در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
26

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 28 دی 1387 17:27

آرشيو سپاس: 4 مرتبه در 4 پست

فایلهای hmt را باچه نرم افزاری باز کنم

توسط imahagh » يکشنبه 29 دی 1387 14:39

سلام فایلهای hmt را باچه نرم افزاری باز کنم.

متشکرم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: فایلهای hmt را باچه نرم افزاری باز کنم

توسط Solver » يکشنبه 29 دی 1387 16:45

imahagh,  جان

hmt یک نوع فرمت است برای ذخیره صفحات وب که البته به مانند قایل Doc که مربوط به MS Word است امکان Embed کردن تصاویر در خود فایل را دارا می باشد. شما در هنگام ذخیره یک صحفه اگر مرورگر وب شما این توانایی را داشته باشد از بازشو مربوط به گونه فایل می توانید htm , html و hmt را انتخاب کنید.

اما برخی فایل ها که پیش فرض خودشان html باشد و به صورت hmt ذخیره شوند، ممکن است تنها در همان نسخه از مرورگر باز شود. مانند برخی صفحاتی که با IE 7 ذخیره می شود اما در IE 6 امکان مشاهده آنان به درستی نیست.

البته در هر صورت شما می توانید با تغییر کدخوانی Encoding صحفه به متن دست یابید اما مشاهده تصاویر در مواردی که نسخه مرورگر متفاوت باشد ممکن است با اختلالاتی همراه شود.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
ta.abad, Ma3ouD, Mahdi1944, MASTER, imahagh

Captain II

Captain II

no avatar
512

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 15 مهر 1386 19:17

يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک

آرشيو سپاس: 435 مرتبه در 158 پست

توسط ta.abad » يکشنبه 29 دی 1387 22:11

با سلام
1. اگر منظور شما فایلهای و صفحات ذخیره شده از اینترنته که اولا که hmt نیست و mhtهستن (میزاریم پای اشتباه تایپی)  ثانیا این فایلها روی هر سیستمی که ذخیره میشه تا زمانی که history اون سیستم پاک نشده با همون مرورگری که ذخیره شده قابل باز شدنه در غیر این صورت پس از پاک شدن history یا جابجا شدن بین کامپیوترها دیگه قابل باز شدن نیست
در این لینک درباره این نوع فایل میتونید اطلاعاتی بدست بیارید   http://filext.com/file-extension/MHT
2.اگر هم اشتباه تایپی در کار نبوده یعنی همون فایل های hmt مد نظر شما بوده باید بگم که این یک نوع فایل مربوط به یک نرم افزار bacup گیری مربوط به microsoft به نام HighMat هستن و میتونی در لینک زیر اطلاعاتی در مورد این نوع فایل (HMT) هست که میتونید خودتون ببینید    http://filext.com/file-extension/HMT
امیوارم که به جوابتون رسیده باشید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ta.abad تشکر کرده اند:
Ma3ouD, Solver, imahagh

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 29 دی 1387 22:43

ta.abad,

اشتباه تایپی خیر  :o

:-o  اشتباه در خوانش

:razz:  دوستان شاید اطلاع داشته باشند، فشار کاری من زیاد است و البته خواب کم، از این رو در همین انجمن نیز بارها با چنین اشتباهاتی موجبات زحمت دوستان شدم، که مجداداً از همه عذر خواهی می کنم.

در مورد history هم درست می فرمائید، البته همچنان مسئله نسخه مرورگر حاکمیت دارد.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
ta.abad, MASTER

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 29 دی 1387 23:31

ta.abad,
توضيح شما در مورد MHT نادرست هست، اين فايلها به راحتي در هر سيستمي قابل باز شدند هستند، فقط کافيه مرورگري که اين فرمت رو پشتيباني ميکنه روي سيستم مد نظر نصب باشه، براي مثال Opera در اين مورد بسيار کامل اين فرمت رو پشتيباني ميکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ta.abad, Solver, MASTER, Ma3ouD