روت،بکاپ،کاستوم ریکاوری، برگرداندن سریال برای کلیه گوشی GLX

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: اهواز
سپاس‌های ارسالی: 154 بار
سپاس‌های دریافتی: 383 بار
تماس:

Re: روت،بکاپ،کاستوم ریکاوری، برگرداندن سریال برای کلیه گوشی

پست توسط S.M.Seyednoor » جمعه 16 خرداد 1393, 5:05 pm

سلام دوست عزیز

متشکرم
امیدوارم حال شما هم خوب و تنتون سالم باشه...
دوست عزیز برای روت کردن و داشتن کاستوم ریکاوری ابتدا از طریق این لینک گوشیتون رو ابتدا روت و سپس از طریق برنامه MTK Droid Tools که در همین پست در موردش صحبت شده برای گوشیتون کاستوم ریکاوری تهیه کنید .

پایدار باشید و برفرار ...
 تصویر    
 ...There is no deadlock for grand people  

because they believe they'll either find a way or make a way  

۩۞۩๑

ِ ، آرزوهای شیرین   [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   

New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط rampal » یک شنبه 18 خرداد 1393, 12:54 pm

سلام به داداشای گلم من با این برنامه بک اپ گرفتم اما چطور برش گردونم؟؟

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 82 بار
سپاس‌های دریافتی: 47 بار

پست توسط abnoos1404 » دو شنبه 19 خرداد 1393, 6:49 pm

سلام سید جان،چطور با این برنامه کاستوم ریکاوری تهیه کنم؟
ما ایستاده خواهیم مرد...

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار

پست توسط Tolidemihan » جمعه 23 خرداد 1393, 4:46 pm

سلام و ممنون از راهنمایی خوب تون

من با نسخه 2.5.3 این برنامه خواستم گوشی z1 خودم رو روت کنم اما ارور داد و کار نکرد :

--->>> Connect to device <<<---
[+] This may take a few minutes.
[-] Failure.
ATTENTION! Requests for confirmation on the device screen are possible!
--- ERROR : SU inaccessible
--- Through CWM it is possible to get root on this phone! Look URLs :
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

اطلاعات گوشی رو هم شناخته بود و این موارد رو نشون داد :
Hardware : MT6572
Model : GLX Z1
Build number : GLX Z1 20140412-092148
Build date UTC : 20140412-012148
Android v : 4.2.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P33, 2014/03/04 21:33
Kernel v : 3.4.5 (user@linux-user) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP Sat Apr 12 09:20:02 CST 2014

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط joiplm » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 2:13 pm

سلام خدمت سید بزرگوار و آقامهدی بزرگوار .من وقتی گوشی رو وصل میکنم گوشی رو میشناسه واطلاعات گوشی رو مینویسه اما پیغامی مبنی بر ریست کردن گوشی نمیده بلکه نوار نصب شروع به حرکت می کنه اما هیچ اتفاقی نمی افته الان یک ساعته که در حال روت کردن چی دستور می فرمایین مشکل از کجاست ضمنا گوشی بنده اسکای هست

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 91 بار
سپاس‌های دریافتی: 202 بار

پست توسط ali.4171 » چهار شنبه 1 مرداد 1393, 4:32 pm

joiplm نوشته شده:سلام خدمت سید بزرگوار و آقامهدی بزرگوار .من وقتی گوشی رو وصل میکنم گوشی رو میشناسه واطلاعات گوشی رو مینویسه اما پیغامی مبنی بر ریست کردن گوشی نمیده بلکه نوار نصب شروع به حرکت می کنه اما هیچ اتفاقی نمی افته الان یک ساعته که در حال روت کردن چی دستور می فرمایین مشکل از کجاست ضمنا گوشی بنده اسکای هست
سلام، دوست گرامی، اول باید گوشی
خودتون رو روت کنید تا بتونید از این برنامه استفاده کنید...
این که کاری انجام نمیده یعنی گوشی شما روت نیست

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط joiplm » جمعه 3 مرداد 1393, 9:33 am

ali.4171 نوشته شده:
joiplm نوشته شده:سلام خدمت سید بزرگوار و آقامهدی بزرگوار .من وقتی گوشی رو وصل میکنم گوشی رو میشناسه واطلاعات گوشی رو مینویسه اما پیغامی مبنی بر ریست کردن گوشی نمیده بلکه نوار نصب شروع به حرکت می کنه اما هیچ اتفاقی نمی افته الان یک ساعته که در حال روت کردن چی دستور می فرمایین مشکل از کجاست ضمنا گوشی بنده اسکای هست
سلام، دوست گرامی، اول باید گوشی
خودتون رو روت کنید تا بتونید از این برنامه استفاده کنید...
این که کاری انجام نمیده یعنی گوشی شما روت نیست

سلام من گوشیمو با kingo android root روت کردم و سوپر یوزر هم رو گوشیم هست آیا بازهم مشکل از روته؟حالا اگر بخوام با همین نرم افزاری که شما معرفی کردین دوباره روت کنم باید درایور خاصی دانلود کنم مثل mtk driverیا همین که با درایور خود شرکت رو نصب کنم کافیه وسوال آخر اینکه اگه مجبور بشم از mtk driver استفاده کنم آیا مشکلی برای آپدیت کردن با آپدیت های جدید شرکت جی ال ایکس مشکل پیش نمیاد پیشاپیش ممنون و خدا خیرتون بده.

New Member

پست توسط omid.ras » چهار شنبه 29 مرداد 1393, 10:13 pm

سلام سید عزیز و آقا مهدی عزیز
یه سوال داشتم .شرمنده ، چطور میشه گوشی روت شده جی فایو رو به حالت اولیه قبل از روت برگردوند؟؟ یا پس از نصب روت گوشی نت سه اونرو به حالت کارخونه ای 4.2.1 برگردوند؟
با تشکر

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 115 بار

پست توسط nasser9090 » سه شنبه 4 شهریور 1393, 10:39 pm

سلام به همه دوستان
برای root کردن میتونید از برنامه هایی نظیرSRSRoot for Android و RootGenius و GetVRoot استفاده بکنید،
برای unroot کافیه که برید تو برنامه superuserیاkinguser و در setting برنامه remove root primation بزنید تا root از بین بره.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 شهریور 1393, 11:24 am

,
فقط زماني اين کار رو با اين برنامه‌ها انجام بديد که هيچ کاستوم ريکاوري براي اون مدل ارائه نشده باشه. چون تمامي اين برنامه‌ها و به طور کلي هر برنامه‌اي که با استفاده از اکسپلويت کردن و نفوذ به گوشي، اون رو روت ميکنه به ساختار سيستم عامل صدماتي ميزنه و بعد از اون مشکلاتي مثل کند شدن، پرش آنتن و امثال اون ايجاد خواهد شد که در برخي مواقع اگر اين مشکل اصلاح نشه، منجر به مشکلات سخت افزاري خواهد شد. پس توصيه ميکنم هيچ وقت از اينها استفاده نکنيد و هميشه هر گوشي اندرويدي رو از روش استاندارد اون بعني کاستوم ريکاوري و نصب پکيج روت، روت کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 115 بار

پست توسط nasser9090 » دو شنبه 24 شهریور 1393, 12:03 am

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
فقط زماني اين کار رو با اين برنامه‌ها انجام بديد که هيچ کاستوم ريکاوري براي اون مدل ارائه نشده باشه. چون تمامي اين برنامه‌ها و به طور کلي هر برنامه‌اي که با استفاده از اکسپلويت کردن و نفوذ به گوشي، اون رو روت ميکنه به ساختار سيستم عامل صدماتي ميزنه و بعد از اون مشکلاتي مثل کند شدن، پرش آنتن و امثال اون ايجاد خواهد شد که در برخي مواقع اگر اين مشکل اصلاح نشه، منجر به مشکلات سخت افزاري خواهد شد. پس توصيه ميکنم هيچ وقت از اينها استفاده نکنيد و هميشه هر گوشي اندرويدي رو از روش استاندارد اون بعني کاستوم ريکاوري و نصب پکيج روت، روت کنيد

ممنوم از راهنمایی
خوب می شد که پکیج روت و کاستوم ریکاوری گوشی ها قرار می دادید تا دوستان بتونن از اون استفاده بکنن

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 25 شهریور 1393, 6:31 pm

,
كاستوم ريكاوري براي هر گوشي و برخي مواقع هر نسخه از فريموير و كرنل بايد از نو بانويسي و اماده بشه. به اين شكل نيست كه بشه يك كاستوم ريكاوري براي تمام گوشي‌ها ارائه كرد. البته براي گوشي‌هاي خارجي و برندها معمولا كاستوم ريكاوري عرضه شده و با جستجو قابل دانلود هست. براي گوشي‌هاي ايراني هم اگر ريكاوري اصلي در دسترس باشه، ميشه اين كار رو انجام داد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “GLX”