در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
10

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 20 شهریور 1393 11:01

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: رام GLX G5 بر پایه Touchwiz Note 3

توسط مهدی2035 » پنج شنبه 22 آبان 1393 12:52

یعنی کسی نیست به من کمک کنه؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 2 آذر 1393 08:18

مهدی2035,  
شما سوالتون رو بايد در تاپيك مربوط به همون گوشي مطرح كنيد
در مورد اسپايدر قديمي، چون پارتيشن نياز به آپديت داره، نياز هست به جاي دانلود، گزينه‌ي Firmware Upgrade‌رو بزنيد تا پارتيشن بندي جديد اعمال بشه
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 9 دی 1393 11:43

توسط rapsaeid » چهارشنبه 24 دی 1393 05:23

سلام بنده رام نوت ۳نصب کردم همه کارهایی که برای کلیدهای هوم و بک و ... گفتید انجام دادم
ریست فکتوری هم کردم اما موقع نصب فریم ورک مدت زیادی منتظر میمونم که هیچکاری نمیشه بناچار دوباره همون
رام جی ال ایکس برگردوندم شما دقیقا توضیح بدید چطوری کلیدهای لمسی فوق را بیارم
و آیا روش دیگری برای اوردن این کلیدها هست با تشکر

Major

Major

نماد کاربر
194

تاريخ عضويت

سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 01:29

آرشيو سپاس: 149 مرتبه در 96 پست

توسط ali.4171 » چهارشنبه 24 دی 1393 21:39

rapsaeid نوشته است:سلام بنده رام نوت ۳نصب کردم همه کارهایی که برای کلیدهای هوم و بک و ... گفتید انجام دادم
ریست فکتوری هم کردم اما موقع نصب فریم ورک مدت زیادی منتظر میمونم که هیچکاری نمیشه بناچار دوباره همون
رام جی ال ایکس برگردوندم شما دقیقا توضیح بدید چطوری کلیدهای لمسی فوق را بیارم
و آیا روش دیگری برای اوردن این کلیدها هست با تشکر

زبان گوشی رو انگلیسی کنید بعد در نصب فریم ورک مشکلی نخواهد بود ،در زبان فارسی روت به خوبی عمل نمیکنه چون نسخه دموی برنامه روت نصب هست

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 9 دی 1393 11:43

توسط rapsaeid » دوشنبه 29 دی 1393 03:07

باتشکر از شما عزیز گرامی امتحان میکنم مجددا و نتیجه را اعلام میکنم  از راهنمایی ممنون  8->

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 6 آذر 1393 11:08

توسط alirezap » يکشنبه 12 بهمن 1393 18:32

سلام به دوستان صاحب نظر
لطفا در صورت امکان توضیح بدن که اگر گوشی bootloop مکرر شد باید چه کار کنیم ؟
باتشکر از زحمات و راهنمایی های شما

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 24 بهمن 1393 18:09

توسط agha saman » شنبه 25 بهمن 1393 16:02

سلام دستتون درد نکنه چطوری میشه رام رو نصب کرد

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 9 اسفند 1393 11:58

alirezap,  
Bootloop معمولا به خاطر دست كاري غير اصولي يا ناسازگار رخ ميده و بايد فلش كرد، اما برخي مواقع اختلالات و ناسازگاري‌هاي نرم افزارهايي كه كاري به روت ندارند علت مشكل هستند كه در اين صورت با فكتوري ريست مشكل حل ميشه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 فروردین 1393 00:34

توسط omid1231 » چهارشنبه 3 تیر 1394 14:16

S.M.Seyednoor نوشته است:ali.4171 و ebrahim835 عزیز

سلام
از لحاظ ساپورت بله ، اما سخت افزار این گوشی به شکلی طراحی شده که برای اتصال ورودی برقی اختصاص داده نشده ؛ اما شما به راحتی میتونید به وسیله تغییراتی که در کرنال داده شده از Y OTG استفاده کنید

نمایی از YOTG :

این OTG کاملا تست و جواب داده که انشالله مراحل ساختش رو توضیح خواهم داد ...

با سلام دادا در صورت امکان خواهشا خواهشا مراحل ساخت رو هرجه زود تر بگذارید یک دنیا ممنون
یا علی مدد

New Member

no avatar
10

تشکر کرده: 15 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 28 مهر 1392 12:51

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط samiamir33 » پنج شنبه 22 بهمن 1394 14:32

سلام
روزتون بخیر خسته نباشید
من خواستم رام تاچوینز رو فلش بزنم اما متاسفانه به هیچ وجه گوشیم به حالت دانلودینگ نمیره تمومی پستهای مربوط به حالت دانلودینگ بخصوص واسه g5  رو که با ولتا کار میکنه رو هم تک به تک تو کلوب خوندم .تو زمانی که گوشی روشنه glxg5 میشناسه اما واسه دانلوذینگ نه.بارها درایور رو کامل آن ایستال و مجدد اینستال کردم و حتی از سایتهای مختلف درایور جی 5 رو گرفتم و نصب کردم و سه تا ورودی یو اس بی دارم که هر سه تاش رو هم امتحان کردم اما نمیدونم تو حالت دانلودینگ چرا نمیره که با لپ تاپم ارتباط برقرار بشه و mtk رو نمیشناسه حالا نمیذونم مشکل از چیه.لطفا بفرمایید چکار باید بکنم
اگه راهی هست که از ریکاوری cw بتونم فلش کنم هم راهنمایی بفرمایید.

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 21 خرداد 1395 13:47

samiamir33,  
باتری رو در بیارید و در حالت بدون باتری اون رو به کامپیوتر وصل کنید. برنامه‌ی SP Flashtool هم در حال اجرا باشه

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

دوشنبه 24 خرداد 1395 17:22

توسط mohsen.karate » پنج شنبه 27 خرداد 1395 01:57

S.M.Seyednoor نوشته است:
[B]  در تاریخ 93/04/08 به روز رسانی  صورت و لینک دانلود قرار گرفت

با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان و همراهان سایت
رام دومی که قصد معرفی اون رو دارم رامی بر اساس اینترفیس تاچویز سامسونگ گالگسی نوت III هست ...
[/B]
رامی کاملا پایدار که گوشی شما رو تبدیل به نوت 3 خواهد کرد ...
اما این همه ماجرا نیست ...
این رام بر اساس نسخه 4.4.2 کیت کت نوشته شده و میشه گفت جزو اولین رام هایی هست که برای مدیا تک 6589 پورت شده...
برای تاکید عنوان میکنم این رام بر پایه یک لانچر نیست بلکه کاملا از روی نوت 3 پورت و پایه گذاری شده ...
قابلیت ها :

سلام
از زمانی که پست را گذاشتید خیلی گذشته به حر حال من این رامو تازه نصب کردم خیلی خوب و سریع و زیباست فقط دو مشکل دارد یکی دوربین جلو که از قبل میدونستم و یکی ها نقطه اتصال wifi که خیلی حالمو گرفت, اصلا روشن نمیشه, وقتی روش میزنی مینویسه در حال روشن کردن و همینطور میمونه که آخر مجبور میشم گوشی رو ریاستارت کنم. میخواستم بدونم این مشکل حل میشه.
خیلی ممنون
افزایش کیفیت دوربین به 13 مگا پیکسل
اضاقه شدن busyboxpro 22.2.1
روت شده همراه با کاستوم رام
دارای بوت انیمیشن سامسونگ
اجرای همزمان 10 برنامه
اضافه شدن قابلیت Air Gesture
اضافه شدن قابلیت Smart Scroll و Smart Pause
و ...

اسکرین شات از این رام :

لینک دانلود :

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد        لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد        لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد        لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

S/N :   www.centralclubs.com

در تاریخ 93/04/09 به روز رسانی  صورت و لینک دانلود قرار گرفت

"هرگونه کپی برداری آزاد می باشد به شرط فرستادن 3تا صلوات برای سلامتی مدیر سایت آقا مهدی گل و سایر همکارانشون"

بازدید از دیگر مطالب نگارش شده توسط بنده :
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

قبليبعدي