در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 تیر 1390 13:57

آرشيو سپاس: 40 مرتبه در 25 پست

بازی gta 7 سیو نمیشه!!

توسط sYAGHOOT » يکشنبه 18 تیر 1391 11:27

سلام به دوستان عزیز
من بازی gta 7 رو خریدم و نصبش کردم.حالا که اجراش میکنم این games for windows live میگه باید sign in کنی.من هم sign in کردم ولی باز هم از من product key  میخواد.
من همشو صفر وارد کردم . بعد میخواد که پروفایل رو دانلود کنه.اما نمیتونه و ارور میده! با اینکه به اینتر وصل هستم اما ارورش یه ربط هایی هم به connection داره.من باید چیکارش کنم؟؟؟؟خواهشا اگه کسی میدونه کمک کنه...
                         لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: بازی gta 7 سیو نمیشه!!

توسط RAHVAR » يکشنبه 18 تیر 1391 11:34

سلام خیلیا مشکل اینو دارن که نمیتونن بازی Gta 7رو سیو کنن و شما باید این کارو کنید تا بازی رو سیو کنید:
وقتی وارد Create New Profile میشی دکمه Continue رو نزن این قسمت به صورت آنلاین یوزر میسازه.
در پنجره Create New Profile یک لینک داره به اسم create a local Profile. در اینجا به صورت آفلاین پروفایل میسازی و بازی رو سیو میکنی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
tomcatf14ir, serat&mersad, sYAGHOOT, Ph.Sepehr, Erratic

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
67

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 5 تیر 1390 13:57

آرشيو سپاس: 40 مرتبه در 25 پست

Re: بازی gta 7 سیو نمیشه!!

توسط sYAGHOOT » يکشنبه 18 تیر 1391 12:28

وااااااای!!!خدای من باورم نمیشد !آخه خیلی وقته که در گیرشم!!دستت درد نکنه!!! ^:)^
                         لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sYAGHOOT تشکر کرده اند:
RAHVAR