سوالات و مشکلات glx g5

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70719 بار
سپاس‌های دریافتی: 31282 بار
تماس:

Re: سوالات و مشکلات glx g5

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 1:06 pm

,
از تبريک شما سپاسگزارم. منم اين عيد رو به شما و همه‌ي دوستان تبريک ميگم :D
اين برنامه در همين انجمن هم قبلا معرفي شده
glx-t111880.html
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط afshing45 » سه شنبه 23 اردیبهشت 1393, 6:18 pm

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
glx-t111880.html

اقا مهدي
خيلي ممنونم از راهنماييتون تصویر تصویر تصویر تصویر

تصویر

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار

پست توسط afshing45 » شنبه 17 خرداد 1393, 11:44 am

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
glx-t111880.html

سلام اقا مهدی
حافظه رام گوشی رو به روشی که راهنمایی کردید به 2.5 گیگ ارتقا دادم ولی مثل اینکه امکان ارتقا به 2.7 گیگ هم هست .
از کمک و توجه شما خیلی متشکرم .

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 29 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط pooyan.kh » جمعه 7 شهریور 1393, 5:15 pm

سلام دوستان
من بعد از 2 ماه که این گوشی رو دارم روی ال سی دی گوشی لکه های روشنی ایجاد شده که توی جاهایی که صفحه سفیده کاملا مشخصه
گوشی قبلیمم (g4) بعد از چند وقت همین مشکل واسش به وجود اومد.
یعنی تو صفحه سفید یه قسمتایی سفید تر از جاهای دیگست.فکر میکنم این مشکل خیلی از گوشیهای دیگم باشه.بقیه دوستان چک کنن ببینن این لکه سفید به وجود اومده یا نه؟برای تست هم میتونید از یه عکس تماما سفید استفاده کنید
به نظرتون چه کار کنم؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 11 شهریور 1393, 11:26 am

. ,
منظورتون از لکه به صورت نقطه‌اي و پسکلي هست يا يک محدوده‌ي خاص به اين شکل در اومده؟
اگر يک محدوده‌ي خاص هست، ممکنه به دليل نحوه‌ي نگه داري فيزيکي اون باشه و مثل به اون فشار مياد و صفحه به اين وصعيت در مياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط youzarsif » یک شنبه 16 شهریور 1393, 3:24 pm

سلام . من حدود 6 ماه که این گوشی رو خریدم و تا یکی دو هفته پیش ازش راضی بودم .تا این که یک مشکلی پیدا کرد تصویر یک دفعه تاچش قفل می کنه و هیچ کاری نمی تونی انجام بدی و بعد حدود یک دقیقه یا بیشتر دوباره درست میشه .
به نظرتون مشکل از کجاست . من این گوشی رو روت و اپدیت و .. نکردم .
در ضمن ریست فکتوری هم کردم درست نشد .
لطف راهنمایی کنید
با تشکر تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 17 شهریور 1393, 10:12 pm

,
آيابعد از فكتوري ريست و بدون نصب هيچ برنامه‌اي هم اين مشكل وجود داره؟ از شارژر اصلي استفاده ميكنيد؟
فريموير رو آپديت كرديد يا خير؟

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط leehelma » جمعه 21 شهریور 1393, 6:47 pm

edwardAC نوشته شده:با تشکر از راهنمایی های دوستان بنده هم جی 5 خریدم. واقعا خیلی گوشی با حالیه. ممنون میشم اگه در کنار این کاستوم رام طریقه ی روت کردن و ریختن کاستوم رامتون رو هم آموزش بدید. راستی من رفتم دفتر مرکزی جی ال ایکس جی 5 رو نداشتن از دیجی کالا خریدم خیلی زود در خونه بهم تحویل دادن.

دوست عزیز هنگام خرید از دیجی کالا گوشی همراه رو هم بهتون دادن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا فقط جی ال ایکس گوشی اضافه میده ؟

New Member

پست توسط maravess » جمعه 2 آبان 1393, 10:37 pm

با سلام . یه مشکلی که بعد از سه ماه از خرید گوشی برام پیش اومده اینه که تا حالا سه مرتبه ولی با تناوب زمانی نا مشخص گوشی بعد خاموش شدن صفحه دیگه با فشردن دکمه های پاور و هوم روش ن نمیشه. حتی وقتی شارژر را وصل می کنم هم هیچ واکنشی نداره. باید باتری را در بیارم و دوباره جابزنم و گوشی را روشن کنم تا درست شه. میشه راهنمایی کنید مشکل چیه؟ (گوشی روت و آپدیت نشده و اورجینال کارخونه است)

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 24 بار

پست توسط Alirezaw8 » شنبه 3 آبان 1393, 12:28 pm

maravess نوشته شده:با سلام . یه مشکلی که بعد از سه ماه از خرید گوشی برام پیش اومده اینه که تا حالا سه مرتبه ولی با تناوب زمانی نا مشخص گوشی بعد خاموش شدن صفحه دیگه با فشردن دکمه های پاور و هوم روش ن نمیشه. حتی وقتی شارژر را وصل می کنم هم هیچ واکنشی نداره. باید باتری را در بیارم و دوباره جابزنم و گوشی را روشن کنم تا درست شه. میشه راهنمایی کنید مشکل چیه؟ (گوشی روت و آپدیت نشده و اورجینال کارخونه است)

درود
یه بار ریست فکتوری کنید انشاالله درست میشه"

New Member

پست توسط maravess » شنبه 3 آبان 1393, 10:37 pm

اما دوستان دیگه هم توی سایت های دیگه مشکل مشابه داشتند ولی با ریست فکتوری و تعویض رام درست نشده !!!

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 24 بار

پست توسط Alirezaw8 » یک شنبه 4 آبان 1393, 1:24 am

maravess نوشته شده:اما دوستان دیگه هم توی سایت های دیگه مشکل مشابه داشتند ولی با ریست فکتوری و تعویض رام درست نشده !!!

مشکلات اونا لگ و هنگ بود
ظاهرا یه سری از گوشی هایی که تولید کردن این مشکلو داره(گوشی های بنجمارک پایین)
من خودم جی۵ دارم در حد خدا راضی ام ازش بدون مشکلی
اگه مشکلت همون ال سی دیه
واسه من یبار همچین چیزی پیش اومد،فک کنم صفحش مشکل پیدا کرده بود و کلا هیچ صدایی ازش در نمیومد
ریست فکتوری کردم درست شد"
البته قابل ذکره که مدیر سایتشون در حال بررسی مشکله و انشاالله که به نتیجه ختم بشه!

ارسال پست

بازگشت به “GLX”