در اين بخش مي‌توانيد اطلاعات مفيد و آموزشهاي كاربردي تلفن همراه را بيابيد
Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

6603

تشکر کرده: 1669 مرتبه
تشکر شده: 8138 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

نحوه تغییر کاربری دکمه Home در گوشی های اندروید

توسط sinaset » شنبه 1 اسفند 1394 10:41

به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بهترین چیزی که در مورد سیستم عامل اندروید می‌توان به زبان آورد، قابلیت‌های فراوان شخصی سازی آن است که این سیستم عامل ارائه می‌دهد. شاید تمامی افراد، کارایی پیشفرض دکمه‌های خاص گوشی اندرویدی خود را دوست نداشته باشند. به عنوان مثال دکمه Home در تلفن‌های اندرویدی شما را به صفحه نخست گوشی انتقال خواهد داد. به عنوان مثال شما با دو بار فشردن دکمه هوم در گوشی قادر به گرفتن عکس خواهید بود.

برای این کار برنامه‌های مختلفی وجود دارند ولی به نظر ما برنامه Home2 Shorcut از سایر رقبای خود در این زمینه بهتر عمل کرده است. ابتدا برنامه Home2 Shortcut را دانلود کرده و نصب کنید. برنامه Home2 Shortcut این قابلیت را در اختیار شما خواهد گذاشت تا به سادگی هرچه بتوانید دکمه هوم گوشیتان را آنگونه که دلتان می‌خواهد شخصی سازی کنید. با استفاده از این برنامه مشخص کنید که با یک بار یا دو بار کلیک کردن بر روی دکمه هوم چه برنامه ای فعال شود.

این اپلیکیشن در مرحله اول تحت عنوان Step1 از شما می‌خواهد که تعیین کنید با یک بار کلیک روی  دکمه مورد نظر چه برنامه ای اجرا شود. سپس شما باید تعیین کنید که در هنگام دو بار فشردن این دکمه چه اتفاقی رخ دهد.

در مرحله سوم شما باید تعیین کنید که این دو بار فشردن شما چقدر باید با فاصله باشد تا دستور مد نظر انجام شودو در پایان نیز زیر نوشته Complete action using بر روی کلید Home2 Shortcut کلیک کنید تا تنظیمات اعمال شود.
هنگامی که پس از تنظیمات نخستین بار دکمه هوم را می‌فشارید، گوشی از شما سوال می کند که لانچر مورد نظر خود را انتخاب کنید. در اینجا شما گزینه Home2 Shortcut را انتخاب کرده و سپس کلید ALWAYS را بفشارید.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان