در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

نماد کاربر
12

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 16 اسفند 1392 09:30

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 1 پست

Re: پاسخ : رام GLX G5 بر پایه Touchwiz Note 3

توسط mohammad6000 » يکشنبه 26 مرداد 1393 20:22

ali.4171 نوشته است:
mohammad6000 نوشته است:سلام به همه
من یه مشکل دارم :sad:
همه کار هایی که باید برای نصب رام کنم کردم :( ولی درایور نصب نشد اون تاپیک تو همین سایت هم عکساش پاک شده هیچی نفهمیدم
کلید پاور و دو تا ولوم ها رو هم نگه داشتم و یو اس بی رو نصب کردم یه سری نوشته چینی اومد بعد رفتم تو دیوایس منیجر بعد رو این کلیک راست کردم
http://uploadboy.com/wypwvw4x59bt.html
بعد آپدیت زدم این ارور اومد http://uploadboy.com/54nrja86tmuh.html
یکی کمک کنه.
با تشکر
وقتی وارد منوی چینی  یعنی درست عمل کردید ، دیگه لازم نیست کاری بکنید و میتونید باتری رو خارج کنید یا اگه چینی بلد هستید ریبوت کنید
درایور توسط رایانه باید شناخته شده باشه و باید نصبش کنید  ، ولی این  عکسی که گذاشتید فکر نمیکنم مال این درایور باشه چون cdc نیست درایور گوشی !!!

ممنون فقط میشه توضیح بدی چجوری درایور رو تو حالت دانلودینگ نصب کنم؟
خواستم فلش بزنم رامو همش رو سرچینگ بود
میرم تو دیوایس منیجر فقط CDC Serial هست

New Member

نماد کاربر
12

تاريخ عضويت

جمعه 16 اسفند 1392 09:30

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 1 پست

Re: رام GLX G5 بر پایه Touchwiz Note 3

توسط mohammad6000 » دوشنبه 27 مرداد 1393 10:09

وقتی برای من اصلا دانلودینگش درست نیس میشه با cwm فلش زد؟ این رامو میگمhttp://www.needrom.com/download/ozonide-v1-note-3-ui/

Major

Major

نماد کاربر
194

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 01:29

آرشيو سپاس: 149 مرتبه در 96 پست

Re: پاسخ : رام GLX G5 بر پایه Touchwiz Note 3

توسط ali.4171 » دوشنبه 27 مرداد 1393 21:56

mohammad6000 نوشته است:وقتی برای من اصلا دانلودینگش درست نیس میشه با cwm فلش زد؟ این رامو میگمhttp://www.needrom.com/download/ozonide-v1-note-3-ui/
آره، ، مشکلی نداره
از این سایتی که میگی خودم چند تا رو روی گوشی تست کردم

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 خرداد 1393 21:38

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mobilearvand » سه شنبه 28 مرداد 1393 22:56

سلام آقا دمتون گرم .ماکه موندیم چطوری نصبش کنیم .راهنمایی کنین ممنون میشم

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 مرداد 1393 20:50

توسط omid.ras » چهارشنبه 29 مرداد 1393 21:18

با سلام مجدد
بعد از نصب این رام یا رام های دیگه ای که زحمت کشیدید معرفی کردید، آیا زبان فارسی هم توسط گوشی برای تایپ کردن در محیط برنامه ها و منوی فارسی قابل ساپورت هست ؟
با تشکر

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 27 مرداد 1393 22:43

توسط habib360 » يکشنبه 2 شهریور 1393 14:40

بله زبان فارسی و کیبورد فارسی کاملا قابل پشتیبانی هست

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 27 مرداد 1393 22:43

توسط habib360 » جمعه 7 شهریور 1393 08:45

S.M.Seyednoor نوشته است:
[B]  در تاریخ 93/04/08 به روز رسانی  صورت و لینک دانلود قرار گرفت

با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان و همراهان سایت
رام دومی که قصد معرفی اون رو دارم رامی بر اساس اینترفیس تاچویز سامسونگ گالگسی نوت III هست ...
[/B]
رامی کاملا پایدار که گوشی شما رو تبدیل به نوت 3 خواهد کرد ...
اما این همه ماجرا نیست ...
این رام بر اساس نسخه 4.4.2 کیت کت نوشته شده و میشه گفت جزو اولین رام هایی هست که برای مدیا تک 6589 پورت شده...
برای تاکید عنوان میکنم این رام بر پایه یک لانچر نیست بلکه کاملا از روی نوت 3 پورت و پایه گذاری شده ...
قابلیت ها :

افزایش کیفیت دوربین به 13 مگا پیکسل
اضاقه شدن busyboxpro 22.2.1
روت شده همراه با کاستوم رام
دارای بوت انیمیشن سامسونگ
اجرای همزمان 10 برنامه
اضافه شدن قابلیت Air Gesture
اضافه شدن قابلیت Smart Scroll و Smart Pause
و ...

اسکرین شات از این رام :

لینک دانلود :

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد        لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد        لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد        لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

S/N :   www.centralclubs.com

در تاریخ 93/04/09 به روز رسانی  صورت و لینک دانلود قرار گرفت

"هرگونه کپی برداری آزاد می باشد به شرط فرستادن 3تا صلوات برای سلامتی مدیر سایت آقا مهدی گل و سایر همکارانشون"

بازدید از دیگر مطالب نگارش شده توسط بنده :
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

با سلام.جناب سیدنور عزیز.
من این رام رو نصب کردم.همه چیز عالیه.صدای گوشی هم به کمک راهنمایی شما عالی شده.فقط ledاز کار افتاده.ممکنه راهنمایی کنید که چطور راهش بندازم؟

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

چهارشنبه 19 شهریور 1393 20:01

توسط ali567 » چهارشنبه 19 شهریور 1393 20:18

من این رام رو دانلود کردم ولی بلد نیستم نصب کنم
لطفا اموزش نصب رو هم بدین

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
29

تاريخ عضويت

سه شنبه 17 تیر 1393 10:16

توسط mehrdad2014 » سه شنبه 25 شهریور 1393 20:53

سلام من این رام رو هر کاری کردم نصب نشد و تو اون حالت سرچینگ 100 دوثانیه ÷ور میشه و ارور میده بردم نمایندگی برام رام رو ÷ورت کنه دقیقا مشکل من رو داش و گفت که فایل ناقصه ولی من دو بار دانلود کردم اگه میشه کمکم کنید تو نرم افزار های بنچمارکت رتبه گوشیم 7000 است نیاز مبرم به این رام دارم ممنون می شم اگه کمکم کنید :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?

New Member

no avatar
12

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 9 شهریور 1393 10:57

توسط alibni » شنبه 29 شهریور 1393 15:18

با سلام
من این رامو نصب کردم چنتا مشکلم داشتم که حل شد
1-اول تو فلش کردن که 2 ثانیه بعد خطا میداد که با نصب ورژن 5 فلش تولز حل شد.باید اول گوشی خاموش باشه بعد گزینه دانلودو بزنید بعد موبایلو وصل کنید شروع میشه اگه نشد سه تا دکمه رو بگیرید تا شروع بشه
2-تو درصدای حدود 50% گیر میکرد و نمیرفت که متوجه شدم باید سیم گوشیو به یو اس بی پشت کامگیوتر وصل کنم.اونم حل شد.
3-خطاهای زیاد forc close که با ریست فکتوری حل میشن
4-دکمه های مجازی منو که از حالت pie خوشم نیومد اگه خواستید دکمه هاتون همیشگی باشن مراحل زیر رو برید :

برای این کار گوشیتون باید اول از همه روت باشه!

برنامه Root explorer هم باید نصب باشه!((از سایت اندروید کده بگیرید لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ))

برای اینکار وارد برنامه Root explorer شده و به پوشه System برید.

روی فایل build.prop چند لحظه انگشتتون رو نگه دارید و گزینه ی Open with رو بزنید بعد text editor را انتخاب کنید،حالا بدون پاک کردن هیچ کلمه ای بالای خط اول این متن رو بنویسید :

qemu.hw.mainkeys=0

حالا گوشیتون رو ریستارت کنید و تمام.اگه مشکلی داشتید اینم ایمیلمه خوشحال میشم کمکتون کنم : ali1374bni@gmail.com

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

دوشنبه 31 شهریور 1393 08:20

توسط امید. » دوشنبه 31 شهریور 1393 08:33

S.M.Seyednoor نوشته است:
[B]  در تاریخ 93/04/08 به روز رسانی  صورت و لینک دانلود قرار گرفت
سلام.خسته نباشید.میخواستم بپرسم که این رام  
فارسی هم داره؟

با سلام و عرض ادب خدمت کلیه دوستان و همراهان سایت
رام دومی که قصد معرفی اون رو دارم رامی بر اساس اینترفیس تاچویز سامسونگ گالگسی نوت III هست ...
[/B]
رامی کاملا پایدار که گوشی شما رو تبدیل به نوت 3 خواهد کرد ...
اما این همه ماجرا نیست ...
این رام بر اساس نسخه 4.4.2 کیت کت نوشته شده و میشه گفت جزو اولین رام هایی هست که برای مدیا تک 6589 پورت شده...
برای تاکید عنوان میکنم این رام بر پایه یک لانچر نیست بلکه کاملا از روی نوت 3 پورت و پایه گذاری شده ...
قابلیت ها :

افزایش کیفیت دوربین به 13 مگا پیکسل
اضاقه شدن busyboxpro 22.2.1
روت شده همراه با کاستوم رام
دارای بوت انیمیشن سامسونگ
اجرای همزمان 10 برنامه
اضافه شدن قابلیت Air Gesture
اضافه شدن قابلیت Smart Scroll و Smart Pause
و ...

اسکرین شات از این رام :

لینک دانلود :

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد        لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد        لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد        لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

S/N :   www.centralclubs.com

در تاریخ 93/04/09 به روز رسانی  صورت و لینک دانلود قرار گرفت

"هرگونه کپی برداری آزاد می باشد به شرط فرستادن 3تا صلوات برای سلامتی مدیر سایت آقا مهدی گل و سایر همکارانشون"

بازدید از دیگر مطالب نگارش شده توسط بنده :

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 11 مهر 1393 00:39

habib360,  
آيا با نصب Go SMS Pro هم حل نميشه؟ تست كرديد؟
در اين صورت مشكل به ماژول‌هاي اون مربوطه كه آقاي سيد نور كه زحمت اون رو كشيدند احتمالا ميتونند شما رو راهنمايي كنند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قبليبعدي