سوالات و مشکلات glx g5

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Alireza.Hosseini, S.M.Seyednoor, شوراي نظارت

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

Re: سوالات و مشکلات glx g5

پست توسط sabz1 » جمعه 16 اسفند 1392, 4:35 pm

خوب مشکل اینترنتم حل شد اول برنامه wifi fixer را نثب کردم که کاری ازش نیومد اومدم تو سیستم خودم ipدستی داده بودم برداشتم و اتوماتیکش کردم درست شد :smile:
حالا می خوام برنامه viber نصب کنم که بعد از دانلود پیغام میده به چه قسمتهایی مربوط میشه نوشته قلف روی صفحه را بر میداره مگه میشه؟!!

New Member

پست توسط sadeghsalimian » دو شنبه 19 اسفند 1392, 1:58 pm

دوستان این گوشی ‏dnla‏ و ‏wifi-direct‏ دارد؟

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 91 بار
سپاس‌های دریافتی: 202 بار

پست توسط ali.4171 » سه شنبه 20 اسفند 1392, 3:57 pm

Dlna نداره ولی directداره

New Member

پست توسط sadeghsalimian » پنج شنبه 22 اسفند 1392, 11:32 pm

رمش چطور ‏ddr3‏ هست یا ‏ddr2؟

New Member

پست توسط mohsenmoridy » جمعه 23 اسفند 1392, 11:09 am

سلام من GLX G5 دارم خيلي ازش راضيم دوستم كه S4 داره انصافا كف كرده از وقتي گوشي منو ديده به 100 نفر گفته بخريد آسفالت و فيفا 14 رو روش راحت اجرا كردم فقط يه مشكلي داشتم وقتي با كابل به سيستم وصلش مي كنم تاچش خوب كار نميكنه و عملكردهاش بهم ميريزن اگه كسي مشكل رو مي دونه راهنمايي كنه

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 11 بار
سپاس‌های دریافتی: 63 بار

پست توسط rezarahsepar » جمعه 23 اسفند 1392, 5:31 pm

این مشکل مربوط میشه به ویندوزی که رو سیستمت نصبه.رو ی ویندوز دیگه تست کن :-)

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 91 بار
سپاس‌های دریافتی: 202 بار

پست توسط ali.4171 » جمعه 23 اسفند 1392, 6:02 pm

mohsenmoridy نوشته شده:سلام من GLX G5 دارم خيلي ازش راضيم دوستم كه S4 داره انصافا كف كرده از وقتي گوشي منو ديده به 100 نفر گفته بخريد آسفالت و فيفا 14 رو روش راحت اجرا كردم فقط يه مشكلي داشتم وقتي با كابل به سيستم وصلش مي كنم تاچش خوب كار نميكنه و عملكردهاش بهم ميريزن اگه كسي مشكل رو مي دونه راهنمايي كنه

من که این مشکل رو ندارم و نداشتم و شما اولین نفری هستید که این مشکل رو گزارش کردید،
البته این چیزیه که کلا تو خیلی از گوشهای آندرویدی وجود داره ولی انصافا جی 5 این مشکل رو نداره

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72540 بار
سپاس‌های دریافتی: 31531 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 23 اسفند 1392, 7:54 pm

,
اين موضوع به امپراژ خروجي USB شما مربوط هست. به طور کلي در تمام گوشي‌هاي تاچ، زماني که آمپر ورودي به گوشي از يک حدي بالاتر باشه، تاچ در اون حالت دچار مشکل ميشه و نميشه در اون وضعيت با گوشي به خوبي کار کرد. شايد مثلا با آپديت بايوس يا ارتقا درايور USB سيستمتون بتونيد مشکل رو حل کنيد. اما در کل موضوع عادي هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط mohsenmoridy » یک شنبه 25 اسفند 1392, 6:26 pm

به چندتا سيستم ديگه هم وصل كردم همين حالت رو داشت.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72540 بار
سپاس‌های دریافتی: 31531 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 4 فروردین 1393, 9:20 pm

,
به هر حال اين موضوع كم و بيش در تمام گوشي‌ها زمان شارژ وجود داره و راه حلي هم نداره (البته من با كامپيوتر و گوشي‌هاي خودم چنين مشكلي رو ندارم كه اين هم مربوط به چيپ مادربورد لپتاپ يا كامپيوتر مورد نظر ميتونه باشه)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط sishen » دو شنبه 11 فروردین 1393, 2:01 am

با سلام بنده یک هفته است که گوشی g5 را خرید کردم 2 سوال داشتم ؟
1 - هر کاری میکنم از طریق سیم کارت (ایرانسل و همراه اول )نمیتونم به اینترنت وصل بشم (تنظیمات gprs را هم به صورت دستی و هم از طرق اتومات توسط شبکه ایرانسل و همراه اول وارد کردم) چکار باید انجام بدهم؟
2 - آیا با روت کردن این گوشی قابلیت otg فعال میشه (gfive g9 که مشابه این گوشی است این قابلیت را دارد )؟

Rookie Poster
Rookie Poster
محل اقامت: قم
سپاس‌های ارسالی: 44 بار
سپاس‌های دریافتی: 28 بار

پست توسط 1359ma » سه شنبه 12 فروردین 1393, 1:37 am

S.M.Seyednoor نوشته شده:
saeedjiji نوشته شده:
S.M.Seyednoor نوشته شده:دوستان تا 24 ساعت دیگه کاستوم رام گوشی G5 با تغییرات زیر رو در اختیارتون قرار میدم:
بالا بردن میزان صدا و کیفیت صدا
بالا بردن شفافیت صفحه و میزان نور
بهینه سازی رم
قابلیت Swap به میزان 3 گیگ
بالا بردن حافظه پیشفرض برای نصب برنامه به 2.77 Gb
بالا بردن کیفیت دوربین جلو به 8 مگا و دوربین پشت به 13 مگا پیکسل
فیلم برداری full Hd با بیت ریت 20 و 32 تا 40 فریم در ثانیه
اضافه کردن آخرین Gapps
رابط کاربری سامسونگ نوت 3 و تغییر آیکن های پیش فرض دکمه های سخت افزاری به نوشتاری

روت + بکاپ + کاستوم ریکاوری و ...

دستتون درد نکنه ولی مگه میشه 8 مگ بشه 13؟

هر چقدر نرم افزارش دستکاری بشه لنز گوشی رو که نمیشه تغییر داد!

یه سوالم داشتم / توی نوت 3 آیکن back و home مثل عکسی که گذاشتین متنیه؟
عکس بود که بهتر بود

با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز
لنز دوربین های G5 و اسپایدر کاملا مشابه هستن با کمی دستکاری انجام پذیر هست ، هرچند کیفیت به شدت بالا رفته اما به هیچ عنوان اون رو با دوربین 13 مگاپیکسل گالگسی اس 4 نمیتونید مقایسه کنید./

در مورد سوال دومتون هم خیر گوشی G5 به طور پیشفرض به جای کلید های فیزیکی سابق در این محصول همانند اکثر برندها از جمله گوگل نکسوس ، سری اکسپریای سونی و ... از کلید های مجازی اسفاده کرده ، کاری که بنده انجام دادم به جای شکل آیکون ، تکست و متن جایگزین کردم (سایز رو هم در حد توان پایین نگه داشتم که فضای بیشتری در اختیار کاربر قرار بگیره ، هرچند در نسخه جدیدتر این دکمه ها رو هم حذف خواهم کرد و از Pie استفاده خواهم کرد)
این رو هم اضافه کنم نوت 3 از کلید های فیزیکی بهره میبره ./

با سلام و خسته نباشید
یه سؤال برام پیش اومده اگر جواب بدید ممنون میشم
وجود کلید HOME فیزیکی مریت به حساب میاد با عیب؟ اینکه در این گوشی هم این کلید به صورت فیریکی هست و هم نرم افزاری، عیب نیست؟ وجود این کلیدهای نرم افزاری باعث کوچک شدن صفحه ( که این گوشی به بزرگ بودن آن مینازد) نمیشود و بهتر نبود مانند بسیاری از گوشی ها در زیر صفحه کنار HOME و به شکل لمسی قرار میگرفت؟

ارسال پست

بازگشت به “GLX”