در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
165

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 فروردین 1386 06:09

آرشيو سپاس: 29 مرتبه در 15 پست

درخواست راجع بهE-gold

توسط forodo » جمعه 14 اردیبهشت 1386 07:14

سلام لطفا من را راهنمایی کنید من یک حساب در بانکE-gold داشتم که چند وقته که حساب من توسط مسئولین ایگولد مسدود شده برای اینکه بتوانم درامد خودرا که حاصل زحمات چند ماه من در سایت های پرداخت به ازای کلیک را دریافت کنم  احتیاج به یک حساب دارم چگونه می توان دوباره در ایگولد حساب باز کنم ولی حسابم مسدود نشود اگر امکان نیست خواهش می کنم بانکهای دیگری که مطمئن باشند به من معرفی کنید با تشکر از کمک شما

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 15 اردیبهشت 1386 01:01

forodo جان
ايگولد IP ايران رو بسته، اگر هنوز موجودي شما رو بلوکه نکرده باشه، با برنامه‌هايي مثل UltraSurf و يا V_P  N ها ميتونيد وارد اکانت بشيد و پول رو منتقل کنيد، البته P2C ها فکر نميکنم پولي به شما بدهند و فقط داريد وقت باارزش خودتون رو حدر ميديد
در مورد حساب اينترنتي هم بنده  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  رو پيشنهاد ميکنم، بدون هيچ مشکلي هم ايران رو پشتيباني ميکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
165

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 فروردین 1386 06:09

آرشيو سپاس: 29 مرتبه در 15 پست

توسط forodo » پنج شنبه 20 اردیبهشت 1386 05:17

سلام لطفا من را راهنمايي کنيد که چطوري مي توانم در بانک Moneybookers حساب باز کنم و از ان استفاده کنم و ايا اين بانک مطمئن است يا نه در صورتي که بانکهاي ديگري نيز مي شناسيد به من بگوييد

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 20 اردیبهشت 1386 10:01

forodo
از همون لينک بالا ميتونيد استفاده کنيد، اين بانک در انگليس واقع هست و از اين نظر بهتر از ديگر بانکها هست، با ايران هيچ مشکلي نداره و به راحتي کدهاي تاييديه رو به ايران ميفريته، امکان اتصال به کارت بانکهاي ملي، سپه و سامان رو هم داره، همينطور ميشه کارت اعتباري رو هم به حساب متصل کرد، براي تراکنش‌هاي بالا نياز هست که مدارک شناسايي خودتون رو ترجمه، اسکن و براي يانک ارسال کنيد، کار با اين سيستم ساده‌تر از ديگر حسابها هست و از نظر امنيت هم در وضعبت خوبي قرار داره، فکر ميکنم بهترين انتخاب همين باشه، بانکهاي ديگري مثل webmoney و امثال اون هم وجود دارند که چندان عمومي نيستند و در تبادلات مالي به مشکل به راحتي مان بوکرز نيستند
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد