در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
7

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 16 تیر 1393 11:38

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل ماندن روی لوگی گوشی glx g5

توسط SUPERSTAR10 » دوشنبه 16 تیر 1393 19:54

سلام دوستان بخدا خعلی دعاش میکنم اونی که مشکلمو حل کنه.دوستان من اپدیت جدید g5 رو از سایت رسمیش گرفتم به راحتی اپدیت شد.بعد با ابرنامه mtk droid tools برنامه کاستوم ریکاوری cwm رو نصب کردم و رفتم از طریق اون ریکاوری هرچی وایپ و فرمت بودو انجام دادم .الان دیگه گوشی رو لوگی ابی رنگ glx مونده .یکی بگه چیکار کنم.الان دیگه هرکاری میکنم فایل رام نمیاد رو نصب و مستقیم میره تو cwm و از اونجا هم update from sd card  رو میزنم رو فایل زیپ اوکی میکنم مینویسه no file or directry found کمممممممممممممممکککککککککککککککککککککککک

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل ماندن روی لوگی گوشی glx g5

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 16 تیر 1393 21:26

SUPERSTAR10,  
احتمالا سيستم رو wipe کرديد و عملا سيستم عاملي روي گوشي نيست، مجددا با ريکاوري، اپديت رو نصب کنيد و ديگه سيستم و بجز data, cache, dalvik چيزي رو wipe نکنيد، مخصوصا boot , system
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
7

تاريخ عضويت

توسط SUPERSTAR10 » سه شنبه 17 تیر 1393 12:20

اره میگم که سیستم رو وایپ کردم.ولی من کاستوم ریکاوری cwm رو نصب کردم و رام رسمی glx از این طریق نصب نمیشه.الان من رام گوشی gfive g9 رو دانلود کردم و روش نصب کردم اجرا شد.ولی میخوام بدونم چطوری رام رسمی glx رو نصب و cwm رو حذف کنم

New Member

no avatar
7

تاريخ عضويت

توسط SUPERSTAR10 » سه شنبه 17 تیر 1393 12:47

دوست عزیز و الان که گوشی اومده بالا  میشه با فلاش تولز رام رسمی رو رو گوشی نصب کنم.اخه یه فولدر همراه فایل زیپ اپدیت هستش  یه فولدر به همچین اسمیAAAAB3NzaC1kc3MAAACBANLc2NCufBz0lBUupztiXI7rUnhY3bOojTMmGD0SR68e8kK00EM5n0ghfpaDxayZD.zip.الان چیکار کنم

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 17 تیر 1393 12:50

SUPERSTAR10,  
اگر فريموير قابل فلش با کاستوم ريکاوري باشه، ميتونيد با CWM نصب کنيد، در غير اين صورت بايد با فلس تول نصب کنيد
اگر هم فريموير قابل فلش با ريکاوري باشه، معمولا ريکاوري رو فلش نميزنه و نميتونيد cwm رو با اون حذف کنيد، براي حذف cwm بايد خوتون ريکاوري اصلي رو به صورت نسخه‌ي قابل فلش با cwm بسازيد و با cwm نصب کنيد تا ريکاوري اصلي جايگزين بشه، اما cwm خيلي کاربردي هست و توصيه نميکنم اين کار رو انجام بديد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
7

تاريخ عضويت

توسط SUPERSTAR10 » سه شنبه 17 تیر 1393 14:04

دوست عزیز من فایل رام رسمی با cwm فلاش نمیشه با فلاش تولز هم گوشیم به حالت دانلودینگ نمیره .میگی چیکار کنم؟؟؟/

New Member

no avatar
7

تاريخ عضويت

توسط SUPERSTAR10 » سه شنبه 17 تیر 1393 15:39

مهدی خان من پوشه meta inf رام رسمی رو بایک رام دیگه عوض کردم و رام رسمی نصب شد ولی به دانلودینگ هرکاری کردم نمیره

Major

Major

نماد کاربر
194

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 01:29

آرشيو سپاس: 149 مرتبه در 96 پست

توسط ali.4171 » سه شنبه 17 تیر 1393 15:57

الان مشکل شما چیه؟

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 20 تیر 1393 10:05

SUPERSTAR10,  
هر رامي که قابل نصب با ريکاوري باشه با کاستوم ريکاوري هم قطعا نصب خواهد شد!!

New Member

no avatar
7

تاريخ عضويت

توسط SUPERSTAR10 » يکشنبه 22 تیر 1393 13:36

سلام من میخوام رام miui که تو همین سایت هس رو نصب کنم ولی تو دانلودینگ نمیره گوشی.شما بمن بگید چطوری نمیره تو دانلودینگ اموزش سایت رو هم انجام دادم نشد که نشد