در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II

no avatar
130

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 19:29

آرشيو سپاس: 64 مرتبه در 37 پست

Re: تغییر میزان حافظه گوشی های GLX تنها با یک کلیک

توسط rahnema » سه شنبه 16 دی 1393 00:52

با تشکر از شما دوست عزیز
دوستان دیگر کسی هست زحمت این دو تا فایل منو بکشه؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 8 بهمن 1393 19:25

rahnema,  
لطفا نسخه‌ي فريموير مورد استفاده رو هم بفرماييد. چون ساختار EBR براي اندرويد 4.2 و 4.4 متفاوت هست. اگر 4.4 و چيپ 6582 هست كه از فريموير اصلي Spider1 استفاده كنيد و اگر قديمي‌تر هست، در فريمويري كه من براي اسپايدر ارائه كردم اون فايلها رو به 6GB ارتقا دادم و ميتونيد استفاده كنيد براي هر گوشي 6582 ديگه‌اي  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

rahnema از این پست سپاسگزاري کرده است

Major II

Major II

no avatar
130

تاريخ عضويت

توسط rahnema » چهارشنبه 8 بهمن 1393 23:36

آقا مهدی عزیز سلام
ممنون از توجه و لطف شما
من از اون فایل ها استفاده کردم ولی با مشکل بر می خوردم و حافظه گوشی درست فرمت نمی شد و بعد هم که از طریق کامپیوتر فرمتش میکردم و بکاپی که با carliv touch recovery گرفته بودم بر می گردوندم موقع ریستور پارت سیستم مشکل پیدا می کرد و می اومئ بیرون و وقتی هم بزور بالا میومد رام با مشکلاتی مثل کار نکردن gps همراه می شد، حتی چندبار با flashtools کل گوشی رو فرمتکردم ولی بازم همون جور میشد، نمی دونم این گوشی من بوتلودرش مانع میشه چی میشه، از آموزش های اینترنتی هم توی فروم های خارجی روش های تغییر حافظه با hex editor رو انجام دادم بازم با اینکه حافظه نصب تغییر پیدا میکرد ولی رام مشکل پیدا میکرد و بیشتر اوقات توی ریکاوری خطای e: cant mount میداد، دوتا فولدر توی dev/mlxxxx بود که بعد ریستور برنمیگشت، خلاصه با کلی مشکل دوباره برگشتم به روز اول، دوست عزیز راهی هست برای تغییر حافظه برنامه ها و پورت twrp recovery؟ البته لآن یه ریکاوری carliv touch recovery براش پورت کردم ولی به نظرم twrp یه چیز دیگه هستش
البته مزیت carliv اینه که میتونم وارد فایل ها بشم از ریکاوری و همچنین از nvram هم بکاپ و ریستور رو انجام میده
راستی رامم هم 4.2.2 هستش
منتظر راهنمای شما می مونم
با تشکر

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 11 بهمن 1393 18:22

rahnema,  
مواردي مثل مشكل GPS  اينها مشكل رام هست و مطلقا ربطي به پارتيشن نداره، بعد از تغيير پارتيشن با اين فايلها بايد با كاستوم ريكاوري ديتا رو فرمت و گوشي رو مستر ريست كنيد تا درست كار كنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II

Major II

no avatar
130

تاريخ عضويت

توسط rahnema » جمعه 17 بهمن 1393 16:16

با تشکر مشکلم با ebrtweak حل شد، با پارتیشن دیتای 3.5 gb
ممنون