مشکل google play service

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: مشکل google play service

پست توسط zak_tiesto » پنج شنبه 14 فروردین 1393, 6:52 pm

آقا من خودم همه چی رو فهمیدم..
فقط تنها چیزی که میمهنه سیو بازیا و برنامه هامه..
واسه اونا چیکار کنم؟؟؟
برنامه super backup میگه که چون گوشی روت نیست نمیشه از دیتاشون بکاپ گرفت!؟!؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70689 بار
سپاس‌های دریافتی: 31278 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 18 فروردین 1393, 9:53 pm

,
برنامة‌ي Go Backup رو تست کنيد. البته قاعدتا دسترسي به ديتا نياز به روت داره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط ali8823 » چهار شنبه 20 فروردین 1393, 8:19 pm

سلام.ببخشید میشه خیلی واضح بفرمایید که چطور باید این برنامه رو روی گوشی نصب کرد؟
به زبان خیلی ساده.مراحل انجام کار رو شرح بدید.لینک بذارید و یا هرچیزی که بتونه کمک کنه.راستی آموزش تصویری تون هم تمامی عکساش پریده(حالت دانلودینگ) و لود نمیشه متاسفانه.خلاصخ اینکه بدجور گیر کردم لطفا کمکم کنید.همش دارم میچرخم تو این سایت ولی هربار یه جاش یا میلنگه یای من متوجه نمیشم.
مدل گوشی g4
20130306
ممنونم ازتون

New Member

پست توسط ali8823 » پنج شنبه 21 فروردین 1393, 11:05 pm

هیچ کسی نیست کمک کنه؟ :AA:

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70689 بار
سپاس‌های دریافتی: 31278 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 27 فروردین 1393, 1:27 am

,
اين برنامه رو به راحتي ميتونيد از مارکت‌هاي ايراني آندرويد مثل bazaar, plazza, myket, cando, parshub و امثال اون دانلود و نصب کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط Majid471 » چهار شنبه 14 خرداد 1393, 2:29 am

این Gapps چی هست ؟؟
سه روزه تو انجمن میگردم واقعا با این حجم بالای مطالب هیچکدومش به درد نمیخوره تو هر پست میری نوشته قبلش باید فلان کار رو کنید !
اومدم روت کنم بلد که نبودم هیچ هر بخشم میرفتی نوشته بود قبلش باید فلان کار رو بکتید !
فریمور رو اومدم دانلود کنم رو چنان سایت مشهوری اپلود کردید که سرعت دانلودم ازش 20 کیلوبایت بیشتر نیست !!
خدایی مردونه این Gapps چی هست ؟ لینک دانلودش رو روی یه سایت درستو حسابی بدید دانلود کنیم بتونی این گوگل سرویسو نصب کنیم !!!

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 17 بار

پست توسط A2y » پنج شنبه 15 خرداد 1393, 11:36 pm

gapps همون برنامه های گوگل مثل gmail و google sarch و google play service و از این برنامه ها که خیلی هاشون به طور پیشفرض روی سیستم عامل اندروید نصبه.
مشکل گوشی glx g3 هم اینه که برنامه های gapp با نسخه اندرویدش یکی نیست.

New Member

پست توسط alironaldinho » دو شنبه 2 تیر 1393, 12:17 pm

آقا یکی بگه این gapps گوشی g3 رو از کجا دانلود کنیم؟؟؟

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 53 بار
سپاس‌های دریافتی: 132 بار

پست توسط vahidkhan0831 » سه شنبه 3 تیر 1393, 12:19 am

alironaldinho نوشته شده:آقا یکی بگه این gapps گوشی g3 رو از کجا دانلود کنیم؟؟؟

ازینجا
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
حال همه ما خوب است.....
اما تو باور نکن.......

New Member

پست توسط Motamedimh » شنبه 26 دی 1394, 12:21 pm

سلام. شما باید اول بری تو کلش قسمت settings و در قسمت help and support به منشی های سوپرسل پیام ارسال کنید و ازشون بخواید که بهتون کد انتقال اکانتتون رو بدن. بعد چند تا سوال درباره کلشتون ازتون میپرسن که معمولا یه سواله که خیلیا نمیتونن بهش جواب بدن و اونم اینه که چه زمانی اکانت کلشتون رو ساختید که با برنامه app detective میتونید بفهمید. بعد از اینکه به همه ی سوالات پاسخ دادید، یه کد انتقال به شما میده که باید در یه دستگاهی که گوگل پلی سرویس رو پشتیبانی میکنه کلش نصب کنید و برید در قسمت تنظیمات کلش ، link a device و this is a new device رو بزنید و بعد اون کد رو اونجا تایپ کنید. سپس اکانت کلشتون اونجا انتقال پیدا میکنه که میتونید با گوگل پلی سرویس سیو کنید. بعد هر کاری که دوستان گفتن روی گوشی اولیتون میتونید انجام بدید تا گوگل پلی سرویس رو نصب کنید. با تشکر از توجه شما :)))تصویر

ارسال پست

بازگشت به “GLX”