سوالات و اشکالات GLX Z1

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: سوالات و اشکالات GLX Z1

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 تیر 1393, 8:13 pm

,
خير، شما نبايد با vroot يا برنامه‌هاي مشابه اين کار رو ميکرديد. احتمالا ناقص روت شده و supersu يا superuser نميتونه به خوبي اين کار رو انجام بده. لطفا بفرماييد نسخه‌ي فريمويرتون چند هست. من قبلا اين گوشي به دستم رسيده و اون رو روت کردم و کاستوم ريکاوري براش آماد کردم. اگر نسخه‌ي شما جديدتر نباشه امکان فلش مجدد رام قبلي براي شما وجود داره. در غير اين صورت بايد ابتدا اون رو با فريموير جديدتر فلش کنيد (احتمالا بايد به نمايندگي مراجعه کنيد) و بعد کاستوم ريکاوري رو فلش بزنيد و با اخرين نسخه‌ي پکيج SuperSU‌اون رو روت کنيد. مشکل رفع خواهد شد. مشکل ربطي به Go Launcher هم نداره، هر چند اين برنامه رم زيادي مصرف ميکنه و توصيه ميکنم با Dodol Launcher اون رو جايگزين کنيد، همون UI و ظاهر رو با حجمي نصف اون و مصرف رم بسيار بهينه‌تر در اختيار شما ميگذاره :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار

پست توسط Tolidemihan » شنبه 17 آبان 1393, 8:45 am

ممنون از راهنمایی تون

این اطلاعات کافی هست؟
Hardware : MT6572
Model : GLX Z1
Build number : GLX Z1 20140412-092148
Build date UTC : 20140412-012148
Android v : 4.2.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P33, 2014/03/04 21:33
Kernel v : 3.4.5 (user@linux-user) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP Sat Apr 12 09:20:02 CST 2014

اگر نه از کجا باید فریمور گوشی رو بفهمم؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 2 آذر 1393, 4:02 pm

,
متاسفانه رامي كه من اماده كردم قديمي‌تر هست، اما احتمالا ريكاوري اون به كارتون بياد، در اولين فرصت براتون آپلود ميكنم انشاالله :D

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط omid2769 » یک شنبه 2 آذر 1393, 9:49 pm

Mahdi1944 نوشته شده:  ,
متاسفانه رامي كه من اماده كردم قديمي‌تر هست، اما احتمالا ريكاوري اون به كارتون بياد، در اولين فرصت براتون آپلود ميكنم انشاالله :D

سلام اگه میشه بگید google play installer رو از کجا دانلود کنم مرسی چون من گوشیم glx z1 بازی clash of clans سیو نمیشه توروخدا کمکم کنید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 5 آذر 1393, 6:18 pm

,
از اين لينك ميتونيد دانلود كنيد
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
اگر كار تكرد، يعني اينكه بقيه اجزاي پكيج Gapps گوگل رو نداريد و اول بايد گوشي روت شده و gapps نصب بشه

ارسال پست

بازگشت به “GLX”