در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 25 آذر 1393 13:47

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

بنچمارک کم g5 در محصولات جدید glx

توسط mahe6abe14 » چهارشنبه 26 آذر 1393 09:32

سلام من دیروز 2 تا glx g5 به دستم رسید هر دو رو از دیجی کالا و ضمانت نامه خریدم

بلافاصله ازشون بنچمارک گرفتم ولی با کمال تعجب بنچمارک هر دو 9320 بود.تمام برنامه ها بسته و در شارژ کامل.

اومدم روتشون کردم و رام های miui و not3 رو روشون ریختم ولی این با دیدم که بنچمارکم شده 8850 یعنی کمتر شد.

با همین برنامه antutu5 گوشی دوستمو که یک سال پیش خریده بود تست گرفتم شد 14000 حدودا.

برنامه های مختلفو چک کردم واسه تست گوشی ولی خدمتتون عرض کنم گوشی های جدید مشکوک میزنه.

صرفا جهت اطلاع رسانی و یا کمک به بنده.فک نکنم این گوشی بازی های گرافیک بالارو سلپورت کنه

به نظرتون چه رامی رو امتحان کنم؟

حسین 22 از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 تیر 1393 11:00

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: بنچمارک کم g5 در محصولات جدید glx

توسط M-ANJELO » چهارشنبه 17 دی 1393 13:49

mahe6abe14 نوشته است:سلام من دیروز 2 تا glx g5 به دستم رسید هر دو رو از دیجی کالا و ضمانت نامه خریدم

بلافاصله ازشون بنچمارک گرفتم ولی با کمال تعجب بنچمارک هر دو 9320 بود.تمام برنامه ها بسته و در شارژ کامل.

اومدم روتشون کردم و رام های miui و not3 رو روشون ریختم ولی این با دیدم که بنچمارکم شده 8850 یعنی کمتر شد.

با همین برنامه antutu5 گوشی دوستمو که یک سال پیش خریده بود تست گرفتم شد 14000 حدودا.

برنامه های مختلفو چک کردم واسه تست گوشی ولی خدمتتون عرض کنم گوشی های جدید مشکوک میزنه.

صرفا جهت اطلاع رسانی و یا کمک به بنده.فک نکنم این گوشی بازی های گرافیک بالارو سلپورت کنه

به نظرتون چه رامی رو امتحان کنم؟

سلام داش از این لینک برو http://glxphone.ir/forum/showthread.php ... 8%B4%DB%8C)
و از این رام استفاده کن عالیه
باگ هاش فقط دوربین جلو با پشتیبانی نکردن از زبان فارسیه

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند