در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
52

تشکر کرده: 51 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 تیر 1392 10:55

آرشيو سپاس: 38 مرتبه در 12 پست

مشکل با گوشی Huawei Y300

توسط Behzad.ir » چهارشنبه 15 آبان 1392 23:36

با سلام
دوستان من به تازگی یک گوشی هواوی وای 300 خریداری کردم ولی چند تا مشکل کوچک باهاش دارم که ممنون میشم اگر در جهت رفعش من رو راهنمایی کنید

مشکل اول اینکه گوشی شارژ سیم کارت رو میخوره طوری که پنج هزار تومن شارژ همراه اولم رو بدون اینکه استفاده ای از اینترنت بکنم یا زنگ بزنم در عرض 24 ساعت تموم شد!
مشکل دوم اینکه هیچ پلیری که بتونه ویدیوهای 1080 رو در این گوشی پخش کنه پیدا نکردم. نمیدونم اصلا این گوشی توانایی پخش این ویدیوها رو داره نه!
مشکل دیگه اینکه چه جوری میشه صفحه هایی که ایکون نرم افزارها روشون قرار میگیره ولی خالی هستند و فاقد ایکون حذف کرد؟

خیلی ممنون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل با گوشی Huawei Y300

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 16 آبان 1392 12:36

Behzad.ir,  
1- اينکه شارژ کم ميکنه، دليلش استفاده از اينترنت سيمکارت هست، بايد اينترنت رو غير فعال کنيد
2- اين گوشي توانايي پخش روان 1080p رو نداره، اما پلايرهاي QQPlayer, MX Player, DicePlayer رو نصب کنيد، احتمالا بخشي از مشکل شما رو حل خواهد کرد
3- در اين مورد هم پيشنهاد ميکنم Go launcher رو نصب کنيد، امکانات بسيار زيادي در اختيار شما قرار خواهد گذاشت
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Peyman-Phantom-1351, Behzad.ir, MASTER, Shahbaz

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
52

تشکر کرده: 51 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 تیر 1392 10:55

آرشيو سپاس: 38 مرتبه در 12 پست

توسط Behzad.ir » پنج شنبه 16 آبان 1392 21:43

خیلی مممنون از راهنماییتون. اینترنت رو چطوری باید غیر فعال کنم؟ البته جوری که در موقع نیاز بتون دوباره فعالش کنم؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 16 آبان 1392 22:43

Behzad.ir,  
از اين مسير ديتا رو غير فعال کنيد
Settings> Mobile network > Data Connetion
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER, Behzad.ir, Shahbaz