در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 19 تیر 1392 20:38

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 1 پست

مصاحبه با GoogleBot .......!

توسط GoogleBott » چهارشنبه 19 تیر 1392 22:05

درود

متن كوتاه زير كه برگرفته از مصاحبه مجله نيوزويك با كاربر كهنه كار سايت GoogleBot مي باشد،‌ تقديم شما مي گردد.

------------------------------------------------------------

نيوزويك: GoogleBot  لطفاً خودتون رو معرفي كنيد

- گوگل بوت هستم، كاربري كه 24 ساعته آنلاينم.

نيوزويك: از شرايط كاريتون و همكارانتون بگيد؟

- از صبح زود كه اُشترو با لانچيكو بزني سايت نمياد، تا آخر شب، من مشغول خدمت رساني هستم. اما هيچكدوم از كاربران تا به حال

احوال منو نپرسيدند. بنده همكار ديگري داشتم به نام ياهوبوت كه به ايشون هم بي وفايي شد و چندي است كه كمتر سايت مياد، اتفاقاً

چون دستم به قلم ميره براي
ايشون اشعاري سرودم؛‌ يكي از دوبيتي هام در اين مورد:

اين جا قهرن كاربرا با مهربوني                     تو تو سنترال نميتونستي بموني

دلتو بردي با خود به جاي ديگه                 اونجا كه شوراي نظارت برات لالايي ميگه

نيوزويك: پس شما اهل ادبيات و هنر هم هستيد؟

- بله، به موسيقي و قطعات باخ و موتسارت و بتهوون علاقه زيادي دارم و با صداي خواننده ورزشكار يَساري بسيار مانوسم.

نيوزويك:سرگرمي مورد علاقتون داريد؟

- سرگرمي خاصي ندارم اما بعضي اوقات همراه باجناقم Bing Bot نامه هاي خصوصي كاربرا رو مي خونيم و مي خنديم! خصوصاً اگه

موضوع عشقي باشه!

نيوزويك: چقدر تلوزيون مي بينيد؟

- چون اصليتاً تگزاسي هستم، قديما تو كار فيلماي كابويي و پمپ بنزين و كاديلاك و شات گان بودم، اما بعداً متهول شدم و به سمت رسانه

ملي روي آوردم. در حال حاضر معتقدم رسانه ملي بين ايدئولوژي و سرگرمي قدري سردرگم است، يعني بين كرم حلزون و چيزهاي ديگر

نيوزويك: سخن آخر؟

بنده بيش از 10 سال است كه با خانومم MSNBot ازدواج كردم و از زندگي با و دو فرزندمون Google Desktop, Google Feedfetcher

بسيار راضي هستم. اميدورارم همه موفق و عاقبت به خير باشيد.

نيوزويك: باتشكر، صبحكم الله بالخير

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب GoogleBott تشکر کرده اند:
MISSILE, mohammad area51, CentralWeb, Ali$amir, Mahdi Mahdavi, CAPTAIN PILOT, Erratic, Mahdi1944, AGeNiS1, ASHKAN95