در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 آبان 1392 09:10

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

خدمات بسیار بد نمایندگی GLX میدان فاطمی تهران

توسط merati » دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 08:39

دوستان عزیزی که قصد خرید گوشی های جی ال ایکس رو دارند در نظر داشته باشند که این گوشی ها به مراتب بی کیفیت تر از گوشی های چینی بی نام و نشان هستند، خدمات پشتیبانیشون هم فوق العاده ضعیفه، مخصوصا نمایندگی میدان فاطمی تهران که قطعات خودشون رو هم گرونتر از قیمت خود شرکت میده!! نمیدونم چجور نمایندگیه!!
من که بعد از یک سال داشتن گوشی glx sky آنچنان اذیت شدم که میخام بندازمش دور! حتی ارزش تعمیر رو هم نداره! تاچش شکسته نمایندگی میگه 180 تومن پول تاچشه!! واقعا مسخره ست

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5580

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

Re: خرید گوشی GLX برابر است با یک عمر پشیمانی

توسط sinaset » دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 09:11

سلام بر شما
--
بله متاسفانه .. البته ما مخالف تولید داخل نیستم،اما تولید که اسمش تولید باشد و شرکتش هم شرکت باشد ویک تیم نخبه به همراه اراده قوی و وجدان کاری پشتش باشد
GLX و دیمو .. شبیه به مغازه می مانند تا شرکت ... متاسفانه در ایران فقط واژه ها را بزرگ می کنیم.با این کار راه را برای باقی انسان های کار بلد هم می بندیم( و البته هزارن اسیب جبران نا پذیر یا پذیر (بسختی) زده شده و میشود)
نکته:هیچ وقت با محصولات glx کار نکردم،اما ریویو ها را دیده ام،و از همان ابتدا مشخص بود که هدف این گروه بیشتر اشتغال و فروش و ... است نه کار خلاقانه و ابتکار گونه و ... برای رفع مشکلات و کمک رسانی (حقیقی ) و..
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

8 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: خدمات بسیار بد نمایندگی GLX میدان فاطمی تهران

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 28 اردیبهشت 1394 18:22

من هم برام سوال بود چطور اینقدر گران هست قطعات!!!
برای مثال چند مدت پیش صفحه گوشی G3‌ یکی از اشنایان شکسته بود و بردیم نمایندگی شیراز، تاچ و صفحه روی هم رو گفت 300 هزار تومان!!!!!
در حالی که خود گوشی هم در همون زمان 350 هزار تومان بود. من هم کنجکاو شدم و قیمت بقیه قطعات رو پرسیدم، برای مثال گفت قاب کامل 57 هزار تومان، باتری 18 هزار تومان که جمع این اقلام روی هم از قیمت نو بیشتر در میدومد. در حالی که بورد و سنسورهای دیگه باید بخش زیادی از قیمت گوشی رو شامل بشه. با این تفاسیر خرید و اوراق کردن قطعات این گوشی‌ها بسیار سود آور هست  :?  :-(
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

6 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
21

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 17 مرداد 1389 14:08

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط jm123456 » سه شنبه 29 اردیبهشت 1394 08:48

با سلام
چند روز پیش یک گوشی luster به صورت اینترنتی از digikala خریدم اما قابش پشتش خوب جفت نمی شد. دادم یکی از آشنایان ببره نمایندگی میدان فاطمی تا درستش کنن. اما با کمال تعجب (بعد از نگه داشتن گوشی به مدت دو هفته) گفته بودن نمیشه کاریش کرد و تعویض نکرده بودن.
موضوع دیگه اینکه، قیمت گوشی های GLX تو سایت digikala از خود سایت فروش GLX هم پایین تره!!!!!!!

Major I

Major I

no avatar
97

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 5 مرداد 1392 12:36

آرشيو سپاس: 24 مرتبه در 12 پست

توسط nasser9090 » يکشنبه 14 تیر 1394 12:03

Mahdi1944 نوشته است:من هم برام سوال بود چطور اینقدر گران هست قطعات!!!
برای مثال چند مدت پیش صفحه گوشی G3‌ یکی از اشنایان شکسته بود و بردیم نمایندگی شیراز، تاچ و صفحه روی هم رو گفت 300 هزار تومان!!!!!
در حالی که خود گوشی هم در همون زمان 350 هزار تومان بود. من هم کنجکاو شدم و قیمت بقیه قطعات رو پرسیدم، برای مثال گفت قاب کامل 57 هزار تومان، باتری 18 هزار تومان که جمع این اقلام روی هم از قیمت نو بیشتر در میدومد. در حالی که بورد و سنسورهای دیگه باید بخش زیادی از قیمت گوشی رو شامل بشه. با این تفاسیر خرید و اوراق کردن قطعات این گوشی‌ها بسیار سود آور هست  :?  :-(

دوست عزیز مهدی
یک تاچ و یا lcd میتونید از فروشگاهی که قطعه میفروشن نشون فروشنده بدی و خریداری کنی و بدی تعمیر کار برات نصب بکند.
قیمت یک تاچ و یا lcd گوشی های چینی زیر 30 هزار تومن، این محصولات چونکه چینی هستند در بازار خیلی راحت میشه پیدا کرد حتی میتونید از مشابهش که مدل و مارک برند خاصی باشه پیدا و نصب بکنید.