در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
14

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 28 اردیبهشت 1392 00:04

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: سوالات و مشکلات glx g5

توسط maravess » دوشنبه 5 آبان 1393 00:21

ضمن تشکر از پاسخ هاتون. بنچمارک گوشی من نزدیک 17000 هست ولی باز مشکلاتی که ذکر کردم پیش اوم.به نظر شما امیدی هست که درست شه?د

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تاريخ عضويت

سه شنبه 22 مهر 1393 02:40

توسط Alirezaw8 » دوشنبه 5 آبان 1393 01:50

maravess نوشته است:ضمن تشکر از پاسخ هاتون. بنچمارک گوشی من نزدیک 17000 هست ولی باز مشکلاتی که ذکر کردم پیش اوم.به نظر شما امیدی هست که درست شه?د

احتمالا گوشی ضربه خورده
البته فقط یکی از دلایل مشکلی که عنوان کردین این میتونه باشه
چون به تنظیمات کارخونه برگردوندید  و رام نصب کردید بازم پابرجا مونده حدث میزنم سخت افراری باشه
گارانتیش تموم نشده ببر نمایندگی اونجا احتمال داره کاری بکنن
این مشکل احتمالا برای کسی پیش نیومده که تو فروم خودشون جواب نمیدن پس قاعدتأ فک نکنم بشه خودمون برطرفش کنیم
نهایت کاری که یه کاربر میتونه بکنه همو فلش زدن و رام نصب کردنه که برطرف نشد متاسفانه"
گوشی خودم بشخصه  تا الان ۲بار این‌وزی شده،البته قبلش اینطوری نبود  بعد از اینکه یبار از فاصله ۳۰سانتی زمین خورد صفحش روشن بود ولی سیاه براق بود و عین حالت خاموشش بود!
که با تاچ هم نمیرفت اون حالت به صفحه عادی
با دکمه پاور یبار قفل کردم موقع باز کردن دوباره همه چی اومد صفحه روشن بود!
تابحال این اتفاق دوبار واسم تو این چنوقت افتاده
ولی به حادی شما نیست که دکمه ها عمل نکنه و حتما باید باتریو در اورد!
احتمال میدم ضربه خورده باشه
تو همون یباری که گوشیم افتاد زمین تقریبا قاب دورش(شاسیش)خطای نافرم و رو اعصابی افتاده!
بهرحال شما یه سر به نمایندگی شهرتون بزنید و درجریان بذارید"

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
7

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 6 آذر 1393 11:30

توسط apassenger » شنبه 15 آذر 1393 08:41

سلام به همه ی دوستان
من حدود 10 11 ماه هست که یه جی 5 دارم و خیلی ازش راضیم.. تنها یه مشکل داره این گوشی.. انگار 3G رو ساپورت نمی کنه..
من هم با ایرانسل و هم رایتل امتحان کردم.. ولی اصلا تی ری جی ش کار نمی کرد..
البته من هیچ فرموری هم روی این گوشی نصب نکردم..
دوستان کس دیگه ای این مشکل رو داره یا این ایراد از گوشی من هستش..
ایا راه حلی براش وجود داره..
ممنون می شم راهنمایی کنید..
درضمن اگه درمورد افزایش رم و نصب فرمور هم یه توضیح کوچیک بدید ممنون می شم.. اخه مگه رم یه سخت افزار نیست چه طور می شه با فرمور اون رو ارتقا داد.. ایا نصب فرمور می تونه مشکلی برا گوشی ایجاد کنه..

New Member

no avatar
7

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 6 آذر 1393 11:30

توسط apassenger » شنبه 15 آذر 1393 10:05

دوستان درست شد..
تنظیماتش رو درست انجام نداده بودم..
دیگه بسیار بسیار خوشحالم که از جی ال ایکس استفاده می کنم.. :)  :)  :)  :)

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

دوشنبه 8 تیر 1394 02:55

توسط hamed0131 » دوشنبه 8 تیر 1394 03:03

با سلام
من نرم افزار ifont رو نصب کردم و این برنامه برای تعویض فونت گوشی نیاز به ریستارت داره...چند بار عوض شد،ولی سر آخرین دفعه ریستارت شد و سر آرم glx گیر کرد...تو رو خدااااا بگید چی کار باید بکنم
نمایندگی ببرم میتونن بدونه حذفه اطلاعات کاری کنن؟؟؟
تو رو خداا زود جواب بدید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 5 مرداد 1394 06:12

hamed0131,  
خودتون هم میتونید با دانلود فریمویر، درایور و فلش تولز و همینطور مطالعه آموزش‌های همین بخش به راحتی گوشی رو فلش و مشکل رو حل کنید
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

نماد کاربر
9

تاريخ عضويت

جمعه 9 شهریور 1386 10:38

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط sabz1 » جمعه 11 دی 1394 17:59

اقا این ایکن گوشی ما پریده (اولی سمت چپ) می گن رسیت فکتوری درست میشه می خوام بدونم راه فنی مهندسی دیگه ای نداره چون برنامه زیاد روی گوشیم هست نمی خوام بپره.در ضمن وقتی تماس دارم و جواب نمی دم اون بالا عکس گوشی می یاد و می تونم تماس بگیرم یعنی به طور کامل نپریده چکارش کنم اصلا این فایلش کجاس که بررسیش کنم تا حالا دست کاریش نکرده بودم گوشی خوبی بود.یک دنیا ممنون می شم اگر جوابم را بدهید و بدون از دست دادن برنامه هام درست بشه. لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain

Captain

نماد کاربر
1863

تشکر کرده: 5911 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

توسط SMH » جمعه 11 دی 1394 20:24

sabz1,  با سلام دوست عزیز
اگه گوشی شما روت نبوده باشه و برنامه ی phone رو بصورت سیستمی پاک نکرده باشید با ریست فکتوری برمیگرده در غیر این صورت باید رام رو روی گوشیتون فلش کنید .
در ضمن توی قسمت app drawer یا همون منو بگردید احتمل خیلی زیاد هست ...
اگه نبود راهی به جز موارد بالا باقی نمی مونه
موفق باشید
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 16 شهریور 1393 14:16

توسط youzarsif » چهارشنبه 21 بهمن 1394 23:33

Mahdi1944 نوشته است:youzarsif,  
آيابعد از فكتوري ريست و بدون نصب هيچ برنامه‌اي هم اين مشكل وجود داره؟ از شارژر اصلي استفاده ميكنيد؟
فريموير رو آپديت كرديد يا خير؟

سلام . بله از شارژر اصلی استفاده می کنم . بعد از اون ماجرا گوشی رو بردم نمایندگی تاچ و ال سی دی رو تعویض کردن و یه مدت خوب بود و دوباره مشکل برگشت . چندین بار دیگه هم بردم تعمیر که هربار اولش خوب بود و بعد مشکل پیدا می کرد .
دفعه ی آخر گوشی رو خودم به رام اصلی شرکت 30.10.2014 فلش زدم که باز هم اول خوب بود و بعد دوباره هنگ کردن ها و ارور دادن ها (فرس کلوز برنامه ها ، android.orocess ، google.gappss ، ) شروع میشه که کار با دستگاه رو ناممکن می کنه و باید گوشی رو ریست کرد . بعضی اوقات هم طوری میشه که هیچ کاریش نمیشه کرد و باید باطری رو درآورد و دوباره جا زد تا درست بشه .
دفعهی آخری که برای تعمیر بردم حتی فلشم نمی تونستن بکنن گوشی رو و تعمیر سخت افزاری کردن و همون رام 30.10.2014 رو ریختن برام که دیگه مشکل هنگ و غیره و نداشتم اما دوتا مشکل بزرگ داشت یکی اینکه وایرلس روشن نمیشد و دیگری هم مشکل در روشن کردن بلوتوث .
عجب داستانی نوشتم ها
سرتون رو دردآوردم . به خاطر مشکل وایرلس من خودم گوشی رو فلش کردم به همون تاریخ ، که مشکل وایرلس و بلوتوث حل شد اما فرس کلوز دان برنامه ها و ارور هایی که گفتم برگشت . دیگه نمی دونم چکار کنم ، دوست دارم گوشی رو بکوبم به دیوار
تو فکرم رام اصلی اولیه که رو گوشی بود رو پیدا کنم و فلش کنم اما گیرش نیاوردم . شایدم به کاستوم رام های موجود lewa , miui , tochwiz note 3 فلش بزنم . البته در دانلود اینها مشکل دارم . اگر لین معتبر سراغ دارین ممنون میشم بدین بهم .
لطفا اگه چیزی به ذهنتون میرسه بگین کمکم کنید ، دیگه حال رفتن به نمایندگی رو ندارم . من خواستم از تولید ملی ( البته می دونم مونتاژ تو ایران انجام میشه) حمایت کنم اما تا یه سال خوب بهم کار داد . الان نزدیک دوسال از خریدش می گذره . البته نا گفته نمونه که تا حالا چند بار ضربه خورده.
ممنون از اینکه داستان طولانی من و گوشیم رو خوندین و کمک می کنید .
یا علی

New Member

no avatar
10

تشکر کرده: 15 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 28 مهر 1392 12:51

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط samiamir33 » پنج شنبه 22 بهمن 1394 21:39

سلام
وقت تون بخیر خسته نباشید
من خواستم رام تاچوینز رو فلش بزنم اما متاسفانه به هیچ وجه گوشیم به حالت دانلودینگ نمیره تمومی پستهای مربوط به حالت دانلودینگ بخصوص واسه g5  رو که با ولتا کار میکنه رو هم تک به تک تو کلوب خوندم .تو زمانی که گوشی روشنه glxg5 میشناسه اما واسه دانلوذینگ نه.بارها درایور رو کامل آن ایستال و مجدد اینستال کردم و حتی از سایتهای مختلف درایور جی 5 رو گرفتم و نصب کردم و سه تا ورودی یو اس بی دارم که هر سه تاش رو هم امتحان کردم اما نمیدونم تو حالت دانلودینگ چرا نمیره که با لپ تاپم ارتباط برقرار بشه و mtk رو نمیشناسه حالا نمیذونم مشکل از چیه.لطفا بفرمایید چکار باید بکنم
اگه راهی هست که از ریکاوری cw بتونم فلش کنم هم راهنمایی بفرمایید.

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

توسط youzarsif » پنج شنبه 22 بهمن 1394 23:31

samiamir33 نوشته است:سلام
وقت تون بخیر خسته نباشید
من خواستم رام تاچوینز رو فلش بزنم اما متاسفانه به هیچ وجه گوشیم به حالت دانلودینگ نمیره تمومی پستهای مربوط به حالت دانلودینگ بخصوص واسه g5  رو که با ولتا کار میکنه رو هم تک به تک تو کلوب خوندم .تو زمانی که گوشی روشنه glxg5 میشناسه اما واسه دانلوذینگ نه.بارها درایور رو کامل آن ایستال و مجدد اینستال کردم و حتی از سایتهای مختلف درایور جی 5 رو گرفتم و نصب کردم و سه تا ورودی یو اس بی دارم که هر سه تاش رو هم امتحان کردم اما نمیدونم تو حالت دانلودینگ چرا نمیره که با لپ تاپم ارتباط برقرار بشه و mtk رو نمیشناسه حالا نمیذونم مشکل از چیه.لطفا بفرمایید چکار باید بکنم
اگه راهی هست که از ریکاوری cw بتونم فلش کنم هم راهنمایی بفرمایید.

سلام . منم مشکل شما رو دارم با جستجویی که تو فروم کردم متوجه شدم که میشه از ریکاوری مد هم استفاده کرد و اول باید گوشی رو روت کنی و بقیه ماجرا که آقای SMH تو یه جایی گفته بودن که طریقه ی روت کردن Y511 که لینکش رو در زیر میذارم .
rom-miui-y511-t112834.html
فقط یه نکته اینکه برای رفتن به ریکاوری مد جی فایو باید طبق دستور زیر عمل کنین .
برای رفتن به ریکاوری مد گوشی می بایست، گوشی را خاموش نموده و سپس دکمه  Volume UP + Power OFF  را همزمان نگه دارین تا وارد محیط ریکاوری بشین .
بقیه ماجرا فک کنم مثل هم باشه . من خودم هنوز تست نکردم اما امیدوارم که مشکلت برطرف بشه . در ضمن یه سری خطراتی داره روت کردن که باید به جون خرید . در ضمن من هیچ مسئولیتی در قبال این آموزش ها ندارم و فقط کپی شون کردم .
لینک دانلود vroot :
http://media.jamnews.ir/jamnews(8).rar
رمز : www.jamnews.ir
لینک دانلود mtk-droid-tools :
http://download2074.mediafire.com/7y54q ... s_v252.zip

ان شاالله که مشکلت برطرف بشه
یاعلی

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

توسط youzarsif » جمعه 23 بهمن 1394 18:15

راستی رام تاچوینز رو از کجا دانلود کردین ؟
لینک فروم که مشکل داشت

قبليبعدي