در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
9

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اردیبهشت 1390 19:13

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 5 پست

سوال در مورد google earth

توسط chav veritem » چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 14:57

من تصاویری را که از google earth دانلود می کنم برای مدت کمی در حالت آفلاین هم بهشون دسترسی دارم ( که نمیدونم در کجای سیستم ذخیره میشه ) اما بعد از چند روز که دوباره به سراغ google earth میرم می بینم همه این تصاویر خودبخود حذف شده اند می خواستم بدونم دلیل این موضوع چیست؟و آیا راه حلی وجود داره که تصاویر دریافتی از google earth را برای همیشه ذخیره کنیم ؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب chav veritem تشکر کرده اند:
airplane

Captain

Captain

no avatar
1202

تشکر کرده: 883 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: سوال در مورد google earth

توسط shafagh 2 » چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 22:43

احتمال دارد در قسمت فایل های موقتی  Temp  ذخیره شده و دارای کد مخصوصی باشد که بعد از ری استارت شدن کامپیوتر باعث delete شدن فایل مربوطه شود

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390 12:09

در نسخه های قبلی یعنی تا نسخه 5 تمامی نقشه ها و جزییات گوگل ارث در مسیر زیر ذخیره می شوند:
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

نسخه های جدید رو هم تست نکردم ولی فکر نکنم مسیر تغییر کرده باشه!

برای اینکه نقشه ها پاک نشند هم میتونید کل پوشه رو یه جای دیگه کپی کنید و هربار پاک شد و یا ویندوز و نرم افزار و ... رو عوض کردید
میتونید به راحتی با کپی کردن همون پوشه به مسیر فوق به راحتی از نقشه های گوگل بصورت آفلاین استفاده کنید!

نکته: اون مسیر رو هم خودتون طی کنید چون باید جای username رو username رایانه خودتون بذارید! یعنی همون اسم اکانتی که به ویندوزتون لاگین میشید!

با تشکر  :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
un4given.1991

New Member

no avatar
9

تاريخ عضويت

توسط chav veritem » پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390 21:17

ممنون از راهنماييتون مسير ذخيره جزئيات رو با کمي تغيير پيدا کردم که الببته متوجه شدم اين جزئيات در دو پوشه ذخيره ميشن:

1-(C/Users/Username/AppData/LocalLow/Google/GoogleEarth) و (C/Users/Username/AppData/Local/Temp ) اگرچه تهيه يک نسخه پشتيبان پیشنهاد خوبیه ولی تا اونجا که من قبلا"امتحان کرده بودم  ري استارت و شات دون شدن سيستم باعث از بين رفتن اطلاعات گوگل ارث نميشه و بدون اينکه تغيير خاصي در سيستم بدم (از قبيل نصب مجدد ويندوز يا دليت کردن پوشه پنهان AppData)با اين مشکل مواجه ميشم به همین دلیل يه سوال برام پيش اومده که آيا ممکنه به علت خاصي ارتباط نرم افزار با اطلاعاتي که قبلا" ذخيره نموده قطع بشه ونتونه اونارو Load کنه؟

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تاريخ عضويت

I.R.Iran

توسط CentralWeb » پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390 23:40

دوست عزیز  :razz:
بنده مسیر رو معرفی کردم چون شما در پست اول نوشته بودید : آیا راه حلی وجود داره که تصاویر دریافتی از google earth را برای همیشه ذخیره کنیم ؟  :shock:

اما دلیل اینکه چرا بعد ریستارت و ... پاک میشه اطلاعات رو نمی دونم ولی احتمال داره فایروال و آنتی ویروس یا ... این مشکل رو
برای شما به وجود آورده باشند!
می تونید بفرمایید از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید؟  :-(
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Member

no avatar
9

تاريخ عضويت

توسط chav veritem » جمعه 30 اردیبهشت 1390 14:41

جهت اطلاع عرض میکنم !

انتی ویروس مورد استفاده من : Avira   ***   سیستم عامل: win 7 Ultimate    ***   نسخه گوگل ارث:    6.0.2.2074

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تاريخ عضويت

I.R.Iran

توسط CentralWeb » جمعه 30 اردیبهشت 1390 22:34

دو تا راهکار:
اول اینکه بررسی کنید ببینم آنتی ویروس آویرا تنظیماتی روی نرم افزار گوگل ارث انجام نداده باشه!
دوم اینکه گوگل بروزرسانی جدیدی رو امروز واسه ی گوگل ارث ارائه کردند که پیشنهاد میشه نرم افزار جدید گوگل ارث رو دانلود و نصب بفرمایید ببینم
مشکلتون حل میشه یا همچنان سرجاش هست!
فقط نکته ای که میمونه گوگل ارث رو با نرم افزارهایی مثل Your Unistaller!  از سیستم بطور کامل حذف کنید و سپس نسخه جدید رو نصب کنید!

لینک دانلود نسخه جدید نرم افزار گوگل ارث:
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
Mahdi1944

New Member

no avatar
9

تاريخ عضويت

توسط chav veritem » دوشنبه 2 خرداد 1390 21:37

با سلام خدمت همه دوستان
مرسی دوست عزیز     CentralWeb  :smile:   : با اینکه هنوز فرصت دانلود نسخه جدید رو نداشته ام اما بینهایت از لطف و کمکتون سپاسگذارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب chav veritem تشکر کرده اند:
CentralWeb

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 4 آذر 1390 11:44

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط Ramin_1377 » جمعه 4 آذر 1390 11:56

سلام!
اگه میشه بگین چطور زبان گوگل ارث رو تغییر بدم.