در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II

نماد کاربر
272

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 18 تیر 1390 14:26

آرشيو سپاس: 837 مرتبه در 197 پست

Re: سوالات و مشکلات glx g5

توسط Freedom Fighter » سه شنبه 1 بهمن 1392 14:05

saeedjiji نوشته است:از دوستان کسی صدای گوشی رو تست کرده؟

در حد s3 سامسونگ هست (از نظر شفافیت و کیفیت صدا) ؟؟؟

مطمئنن هیچوقت
S III پرچمدار سابق سامسونگ گوشی بی نقصیه
مقایسه با گلکسی وین یا S III mini عاقلانه تر بنظرمیرسد
شبیه ساز گنج جنگ

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 1 بهمن 1392 15:31

Freedom Fighter,  
محض اطلاع شما چيپ Exynos استفاده شده در پرچمدارهاي سامسونگ از فاجعه‌بارترين و بي ثبات ترين و البته مشکل دارترين سري چيپ‌هاي توليد شده در طول تاريخ حيات اندرويد هست. اينقدر فاجعه هستند که توسعه دهندگان بزرگ ريليزهاي اندرويد مثل CM , MIUI رسما اعلام کردند هرگز به روي اين چيپ فعاليتي نخواهند داشت. دليل اون هم بي ثباتي و نقص‌هاي متعدد در توسعه بود. همچنين نقصي به نام Mem_Caps_erase که باعث تخريب برخي اطلاعات پايه‌ي چيپ ميشد و در نتيجه راهي جز تعويض برد نداره. پس حداقل ميخواهيد چيزي رو روي سر چيز ديگري بکوبيد. چيزي مثل Snapdragon ها رو علم کنيد که در قدرت کم نظير هستند و فقط نقص اونها در مصرف انرژي هست!

ضمنا صدا چيزي نيست که نياز به پرچمدار ابر قدرتهاي! اين حوزه داشته باشه، همون گوشي‌هاي چيني بدون سيستم عامل که چند سال پيش با تلويزيون هم ارائه ميشند هر کدوم اندازه يک سيستم صوتي ماشين قدرت صدا داشتند. پس اگر به هز دليلي خواستيد چيزي رو تخريب کنيد. خصومتي با چيزي داريد و يا علافه داريد چيزي رو بکوبيد. با چيزي اين کار رو بکنيد که خودتون اول از همه در ذهن ديگران کوفته نشيد ...

شرط عقل و انصاف اينه که ادم در مورد چيزي نظر بده که حداقل با چشمش ديده باشه، حالا اگر لمس نکرده هم باز بهتر از نديده و لمس نکرده نظر دادن هست. البته منم فکر ميکنم در صدا مثل اسپايدر به اندازه‌ي کافي بلند نباشه. اما اينطور نظر دادن در مورد يک موضوع، چيزي نيست که در يک محيط علمي پذيرفته بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
saeedjiji, SMH

Major II

Major II

نماد کاربر
272

تاريخ عضويت

توسط Freedom Fighter » سه شنبه 1 بهمن 1392 16:08

محض اطلاع شما با هر دو گوشی اسپایدر و جی5 کارکردم
توصیم به کسایی که میخوان گوشی بخرن اینه
اگر ایران 1100 میزد ولی خودش میزد نه چینی بدون تعلیل میخریدمش
ولی جنس چینی چینیه
در مقایسه ای که من با گلکسی وین کردم جی 5 شما کم آورد
فقط دهن پر کنه و رو کاغذ سره
شماهم به جای دفاع از گوشی هایی که خودتون تا حالا ایرادات زیادی مثل دوربین ازش گرفتین مردم رو به سمت انتخاب های بهتری راهنمایی کنید
باتشکر
شبیه ساز گنج جنگ

Major

Major

نماد کاربر
194

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 01:29

آرشيو سپاس: 149 مرتبه در 96 پست

توسط ali.4171 » سه شنبه 1 بهمن 1392 18:57

hosein4423 نوشته است:ali.4171,  
سلام شما اگه خرید یه بررسی اجمالی بزارید ممنون میشیم
باتری چهقدر نگه میداره در چه شرایطی؟
مشکل دوربی؟ و کیفیتش ؟
خروج از برنامه؟ نوتیفیکیشن داره(وقتی پیام میاد چراغش روشن میشه؟
و کلا مزایا ومعیب بگید.

سلام،باتری با مصرف زیاد ی روز نگه میداره
دوربین عقب ۸ مگ با کیفیت با لنز f2.4 و فیلمبرداری فول اچ دی دوربین جلو ۵ مگاپیکسل هست و کلا دوربین مشکلی نداره
آره نوتیفیکیشن هم داره چراغشم سبز چشمک زن میشه وقتی پیام میاد
فلاشش بدک نیست
خروج از برنامه هم تا حالا نداشتم
گوشی سرعت بالایی داره دارم بازیهای سنگین روش تست میکنم ببینم چجوره هر چند ک مطمئنم بدون مشکل همرو میاره
همراه گوشی ی قاب سیلیکونی بود که محافظ خوبی میشه
کیفیت صدای بلندگو خیلی خوبه و بلندی صداش مطلوب
امتیاز antutu ش هم نزدیک ۱۴۰۰۰ شد.حالا بررسی با اسکرین شات و تست فیلمبرداری و عکسبرداری و تست بازیشو تا یکی دو روز دیگه میذارم رو سایت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali.4171 تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 1 بهمن 1392 19:51

Freedom Fighter,  
اين لينکها رو ببينيد:
http://www.sammobile.com/2013/03/19/cya ... alaxy-s-4/
http://www.ibtimes.com/cyanogenmod-sams ... -s3-galaxy
همين تصميم رو MIUI هم گرفت که البته چون MIUI بيشتر براي چين فعاليت ميکنه و به گستردگي و قدرتمندي CM نيست چندان بازتابي پيدا نکرد. همون زمان که CM اعلام کردن به دليل در دسترس نبودن سورس سالم و کافي و همچنين ناپايداري‌هاي بعضا منجر به بريک شدن گوشي‌ها، ديگه هرگز Exynos رو پشتيباني نخواهد کرد.
دوست خوبم Alireza Hosseini يک Galaxy S2 داشتند که دقيقا همين ترکش Mem_Caps_erase فريموير رسمي sammobile باعث بريک شدن و تخريب بخشي از بورد شد که مجبور به تعويض اون شدند و متاسفانه اگر XDA رو بررسي کنيد همچنان بعد از گذشت چندين نسل از اين چيپ، وقتي قريمويري رو سامسونگ ارائه ميکنه همه ميپرسند که اين نقص وجود داره يا خير و نگران خاموش شدن دائمي گوشي خود هستند. اون هم در حالي که الان ديگه کمتر چيپي وجود داره که Dead بشه
من حداقل چهار سال به صورت تخصصي روي اندرويد و بهينه سازي اجزاي اون کار کردم و پروژه‌ي کارشناسي من هم در اين حوزه بوده. افرادي که من رو از نزديک ميشناسند ميتوانند اين موضوع رو تاييد کنند که تقريبا تمام دوستان و آشنايان گوشي‌هاشون رو براي بهينه سازي در اختيار من ميگذارند و روي همين مورد، تقريبا با تمام گوشي‌هاي مطرح برندهاي مختلف کار کردم. من هيچ دفاعي از مارک GLX نکرده و نخواهم کرد. در همين بخش احتمالا ديديد بارها گفتم گوشي‌هاي لاستر، ميرا رو به هيچ عنوان توصيه نميکنم. همچنين گوشي‌هاي غير هوشمند. من صرفا بر اساس تجربه‌ي خودم روي اغلب چيپ‌ها مطرح، با صراحت اعلام ميکنم MTK چيپي هست که آينده رو مال خودش خواهد کرد. بهينه‌ترين معماري و ساختار نرم افزاري رو داره که فعلا در هيچ چيپ هيچ شرکت ديگه‌اي اون رو نديديم. گواه واضح اون هم عمر بالا باتري گوشي‌هاي با چيپ 6589 به بالا هست. حال اين رو با Snapdragon مورد استفاده از Xperia TX مقايسه کنيد، خواهيد ديد شارژ دو سيمکارته و بيش از دو روز با استفاده نرمال در گوشي‌هاي 6589، هرگز قابل مقايسه با شارژ زير يک روز با استفاده نرمال TX نيست و اين در حالي هست که از لحاظ قدرت پردازشي اين دو گوشي در يک رنج هستند (حدود 700 امتياز در antutu تفاوت دارند)
پس بهتره منصفانه فکر کنيم. خود من بارها از سياست‌هاي GLX انتقاد کردم. براي مثال بدترين مشکلات اين برند نداشتن پشتيباني نرم افزاري به معني مطلق کلمه هست (تقريبا شبيه هواوي). در دسترس نبودن سورس فريموير‌ها و بدتر از همه اينکه يک گوشي رو با قطعات و سنسورهاي مختلفي ميزنه و اين موضوع در ارائه‌ي فريموير براي اونها بسيار مشکل ايجاد ميکنه. اما گوشي Spider واقعا قابل دفاع هست. من اين حرف احمقانه رو نميزنم که اين شرکت ايده‌ال هست و يا حتي کاملا قابل دفاع. اما عملکرد رو به رشدي داشته و اگر اين بازار رقابتي ادامه پيدا کنه اميدوارم در آينده روزي به عنوان يک برند قابل افتخار مطرح بشه و همچنين به هيچ عنوان اين حرفهاي حماقت اميز و احمقانه‌ي ايراني نيست و اراجيفي مانند اين رو پشيزي براش ارزش قائل نيستم. چرا که بارها و بارها اين بحث مطرح شده که هيچ يک از غول‌هاي صنعتي اين حوزه حتي تمام طراحي رو هم خودشون انجام نميدن، ساخت قطعه که پيش کش، براي مثال نوکيا که 14 سال پرچمدار مطلق اين حوزه بود. از ابتداي ورود به ساخت گوشي همراه تا پايان حيات خودش هرگز قطعه‌اي رو نساخت و اصلا اين شرکت قطعه ساز نبود. اما تمام دنيا خريدند و هيچ احمقي هم نپرسيد اين فنلاندي نيست. چون حتي احمق‌ترين احمق‌هاي دنيا هم ميدونند که اين يک چيز کاملا منطقي هست که يک محصول از کنار هم قرار گرفتن دهها قطعه و با کمک دهها شرکت توليد ميشه. اما در ايران واقعا بعضي مواقع روي بني اسرائيل رو سفيد ميکنند برخي‌ها...

در پايان اگر شما به اين گوشي دسترسي داريد لطفا فريموير و بيلد نامبر اون رو بفرماييد تا در صورتي که بالاتر از نسخه‌‌ي فعلي ارائه شده در انجمن هست زحمت بکاپ گرفتن فريموير اون رو به شما بديم. حداقل بخشي از کم کاري‌هاي اين شرکت در حوزه‌ي نرم افزار جبران بشه

و باز تاکيد ميکنم Spider واقعا گوشي قابل دفاعي هست در مقابل همتايان خودش مثل Xperia C, Huawei G700 و Galaxy Grand2
باز به دوستان توصيه ميکنم دست از اين کينه‌ي شتري نسبت به کالاي حتي برچسب ايراني زده! برداريد. حتي اگر اين مخصولات فقط در ايران برچسب زده شده باشند. چند صد نفر رو به کار مشغول کرده. کاش کمي از اين ميراث نحس استعمار پير خبيث فاصله ميگرفتيم ...
ضمنا افت صنعت زالو صفت خودرو مونتاژ و يا 100 ايراني بودن يا نبودن اون نيست. بلکه مشکل انحصاري بودن اون هست که کشور رو به خاک سياه نشونده و مردمش رو به خاک عزاي از دست رفتگانشون در ارابه‌هاي مرگ ساخت اين شرکتها. اگر روزي خوزه‌ي موبايل هم انحصاري داخلي بشه، شک نداشته باشيد چيزي بهتر از صنعت خودرو نخواهيم داشت ...

کاش ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

mojn73, wildfire.s, esijoon, saeedjiji, ASHKAN95, from-sky, SMH

Major I

Major I

نماد کاربر
686

تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

توسط saeedjiji » سه شنبه 1 بهمن 1392 23:29

دوستان ببخشید که باز مطرح میکنم چون واقعاً برام مهمه (چون آهنگ زیاد گوشی میدم با گوشی)

برام بلندی صدای گوشی زیاد مهم نیست فقط مهم اینه که بدونم وقتی موقع اجرای آهنگ با بالاترین سطح صدا گوشی کیفیتش رو از دست میده یانه؟

صدا تیز و اعصاب خورد کن میشه یا نه مثل گوشی galaxy y duos که داشتم کیفیت خودش رو حفظ میکنه؟

ضمناً از اینکه شنیدم این گوشی notification led داره خیلی خوشحال شدم

و در آخر من تا الان به جز صدا از همه چیز glx snowy راضی بودم و واقعاً بیشتر از انتظارم واسم کار کرده و خوشبختانه گویا اروند روند رو به رشد خودش رو حفظ کرده
امیدوارم خرابش نکنه

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد  , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeedjiji تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Present

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 2 بهمن 1392 05:57

saeedjiji,  
من از کيفيت صداي اسپايدر راضي هستم و اصلا خش يا چيز آزار دهنده‌اي در صدا نيست. فقط کمي بلندي صدا از انتظاري که از يک گوشي 5اينچ هست کمتر بود که اون هم البته با JetAudio حل کردم و الان صدا کاملا رضايت بخش هست با اين برنامه. حدسم اين هست که G5 هم مشابه Spider باشه که يکي از دوستان هم همين موضوع رو اعلام کردند

Present, saeedjiji

Major I

Major I

نماد کاربر
686

تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

توسط saeedjiji » چهارشنبه 2 بهمن 1392 12:01

ممنون آقا مهدی

آقا ali.4171,  

مطمعنی گوشی led notification داره؟ کجای گوشی گذاشتن؟

چون من توی فیلمای معرفی گوشی که دیدم همچین چیزی نبود

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد  , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 2 بهمن 1392 15:57

saeedjiji,  
اسپايدر هم داره، بالا سمت چپ هست

saeedjiji

Major

Major

نماد کاربر
194

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 01:29

آرشيو سپاس: 149 مرتبه در 96 پست

توسط ali.4171 » چهارشنبه 2 بهمن 1392 22:00

saeedjiji نوشته است:ممنون آقا مهدی

آقا ali.4171,  

مطمعنی گوشی led notification داره؟ کجای گوشی گذاشتن؟

چون من توی فیلمای معرفی گوشی که دیدم همچین چیزی نبود

بله دوست گرامی بالا سمت چپ
کیفیت بلندگوش خیلی خوبه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali.4171 تشکر کرده اند:
saeedjiji

Major II

Major II

نماد کاربر
272

تاريخ عضويت

توسط Freedom Fighter » پنج شنبه 3 بهمن 1392 00:13

Mahdi1944 نوشته است:Freedom Fighter,  
اين لينکها رو ببينيد:
http://www.sammobile.com/2013/03/19/cya ... alaxy-s-4/
http://www.ibtimes.com/cyanogenmod-sams ... -s3-galaxy
همين تصميم رو MIUI هم گرفت که البته چون MIUI بيشتر براي چين فعاليت ميکنه و به گستردگي و قدرتمندي CM نيست چندان بازتابي پيدا نکرد. همون زمان که CM اعلام کردن به دليل در دسترس نبودن سورس سالم و کافي و همچنين ناپايداري‌هاي بعضا منجر به بريک شدن گوشي‌ها، ديگه هرگز Exynos رو پشتيباني نخواهد کرد.
دوست خوبم Alireza Hosseini يک Galaxy S2 داشتند که دقيقا همين ترکش Mem_Caps_erase فريموير رسمي sammobile باعث بريک شدن و تخريب بخشي از بورد شد که مجبور به تعويض اون شدند و متاسفانه اگر XDA رو بررسي کنيد همچنان بعد از گذشت چندين نسل از اين چيپ، وقتي قريمويري رو سامسونگ ارائه ميکنه همه ميپرسند که اين نقص وجود داره يا خير و نگران خاموش شدن دائمي گوشي خود هستند. اون هم در حالي که الان ديگه کمتر چيپي وجود داره که Dead بشه
من حداقل چهار سال به صورت تخصصي روي اندرويد و بهينه سازي اجزاي اون کار کردم و پروژه‌ي کارشناسي من هم در اين حوزه بوده. افرادي که من رو از نزديک ميشناسند ميتوانند اين موضوع رو تاييد کنند که تقريبا تمام دوستان و آشنايان گوشي‌هاشون رو براي بهينه سازي در اختيار من ميگذارند و روي همين مورد، تقريبا با تمام گوشي‌هاي مطرح برندهاي مختلف کار کردم. من هيچ دفاعي از مارک GLX نکرده و نخواهم کرد. در همين بخش احتمالا ديديد بارها گفتم گوشي‌هاي لاستر، ميرا رو به هيچ عنوان توصيه نميکنم. همچنين گوشي‌هاي غير هوشمند. من صرفا بر اساس تجربه‌ي خودم روي اغلب چيپ‌ها مطرح، با صراحت اعلام ميکنم MTK چيپي هست که آينده رو مال خودش خواهد کرد. بهينه‌ترين معماري و ساختار نرم افزاري رو داره که فعلا در هيچ چيپ هيچ شرکت ديگه‌اي اون رو نديديم. گواه واضح اون هم عمر بالا باتري گوشي‌هاي با چيپ 6589 به بالا هست. حال اين رو با Snapdragon مورد استفاده از Xperia TX مقايسه کنيد، خواهيد ديد شارژ دو سيمکارته و بيش از دو روز با استفاده نرمال در گوشي‌هاي 6589، هرگز قابل مقايسه با شارژ زير يک روز با استفاده نرمال TX نيست و اين در حالي هست که از لحاظ قدرت پردازشي اين دو گوشي در يک رنج هستند (حدود 700 امتياز در antutu تفاوت دارند)
پس بهتره منصفانه فکر کنيم. خود من بارها از سياست‌هاي GLX انتقاد کردم. براي مثال بدترين مشکلات اين برند نداشتن پشتيباني نرم افزاري به معني مطلق کلمه هست (تقريبا شبيه هواوي). در دسترس نبودن سورس فريموير‌ها و بدتر از همه اينکه يک گوشي رو با قطعات و سنسورهاي مختلفي ميزنه و اين موضوع در ارائه‌ي فريموير براي اونها بسيار مشکل ايجاد ميکنه. اما گوشي Spider واقعا قابل دفاع هست. من اين حرف احمقانه رو نميزنم که اين شرکت ايده‌ال هست و يا حتي کاملا قابل دفاع. اما عملکرد رو به رشدي داشته و اگر اين بازار رقابتي ادامه پيدا کنه اميدوارم در آينده روزي به عنوان يک برند قابل افتخار مطرح بشه و همچنين به هيچ عنوان اين حرفهاي حماقت اميز و احمقانه‌ي ايراني نيست و اراجيفي مانند اين رو پشيزي براش ارزش قائل نيستم. چرا که بارها و بارها اين بحث مطرح شده که هيچ يک از غول‌هاي صنعتي اين حوزه حتي تمام طراحي رو هم خودشون انجام نميدن، ساخت قطعه که پيش کش، براي مثال نوکيا که 14 سال پرچمدار مطلق اين حوزه بود. از ابتداي ورود به ساخت گوشي همراه تا پايان حيات خودش هرگز قطعه‌اي رو نساخت و اصلا اين شرکت قطعه ساز نبود. اما تمام دنيا خريدند و هيچ احمقي هم نپرسيد اين فنلاندي نيست. چون حتي احمق‌ترين احمق‌هاي دنيا هم ميدونند که اين يک چيز کاملا منطقي هست که يک محصول از کنار هم قرار گرفتن دهها قطعه و با کمک دهها شرکت توليد ميشه. اما در ايران واقعا بعضي مواقع روي بني اسرائيل رو سفيد ميکنند برخي‌ها...

در پايان اگر شما به اين گوشي دسترسي داريد لطفا فريموير و بيلد نامبر اون رو بفرماييد تا در صورتي که بالاتر از نسخه‌‌ي فعلي ارائه شده در انجمن هست زحمت بکاپ گرفتن فريموير اون رو به شما بديم. حداقل بخشي از کم کاري‌هاي اين شرکت در حوزه‌ي نرم افزار جبران بشه

و باز تاکيد ميکنم Spider واقعا گوشي قابل دفاعي هست در مقابل همتايان خودش مثل Xperia C, Huawei G700 و Galaxy Grand2
باز به دوستان توصيه ميکنم دست از اين کينه‌ي شتري نسبت به کالاي حتي برچسب ايراني زده! برداريد. حتي اگر اين مخصولات فقط در ايران برچسب زده شده باشند. چند صد نفر رو به کار مشغول کرده. کاش کمي از اين ميراث نحس استعمار پير خبيث فاصله ميگرفتيم ...
ضمنا افت صنعت زالو صفت خودرو مونتاژ و يا 100 ايراني بودن يا نبودن اون نيست. بلکه مشکل انحصاري بودن اون هست که کشور رو به خاک سياه نشونده و مردمش رو به خاک عزاي از دست رفتگانشون در ارابه‌هاي مرگ ساخت اين شرکتها. اگر روزي خوزه‌ي موبايل هم انحصاري داخلي بشه، شک نداشته باشيد چيزي بهتر از صنعت خودرو نخواهيم داشت ...

کاش ...

اگزینوس هم زیر سوال رفت
واقعا آفرین به جی ال ایکس
بریم به سامسونگ بگیم که بیاد گلکسی اس 5 رو با مشارکت جی ال ایکس بزنه
ببخشید اینجوری میگم ها ولی انگار چیزی به شما میرسه از جی ال ایکس که اینجوری سنگشو به سینه میزنید و اگزینوس رو در مقابل MTK قرارمیدهید
درضمن مقایسه شما اشتباهه
مقایسه جی 5 با گلکسی کور یا اکسپریا ام درسته با این تفاوت که صفحش دیوانه وار بزرگه
جالبه من بعضی جاها دیدم اینو با نوت 2 مقایسه کردن که خیلی جالب بود برام
من از روی دلسوزی میگم دوستان من نخرید چون خیلی زود پشیمون میشید
حال خود دانید
شبیه ساز گنج جنگ

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
143

تاريخ عضويت

سه شنبه 30 تیر 1388 15:18

آرشيو سپاس: 341 مرتبه در 112 پست

توسط mymail » پنج شنبه 3 بهمن 1392 02:22

Freedom Fighter جان، در بدردنخور بودن اگزینوس همین بس که خود سامی محصولات بازارهای امریکایی و اروپاییش رو با پردازنده کوالکام میزنه!  چه دلیلی داره که سامسونگی که سالانه میلیونها قطعه چیپ برای آیفون و آیپد رو تولید میکنه، برای خودش از دیگری چیپ بخره؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mymail تشکر کرده اند:
Mahdi1944, esijoon, saeedjiji

قبليبعدي