مثل game booster هم جواب نداد  حتی بازی های مثل bia2 وnova1 رو هم وسط باز force close   میشه خواهشن بگین مشکل کجاست خیلی عصبیم کرده ممنون

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
39

تاريخ عضويت

يکشنبه 30 تیر 1392 10:45

آرشيو سپاس: 35 مرتبه در 21 پست

Re: راه حل اجرا بازی های دیتا دار در گوشی های دوهسته ای GLX

توسط mehdios74 » پنج شنبه 5 دی 1392 20:32

flmehrdad نوشته است:سلام من اسکای دو هسته ارم که دادم بیرون روت کردن پکیج twrp چیه می شه توضیح بدین
و بعدی اینکه  بازی های مثل اسفالت 7و 8  یا nova2,3رو تا منوی بازی میاد یا صفحه سیاه میشه یا از بازی میاد بیرون دیتاهای مختلفی هم اامتحان کردم حتی دیتا رو رو حافظه گوشی ریختم ولی باز نمی یاره با برنامه های مثل game booster هم جواب نداد  حتی بازی های مثل bia2 وnova1 رو هم وسط باز force close   میشه خواهشن بگین مشکل کجاست خیلی عصبیم کرده ممنون

دوست عزیز پکیج twrp برای گوشی اسکای ساخته شده که داخل خود انجمن هست
بعد از نصب کاستوم ریکاوری اسنوی روی اسکای
پکیج نصب میشه و حالت swap حافظه انجام میشه
فقط خیلی به نکاتی که گفته شده توجه کنید چون امکان بالا نیومد گوشی (در صورت اشتباه کردن)  وجود داره
برای بازی هایی هم که گفتی من آسفالت 8 رو بدون هیچ مشکلی اجرا میکنم ولی این حالت force close برای من تا حالا به وجود نیومده
گوشی من خیلی ارور (متاسفانه برنامه ---- بسته شده است) میداد که بعد از نصب پکیج ها این حالت به کلی رفع شد
شما کارهایی رو که گفتم با احتیاط انجام بده انشالله درست میشه
موفق باشی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mehdios74 تشکر کرده اند:
SMH, Mahdi1944