فایلهای hmt را باچه نرم افزاری باز کنم

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

فایلهای hmt را باچه نرم افزاری باز کنم

پست توسط imahagh » یک شنبه 29 دی 1387, 2:39 pm

سلام فایلهای hmt را باچه نرم افزاری باز کنم.

متشکرم

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5880 بار
سپاس‌های دریافتی: 12409 بار
تماس:

Re: فایلهای hmt را باچه نرم افزاری باز کنم

پست توسط Solver » یک شنبه 29 دی 1387, 4:45 pm

, جان

hmt یک نوع فرمت است برای ذخیره صفحات وب که البته به مانند قایل Doc که مربوط به MS Word است امکان Embed کردن تصاویر در خود فایل را دارا می باشد. شما در هنگام ذخیره یک صحفه اگر مرورگر وب شما این توانایی را داشته باشد از بازشو مربوط به گونه فایل می توانید htm , html و hmt را انتخاب کنید.

اما برخی فایل ها که پیش فرض خودشان html باشد و به صورت hmt ذخیره شوند، ممکن است تنها در همان نسخه از مرورگر باز شود. مانند برخی صفحاتی که با IE 7 ذخیره می شود اما در IE 6 امکان مشاهده آنان به درستی نیست.

البته در هر صورت شما می توانید با تغییر کدخوانی Encoding صحفه به متن دست یابید اما مشاهده تصاویر در مواردی که نسخه مرورگر متفاوت باشد ممکن است با اختلالاتی همراه شود.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain II
Captain II
محل اقامت: يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک
سپاس‌های ارسالی: 159 بار
سپاس‌های دریافتی: 377 بار
تماس:

پست توسط ta.abad » یک شنبه 29 دی 1387, 10:11 pm

با سلام
1. اگر منظور شما فایلهای و صفحات ذخیره شده از اینترنته که اولا که hmt نیست و mhtهستن (میزاریم پای اشتباه تایپی) ثانیا این فایلها روی هر سیستمی که ذخیره میشه تا زمانی که history اون سیستم پاک نشده با همون مرورگری که ذخیره شده قابل باز شدنه در غیر این صورت پس از پاک شدن history یا جابجا شدن بین کامپیوترها دیگه قابل باز شدن نیست
در این لینک درباره این نوع فایل میتونید اطلاعاتی بدست بیارید [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
2.اگر هم اشتباه تایپی در کار نبوده یعنی همون فایل های hmt مد نظر شما بوده باید بگم که این یک نوع فایل مربوط به یک نرم افزار bacup گیری مربوط به microsoft به نام HighMat هستن و میتونی در لینک زیر اطلاعاتی در مورد این نوع فایل (HMT) هست که میتونید خودتون ببینید [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
امیوارم که به جوابتون رسیده باشید.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5880 بار
سپاس‌های دریافتی: 12409 بار
تماس:

پست توسط Solver » یک شنبه 29 دی 1387, 10:43 pm

ta.abad,

اشتباه تایپی خیر :o

:-o اشتباه در خوانش

:razz: دوستان شاید اطلاع داشته باشند، فشار کاری من زیاد است و البته خواب کم، از این رو در همین انجمن نیز بارها با چنین اشتباهاتی موجبات زحمت دوستان شدم، که مجداداً از همه عذر خواهی می کنم.

در مورد history هم درست می فرمائید، البته همچنان مسئله نسخه مرورگر حاکمیت دارد.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70466 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 29 دی 1387, 11:31 pm

ta.abad,
توضيح شما در مورد MHT نادرست هست، اين فايلها به راحتي در هر سيستمي قابل باز شدند هستند، فقط کافيه مرورگري که اين فرمت رو پشتيباني ميکنه روي سيستم مد نظر نصب باشه، براي مثال Opera در اين مورد بسيار کامل اين فرمت رو پشتيباني ميکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”