در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major II

Major II

no avatar
451

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 شهریور 1385 18:51

آرشيو سپاس: 23 مرتبه در 13 پست

GOLDVPN ! حواستون جمع باشه دوستان !!!

توسط ASHK HIKAYESI » چهارشنبه 30 آبان 1386 08:42

سلام دوستان .

کسی از شما درباره ی سرویس GOLDVPN چیزی میدونه ؟ همونی که تبلیغش هم در میان پست های انجمن هست . از طرف شرکت (؟) مذکور برای من ایمیلی رسیده که فلانی ! شناسایی شدید و آی پی و شهر و ... شما فلان هست ! پس به ما بپیوندید !!!!!

هر چند که اطلاعاتش تا حدودی درست بود (بعضی هاش غلط بود ) ولی من به ریش چنین تبلیغاتی میخندم . چند روز پیش من اشتباهی روی اون تبلیغ کلیک کردم و متعاقبش یه نرم افزار تروجان روی سیستمم افتاد که zone alarm ای که نصب کرده بودم درجه ی ریسکش رو متوسط تشخیص داد که البته با فعال بودن فلش پلیر 9 فعال میشد ( الان مجبورم از ورژن 8 فلش استفاده کنم )

خلاصه توصیه میکنم حواستون جمع باشه ، احتمالا سو استفاده هایی صورت بگیره .

اگر از دوستان مطلع اطلاعاتی در اختیارمون قرار بگیره متشکر میشم .  :D

با تشکر .

:D :razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 30 آبان 1386 13:08

ASHK HIKAYESI جان
اون پيام رو برام فوروارد کنيد، البته بنده ايشون رو ميشناسم، احتمالا همون ايميلي هست که نوشتند بدون استفاده از V_P  N امکان شناخته شدن وجود داره و به همين علت بهتره از V_P  N استفاده کنيد و ...
به هر حال فکر نميکنم مشکل خاصي باشه
در صورت امکان تصويري از صفحه خطاي ZoneAlarm بگذاريد تا بهتر بشه موضوع رو بررسي کرد  :shock:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » پنج شنبه 1 آذر 1386 14:05

Mahdi1944 نوشته است:ASHK HIKAYESI جان
اون پيام رو برام فوروارد کنيد، البته بنده ايشون رو ميشناسم، احتمالا همون ايميلي هست که نوشتند بدون استفاده از V_P  N امکان شناخته شدن وجود داره و به همين علت بهتره از V_P  N استفاده کنيد و ...
به هر حال فکر نميکنم مشکل خاصي باشه
در صورت امکان تصويري از صفحه خطاي ZoneAlarm بگذاريد تا بهتر بشه موضوع رو بررسي کرد  :shock:

الان یک بار دیگه چک کردم . ZONE ALARM نرم افزار جاسوسی خاصی شناسایی نکرد . اما خوب یادمه که یک نرم افزار بود با درجه ی ریسک متوسط که فکر کنم با حرف G شروع شده بود . در ضمن در عنوان ایمیلی که برام فرستاده شده بود ، نام کاربری قبلی بنده در اینجا نام برده شده بود ( یادتون هست که زحمت تغییر نامم رو کشیدید ؟ ) برای همین من نگرانم که اونها به اطلاعات CC هم دست پیدا کرده باشند . یک موضوع دیگه اینکه ایمیل مذکور در پوشه ی BULK بود . یعنی بعید میدونم که به شکل دستی فرستاده شده باشه . یعنی احتمالا کار سیستمشون هست .

:razz:

Captain

Captain

no avatar
3820

تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 مهر 1385 14:30

هر جا اینترنت هست... Net.

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 64 پست

توسط DANG3R » پنج شنبه 1 آذر 1386 14:26

ASHK HIKAYESIجان
GPASS بود !؟

Major II

Major II

no avatar
451

تاريخ عضويت

توسط ASHK HIKAYESI » پنج شنبه 1 آذر 1386 15:13

DANG3R نوشته است:ASHK HIKAYESIجان
GPASS بود !؟

شرمنده  :o  فقط G اش یادم مونده ! ولی فکر نکنم ! اسم دراز تری بود !  :?  :shock:

:razz:

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 1 آذر 1386 15:46

ASHK HIKAYESI جان
شما ممکنه نام کاربريتون رو در سايتهاي مختلفي قرار داده باشيد، در اکثر انجمنها امکان به دست آوردن ايميل کاربران وجود داره، در اين انجمن از 6 ماه پيش ديگه اين موضوع امن شده و امکان دسترسي به ايميل بدون اجازه‌ي کاربر وجود نداره، در حال حاضر maillist ها به راحتي به تعداد بسيار زياد در اينترنت قابل دريافت و دانلود هستند، وجود نام کاربري هم در همون صفحه ارسال پست انجمنها اغلب مواقع قابل دسترسي هست و موضوع عجيبي نيست
سايتهاي هستند که نام کاربري و ايميل رو از مايل ليست ها دريافت ميکنند و به راحتي امکان ارسال ايميل رو فراهم ميکنند، تبليغاتي هم از طرف خود اون سايت ضميمه ايميل ميشه که ممکنه سيستمهاي امنيتي به اونها به هر دليلي حساس شد باشند (مثلا تعدد گزارش اين ايميل در بين کاربران سيستم امنيتي و ...)
در هر صورت فکر نميکنم موضوع مهمي باشه  :shock:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » پنج شنبه 1 آذر 1386 18:34

ASHK HIKAYESI جان

این ایمیلی که گفتید برای منم اومده اما نه به ایمیلی که توی اینجا ثبت کردم ، این یک ترفند هست که این شرکت بکار برده و ربطی به جاسوسی نداره.

این ایمیل ظاهراً بصورت گروهی برای خیل کثیری از ایرانیان فرستاده شده (با استفاده از نرم افزارهای مربوط و لیست ایمیل کاربران ایرانی) ، و هدفش هم تبلیغ شرکت ارائه دهنده V_P  N هست .

اما اومده از یک راه جدید استفاده کرده ، یعنی برای اینکه به شما بگه که V_P  N داشتن مزیتش اینه که هویت ادم جایی فاش نمیشه (چون آی.پی واقعی ادم نیست) ، از یک کد استفاده کرده که سایتهای زیادی هم این کد رو میدهند و چیز خاصی نیست ، کار این کد اینه که وقتی اون رو در جایی قرار بدی هر کسی که اون کد رو ببینه (معمولا با یک عکس همراه هست) ، با استفاده از آی.پی مشخصات رو نشونش میده ، درواقع هر چیزی که توسط آی.پی قابل دستیافتن هست.

نمیدونم تا حالا به امضاء بعضی از دوستان توجه کردید یا نه ، این کد رو میزارن توی امضاشون همین که پست طرف رو میبینید توی امضاش مشخصات و آی.پی شما رو نوشته .

نگران نباش  :-)  :razz:

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

جمعه 6 مهر 1386 01:17

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط smartchain » پنج شنبه 1 آذر 1386 19:22

سلام
من ادمین goldvpn.ir هستم!
دوستان همه درست متوجه شدین
http://www.ip2location.com/ib2

این لینک دیتابیسی داره که آی پی شمارو و مشخصاتتونو نشون میده!
با وی پی ان همه این اطلاعات عوض میشه
از Mohsen1001 وMahdi1944 سپاسگذارم :(