در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
9

تشکر کرده: 11 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 اسفند 1393 06:54

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

روشن نشدن GLX G3 بعد از فلش (حل شد)

توسط mailbox116 » يکشنبه 24 اسفند 1393 18:07

سلام
من اشتباها گوشی خاموش و بدون باتری رو به کامپیوتر زدم و در اون حالت فلش کردم.فلش سریع به طور ناقص قط شد.بعد دیگه گوشی روشن نمیشه.باتری رو هم درآوردم بازم نشد.حتی نمیره فکتوری ریست.وقتی هم به شارژ میزنم چراغ گوشی روشن نمیشه.بعد از فلش وقتی به کامپیوتر وصل میکنم (بصورت خاموش) قطع و وصل میشه. اگه قطع و وصل نمی شد قابل فلش بود.نظر شما چیه؟امکان داره بصورت سخت افزاری آسیب دیده باشه؟
ممنون
آخرين ويرايش توسط mailbox116 on سه شنبه 26 اسفند 1393 11:42, ويرايش شده در 3.

New Member

no avatar
9

تاريخ عضويت

Re: روشن نشدن GLX G3 بعد از فلش

توسط mailbox116 » دوشنبه 25 اسفند 1393 06:25

سلام دوستان
من مشکل بالا رو در ویندوز ۸.۱ داشتم.یعنی وقتی به کامپیوتر وصل می کردم قطع و وصل می شد.گفتم شاید به ویندوز مربوط باشه که اینطور بود .ویندوز ۷ رو نصب کردم و روی ویندوز ۷ فلش انجام شد! الان مشکل جدیدی دارم.فلش کامل انجام شده ولی مثل این میمونه که فلش بدون پچ مخصوص g3 انجام شده باشه مثلا سیم کارت ها شناخته نمیشن , برنامه smart keyboard pro و برنامه app center جی ال ایکس و... روش نیست.من نسخه فریمور ۲.۶.۶ رو فلش زدم.ناگفته نماند من تو نرم افزار فلش تولز قسمت flash نه download وقتی که با مشکل بالا رو برو بودم, گوشی رو فلش کردم و پیغام موفقیت هم داد.الان مشکل من از چیه؟ چطوری رفعش کنم
ممنون
امام علی (ع):زَکوةُ العِلمِ نَشرُهُ؛زکات علم نشر دادن آن است. میزان الحکمة،ج 8،ص 3958

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 25 اسفند 1393 23:06

mailbox116,  
اين نسخه رسمي هست
http://80.250.199.187/upload/Data/today ... 1028_2.zip
در مورد سيمكارت هم احتمالا IMEI پريده كه با روشهايي كه در انجمن ارائه شده ميتونيد IMEI‌رو برگردونيد  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
9

تاريخ عضويت

توسط mailbox116 » سه شنبه 26 اسفند 1393 11:40

با سلام
Mahdi1944,
من هم از نسخه ۲.۶.۶ استفاده می کردم.
مشکل رفع شد.من فکر می کردم فلش درست انجام نشده ولی اینطور نبود.برنامه هایی مثل smart keyboard pro و ... به صورت پیش فرض در فریمور رسمی ۲.۶.۶ وجود ندارند و میشه بعد از فلش نصب کرد.مشکل سنسور مجاورت (سیاه شدن صفحه هنگام تماس) با فلش زدن فایل بوت فریمور ۲.۶.۴ حل میشه.مشکل پریدن سریال سیم کارت ها هم با این  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  حل میشه.
امام علی (ع):زَکوةُ العِلمِ نَشرُهُ؛زکات علم نشر دادن آن است. میزان الحکمة،ج 8،ص 3958

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند