در اين بخش مي‌توانيد اطلاعات مفيد و آموزشهاي كاربردي تلفن همراه را بيابيد
Major

Major

نماد کاربر
414

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 فروردین 1386 09:43

آرشيو سپاس: 457 مرتبه در 119 پست

**** دارخواست راهنمایی در مورد راه اندازی gps نوکیا n95 در ایران****

توسط saeed_hz » دوشنبه 16 مهر 1386 17:26

با سلام خدمت دوستان گرامی،
از اساتید محترم اگر کسی در مورد راه اندازی gps نوکیا ان95 در ایران و اضافه کردن نقشه های راههای ایران اطلاعاتی دارند لطفا دریغ نکنند.
تا جایی که من فهمیده ام از طریق نرم افزاری که در سایت نوکیا هست به اسم map loader میشه این کارو کرد.ولی اطلاعات کاملی در مورد طریقه ریختنش تو گوشی ندارم .
با تشکر.
هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
175

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 1 آذر 1385 16:37

آرشيو سپاس: 26 مرتبه در 12 پست

توسط jupiter_2xl » دوشنبه 16 مهر 1386 23:45

دوست عزيز نيازي به راه اندازي نداره کافي شما در کشويي گوشي رو باز کنيد و برنامه map رو اجرا کنيد و گوشي رو به مدت 5 دقيقه شايد کمتر در يک محيط روباز  ثابت نگه داريد البته چون نقشها نصب نيست شما فقط ميتونيد موقعيت جغرافياي(مختصات جغرافياي) و اگر در حال حرکت باشيد سرعت و مسافتي که طي کرديد رو مشاهده کنيد.

در مورد برنامه مپ لودر هم خودم تا يه قسمتش پيش رفتم اما به يک فايل 50 مگابيتي رسيدم  :-? و بيخيال ماجراشدم
منم «كـورش»، شاه جهان، شاه بزرگ، شاه توانمند، شاه بابل، شاه سومر و اَكَّـد، شاه چهار گوشه‌ي جهان(بخشي از فرمان كورش بزرگ)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب jupiter_2xl تشکر کرده اند:
mvm49

Major

Major

نماد کاربر
414

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 فروردین 1386 09:43

آرشيو سپاس: 457 مرتبه در 119 پست

توسط saeed_hz » چهارشنبه 25 مهر 1386 18:45

jupiter_2xl  عزیر منم منظورم همینه.
چطوری نقشه هارو میشه نصب کرد تا مثل gps h هایی که تو ماشینها نصب میشه ازش استفاده کرد.
هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون