در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
1202

تشکر کرده: 883 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Google erth از کار افتاده

توسط shafagh 2 » شنبه 19 مهر 1393 19:02

مدت یک دو هفته از گوگل ارس استفاده می کردم که خوب کار می کرد اما یکدفعه از کار افتاد و فقط صفحه مشکی ظاهر می شود و پیام می دهد گوگل کروم نمی تواند با سرور تماس بگیرد و وقتی برای تایید کلیک می شود یک صفحه گوگل کروم باز می شود و این توضیح بخش detail  ان وجود دارد :

[START]
A Pr   o _x   y server is a server that acts as an intermediary between your computer and other servers. Right now, your system is configured to use a Pr   o _x   y, but

Google Chrome

can't connect to it.
[/START]
[START]If you use a Pr   o _x   y server...Check your Pr   o _x   y settings or contact your network administrator to make sure the Pr   o _x   y server is working. If you don't believe you should be using a Pr   o _x   y server: Go to the Chrome menu >

Settings>

Show advanced settings...

>

Change Pr   o _x   y settings...
> LAN Settings and deselect "Use a Pr   o _x   y server for your LAN".
[/START]
[START]Error code: ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED

من می خواهم بدانم این سروری که می گوید چیست و من چطور می تواتنم ان را بکار بیندازم چون در مورد LAN و قرار دادن یک سرور پروکسی برای ان چیزی نمی دانم  ممنون [/START]

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
29

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 11 اردیبهشت 1390 20:04

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 7 پست

Re: Google erth از کار افتاده

توسط peiper » دوشنبه 21 مهر 1393 18:33

ورژن7 پرتابلو نصب کن و اگه اکی نشد تو تنظیمات https را با استفاده پروکسی تیک بزن..... :?

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است