در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: سوالات و اشکالات GLX Z1

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 تیر 1393 19:13

Tolidemihan,  
خير، شما نبايد با vroot يا برنامه‌هاي مشابه اين کار رو ميکرديد. احتمالا ناقص روت شده و supersu يا superuser نميتونه به خوبي اين کار رو انجام بده. لطفا بفرماييد نسخه‌ي فريمويرتون چند هست. من قبلا اين گوشي به دستم رسيده و اون رو روت کردم و کاستوم ريکاوري براش آماد کردم. اگر نسخه‌ي شما جديدتر نباشه امکان فلش مجدد رام قبلي براي شما وجود داره. در غير اين صورت بايد ابتدا اون رو با فريموير جديدتر فلش کنيد (احتمالا بايد به نمايندگي مراجعه کنيد) و بعد کاستوم ريکاوري رو فلش بزنيد و با اخرين نسخه‌ي پکيج SuperSU‌اون رو روت کنيد. مشکل رفع خواهد شد. مشکل ربطي به Go Launcher هم نداره، هر چند اين برنامه رم زيادي مصرف ميکنه و توصيه ميکنم با Dodol Launcher اون رو جايگزين کنيد، همون UI و ظاهر رو با حجمي نصف اون و مصرف رم بسيار بهينه‌تر در اختيار شما ميگذاره  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

نماد کاربر
6

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 آذر 1392 17:18

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط Tolidemihan » شنبه 17 آبان 1393 08:45

ممنون از راهنمایی تون

این اطلاعات کافی هست؟
Hardware : MT6572
Model : GLX Z1
Build number : GLX Z1 20140412-092148
Build date UTC : 20140412-012148
Android  v : 4.2.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1.P33, 2014/03/04 21:33
Kernel v : 3.4.5 (user@linux-user) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Sat Apr 12 09:20:02 CST 2014

اگر نه از کجا باید فریمور گوشی رو بفهمم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 2 آذر 1393 16:02

Tolidemihan,  
متاسفانه رامي كه من اماده كردم قديمي‌تر هست، اما احتمالا ريكاوري اون به كارتون بياد، در اولين فرصت براتون آپلود ميكنم انشاالله  :D

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 آذر 1393 21:45

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط omid2769 » يکشنبه 2 آذر 1393 21:49

Mahdi1944 نوشته است:Tolidemihan,  
متاسفانه رامي كه من اماده كردم قديمي‌تر هست، اما احتمالا ريكاوري اون به كارتون بياد، در اولين فرصت براتون آپلود ميكنم انشاالله  :D

سلام اگه میشه بگید google play installer رو از کجا دانلود کنم مرسی چون من گوشیم glx z1 بازی clash of clans  سیو نمیشه توروخدا کمکم کنید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 5 آذر 1393 18:18

omid2769,  
از اين لينك ميتونيد دانلود كنيد
http://androidgozar.com/4286/google-play-store.html
اگر كار تكرد، يعني اينكه بقيه اجزاي پكيج Gapps گوگل رو نداريد و اول بايد گوشي روت شده و gapps نصب بشه

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

قبلي