در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 23 اسفند 1392 10:10

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

عدم کارکرد gps در g5

توسط mohsenmoridy » سه شنبه 25 شهریور 1393 22:06

سلام من ویرایش جدیدی که شرکت گذاشته بود رو روی گوشی آپ کردم ولی gps اش کار نمی کنه لطفا راهنمایی کنید

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

Re: عدم کارکرد gps در g5

توسط esijoon » سه شنبه 25 شهریور 1393 22:50

دوست عزیز کلا چیپست مکان یاب شرکت MTK که گوشی های چینی و دیگر گوشی هایی که از این شرکن خدمات می گیرند مشکل دیر لاک شدن GPS روی ماهواره دارند...

کد  *#*#3646633#*#*  رو وارد کنید...

حالا شما وارد تنظیمات پایه ای گوشیتون شدید که میتونه همه عملکرد های گوشی رو کنترل کنه

بعد وارد قسمت engineer Mode

سپس engineer Mode(MTK

در تب های بالایی وارد تب location بشید...روی location based service کلیک کنید...در تب A-GPS مطمئن بشید که تیک  Enable A-GPS فعال باشه
وارد تب EPO بشید و روی EPO(download کلیک کنید...قبلش اینترنت رو وصل کنید..

.اگر برنامه شروع به دانلود فایل های EPO کرد که هیچ..اگر نه فایل های زیر رو دانلود کنید و بریزید در آدرس data/misc  در ریشه اصلی گوشیتون...قبل از هر چیز باید گوشیتون روت باشه

http://www.uploaddd.com/uploads/16_1414 ... 378031.rar

لینک دانلود خدمت شما...حدودا چهار روز پیش آپدیت کردم و به روز هست

خوب حالا که فایل های داخل این فولدر که  2  عدد فایل هست رو ریختید داخل اون آدرسی که گفتم دوباره برگردید  به این مرحله:

کد  *#*#3646633#*#*  رو وارد کنید...

حالا شما وارد تنظیمات پایه ای گوشیتون شدید که میتونه همه عملکرد های گوشی رو کنترل کنه

بعد وارد قسمت engineer Mode

سپس engineer Mode(MTK

در تب های بالایی وارد تب location بشید.

بعد از اون وارد YGPS بشید....به تب INFORMATION وارد بشید...چند تا دکمه پایین میبینید....به ترتیب روی دکمه های HOT و سپس full و بعد از اون  AGPS restart کلیک کنید...مثل شکل زیر

حالا اون بالا روی تب satellites کلیک کنید...اگر کارها درست پیش رفته باشه و مشکل حل شده باشه ابتدا شکلی شبیه شکل زیر میاد که چیزی رو نشون نمیده

بعد چندتا نقطه قرمز رو نشون میده که نشانگر پیدا کردن ماهواره های مکان یاب هست

و بعد از اون در صورت قفل شدن روی ماهواره به شکل زیر در میاد و نقطه ها سبز میشن که یعنی مکان یابی شدید

در مکان های مختلف تعداد ماهواره هایی که قفل میشن متفاوته..در بدترین حالت باید حتما 3 ماهواره قفل بشه تا مکان یابی بشید و در هر چه تعداد ماهواره ها بیشتر باشه مکانتون دقیق تر پیدا میشه

شرمنده اگر کمی گنگ بود...دیر وقته و من باید فردا برم سر کار...خواستم زودتر یه جوابی داده باشم تا مشکلتون مرتفع بشه...گوشی من با این کار درست شد و الان زیر 1 دقیقه و بعضا 10 ثانیه ای قفل میشه..به محض قفل شدن و سبز شدن نقطه ها مینویسه که چقدر طول کشید تا قفل شده...البته به میلی ثانیه مینویسه

اگر نکته گنگی در صحبت هام بود که متوجه نشدید همینجا مطرح کنید تا فردا عصر بیام توضیح بدم

یا علی

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 23 اسفند 1392 10:10

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط mohsenmoridy » چهارشنبه 26 شهریور 1393 15:28

ممنون حل شد

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » چهارشنبه 26 شهریور 1393 20:22

داداش چطوری حل شد؟؟؟

چه کردی؟؟؟

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم