پریدن سریال گوشی GLX G3 بعد از ریست فکتوری

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پریدن سریال گوشی GLX G3 بعد از ریست فکتوری

پست توسط arash659 » سه شنبه 26 فروردین 1393, 6:19 pm

سلام به همه اساتید گرامی

میخولستم از شما راهنمایی بگیرم که چه طوری باید بدون روت کردن سریال گوشی را ذخیره کرد که بعد از ریست فکتوری سریال اون نپره چون میخوام گوشیمو بفروشم با تشکر از پاسخ شما...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70492 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

Re: پریدن سریال گوشی GLX G3 بعد از ریست فکتوری

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 27 فروردین 1393, 1:21 am

,
به صورت عادي با ريست فکتوري نبايد سريال بپره، به هر حال اگر قبلا سريال گوشي پريده، ميتونيد با استفاده از برنامه MTKDroid با استفاده از کامپيوتر IMEI‌رو دوباره ست کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط arash659 » چهار شنبه 27 فروردین 1393, 5:13 pm

تشکر از پاسخ شما

New Member

پست توسط bijism » دو شنبه 1 اردیبهشت 1393, 11:34 am

سلام دوستان من هم مشکلی شبیه همین دوستم رو دارم
یه رام برای g3 نصب که متاسفانه سریال imei گوشیم پرید و البته تونستم بدون سریال هم از گوشی استفاده کنم اما بعد از مدتی که واسه پایه شارژ بردمش تعمیر بعد از تعمیر انتن دهی گوشی میپرید و باید دستی شبکه رو انتخاب می کردم
بعد از چند ساعت که دیگه اصلا شبکه ای رو پیدا نمی کرد
گوشی رو ریست فکتوری کردم بعد از راه اندازی به شکل زیر شبکه رو شناسایی میکرد اما نه انتی وجود داره نه میشه شبکه ای رو دستی پیدا کرده

اسکرین شات از راه اندازی اولیه که هیچ کونه آنتی وجود نداره و حتی نمیشه شبک های رو به صورت دستی و اتوماتیک پیدا کرد...
در حال حاضر گوشی شماره سریال نداره

خواهش میکنم کمکم کنید

تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70492 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 22 اردیبهشت 1393, 10:25 pm

,
با MTKDroid به راحتي ميتونيد اين کار رو انجام بديد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 30 بار
سپاس‌های دریافتی: 31 بار

پست توسط sazegar67 » جمعه 26 اردیبهشت 1393, 9:39 pm

با اجازه دکتر مهدی
با این روش هم میتونی فقط باید درایور گوشی رو سیستم نصب باشه بعد گوشی رو خاموش و به سیستم وصل کن بعد از انجام دادن مراحل انجام کار که اموزشش درون فایل زیر موجوده هر وقت برنامه خواست گوشی رو روشن کن صبر کن پیغام تایید بگیری بعد گوشی رو از سیستم جدا کن تمام
موفق باشید
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “GLX”