درخواست راهنمای برای اپدیت huawei Ascend G700

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9184 بار
سپاس‌های دریافتی: 21045 بار
تماس:

درخواست راهنمای برای اپدیت huawei Ascend G700

پست توسط sinaset » شنبه 21 تیر 1393, 5:26 pm

با سلام خدمت دوستان .
اقا یکی از دوستان یک گوشه huawei Ascend G700 در اختیارم گذاشتم برای حل مشکل فریم وارش..
من الان یه فرم وار مدله "G700-U10,Android_4.2,Emotion_UI,V100R001C00B115CUSTC433D002,Middle_East-Channel,05021GF" مخصوص خاور میانه براش دانلود کردم،از طریق نرم افزار SP_Flash_Tool_v3.1320.0.174_Secboot خواستم فلش کنم،که با اخطار زیرین مواجه شدم
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
طبق راهنمایی دفترچه و راهنمایی اینترنتی عمل کردم،چندین بار هم این کار رو کردم،ولی هربار به اون اخطار مواجعه شدم،از طریق ریکاوری و اس دی کارت هم عمل کردم ولی بازم به مشکل برخوردم ..
دوستان اشکال از کجاست..
باتشکر.تصویر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9184 بار
سپاس‌های دریافتی: 21045 بار
تماس:

Re: درخواست راهنمای برای اپدیت huawei Ascend G700

پست توسط sinaset » یک شنبه 22 تیر 1393, 4:11 pm

سلام ..
ممنون مشکل حل شد.
:razz:
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70848 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: درخواست راهنمای برای اپدیت huawei Ascend G700

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 22 تیر 1393, 4:40 pm

sinaset,
خوب ظاهرا مشكل حل شده، اما اگر اموزش‌ها و بحث‌هاي بخش GLX كه در مورد MTK‌ بود رو مطالعه ميكرديد به طور كامل در اين مورد بحث شده :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”