مشکل با گوشی Huawei Y300

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 130 بار

مشکل با گوشی Huawei Y300

پست توسط Behzad.ir » چهار شنبه 15 آبان 1392, 11:36 pm

با سلام
دوستان من به تازگی یک گوشی هواوی وای 300 خریداری کردم ولی چند تا مشکل کوچک باهاش دارم که ممنون میشم اگر در جهت رفعش من رو راهنمایی کنید

مشکل اول اینکه گوشی شارژ سیم کارت رو میخوره طوری که پنج هزار تومن شارژ همراه اولم رو بدون اینکه استفاده ای از اینترنت بکنم یا زنگ بزنم در عرض 24 ساعت تموم شد!
مشکل دوم اینکه هیچ پلیری که بتونه ویدیوهای 1080 رو در این گوشی پخش کنه پیدا نکردم. نمیدونم اصلا این گوشی توانایی پخش این ویدیوها رو داره نه!
مشکل دیگه اینکه چه جوری میشه صفحه هایی که ایکون نرم افزارها روشون قرار میگیره ولی خالی هستند و فاقد ایکون حذف کرد؟

خیلی ممنونتصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

Re: مشکل با گوشی Huawei Y300

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 16 آبان 1392, 12:36 pm

. ,
1- اينکه شارژ کم ميکنه، دليلش استفاده از اينترنت سيمکارت هست، بايد اينترنت رو غير فعال کنيد
2- اين گوشي توانايي پخش روان 1080p رو نداره، اما پلايرهاي QQPlayer, MX Player, DicePlayer رو نصب کنيد، احتمالا بخشي از مشکل شما رو حل خواهد کرد
3- در اين مورد هم پيشنهاد ميکنم Go launcher رو نصب کنيد، امکانات بسيار زيادي در اختيار شما قرار خواهد گذاشت
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 130 بار

پست توسط Behzad.ir » پنج شنبه 16 آبان 1392, 9:43 pm

خیلی مممنون از راهنماییتون. اینترنت رو چطوری باید غیر فعال کنم؟ البته جوری که در موقع نیاز بتون دوباره فعالش کنم؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 16 آبان 1392, 10:43 pm

. ,
از اين مسير ديتا رو غير فعال کنيد
Settings> Mobile network > Data Connetion
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات تلفن همراه”