در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد
Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تشکر کرده: 6248 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

Re: (o_O)آموزش احیای گوشی بریک شدهhuawei y511+بازگشت به رام

توسط SMH » دوشنبه 30 آذر 1394 21:11

honeyxp,  با سلام دوست عزیز
این تاپیک مربوط به گوشی هواوی Y511-u30 تمامی بیس باند ها هست و مشکلی پیش نمیاد ...
اما در مورد u10 نمی تونم نظر بدم و توصیه می کنم از ریکاوری مربوط به همون ورژن استفاده کنید ...
در مورد فایل زیپ هم باید بگم که با ریکاوری اصلی گوشی نمیشه فایل سوپر یوزر رو فلش کرد و تنها با نصب ریکاوری کاستام قادر به این کار هستید و توصیه بنده به شما استفاده از ریکاوری TWRP هست ...
موفق باشید
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
10

تشکر کرده: 6 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 26 آذر 1394 11:56

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط honeyxp » دوشنبه 30 آذر 1394 22:04

SMH نوشته است:honeyxp,  با سلام دوست عزیز
این تاپیک مربوط به گوشی هواوی Y511-u30 تمامی بیس باند ها هست و مشکلی پیش نمیاد ...
اما در مورد u10 نمی تونم نظر بدم و توصیه می کنم از ریکاوری مربوط به همون ورژن استفاده کنید ...
در مورد فایل زیپ هم باید بگم که با ریکاوری اصلی گوشی نمیشه فایل سوپر یوزر رو فلش کرد و تنها با نصب ریکاوری کاستام قادر به این کار هستید و توصیه بنده به شما استفاده از ریکاوری TWRP هست ...
موفق باشید

مرسی یعنی اگه بخوایم دقیق تر بگیم فلش زدم با فلش تولز خیلی بهتر و مطمئن تر هست. یعنی همین روشی که شما فرمودین. در هر صورت مرسی. پس برای همه ی بیس باندا این رام جوابه. اینم مرسی

New Member

no avatar
10

تاريخ عضويت

توسط honeyxp » سه شنبه 1 دی 1394 13:07

آقاااااا کمک. من فلش کردم مدل گوشی من دو سیمه، IMEI گوشی هم عوض شده هم برای جفت سیم کارتا ی عدد رو نشون میده. در صورتی که قبلا دو تا عدد مختلف برای هر سیم نشون می داد و با الانم فرق داشت. میشه IMEI رو درست کرد؟؟؟؟ کمممممممممممک
اگرچه که IMEI گوشی پشت گوشی باتری رو که بر می داری برچسب داره ولی ممکنه بگن دزدیه. ممکنه؟ یا همون برچسب خودش نشون میده ک دزدی نیس گوشی...

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تاريخ عضويت

توسط SMH » سه شنبه 1 دی 1394 16:16

honeyxp, با سلام دوست عزیز
شما کل فایل ها رو فلش زدید یا فقط ریکاوری رو ؟؟!!
اگه فقط ریکاوری رو فلش زدید نباید مشکلی پیش اومده باشه ...
الان شما می تونید imei خودتون رو ببینید و این imei با imei اصلی گوشی تطابق نداره؟؟!
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

New Member

no avatar
10

تاريخ عضويت

توسط honeyxp » سه شنبه 1 دی 1394 16:51

SMH نوشته است:honeyxp, با سلام دوست عزیز
شما کل فایل ها رو فلش زدید یا فقط ریکاوری رو ؟؟!!
اگه فقط ریکاوری رو فلش زدید نباید مشکلی پیش اومده باشه ...
الان شما می تونید imei خودتون رو ببینید و این imei با imei اصلی گوشی تطابق نداره؟؟!

من همون طوری ک تو پست گفته رفتم هیچ تیکی رو هم برنداشتم دیفالت خودش بود. من imei که می بینم واس هر دو سیم این هست : 123456789012345!!! که خب معلومه چی هست. حالا مشکلم که حل نشده هیچ imei گوشیمم پرید

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تاريخ عضويت

توسط SMH » سه شنبه 1 دی 1394 17:11

مشکل دقیقا همینجاست ...
شما نباید تیک همه ی موارد رو می زدید ...
چون فقط می خواستید ریکاوری رو فلش بزنید پس فقط باید تیک ریکاوری رو می زدید و فایل ریکاوری رو به نرم افزار شناسایی میدادید و می ذاشتید تا فلش بشه ...
حالا کاری هست که انجام شده و جای نگرانی هم نیست ...
نفرمودید مشکل برقراری تماس هم دارید یا خیر؟؟!!
در ضمن می تونید با استفاده از تاپیک زیر اقدام به برگردوندن imei گوشی خودتون بکنید :
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

موفق باشید
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
10

تاريخ عضويت

توسط honeyxp » سه شنبه 1 دی 1394 17:37

مشکل دقیقا همینجاست ...
شما نباید تیک همه ی موارد رو می زدید ...
چون فقط می خواستید ریکاوری رو فلش بزنید پس فقط باید تیک ریکاوری رو می زدید و فایل ریکاوری رو به نرم افزار شناسایی میدادید و می ذاشتید تا فلش بشه ...
حالا کاری هست که انجام شده و جای نگرانی هم نیست ...
نفرمودید مشکل برقراری تماس هم دارید یا خیر؟؟!!
در ضمن می تونید با استفاده از تاپیک زیر اقدام به برگردوندن imei گوشی خودتون بکنید :
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

موفق باشید

این تیکه جزو پست اول هست خو منم رو همون روش رفتم دیگه. نمی دونسم باید ی قسمتای خاصیو تیک بذارم.

بعد از انخاب این فایل فلش تولز فایلای لازم رو برای فلش رو دستگاه رو لود میکنه ((برای فلش کردن گوشی همه ی فایل های مورد نیاز وجود داره )) و شاهد تصویر زیر هستید برنامه تمامی فایلای مورد نیاز رو سلکت کرده هیچ چیزیو دست نزنید و یا تغییر ندید

به هر حال همون طوری که شما فرمودین، حالا شده دیگه.
در مورد روشی ک اونجا توضیح داده من خودم با MTK Droid Root می تونم IMEI رو تغییر بدم ولی وقتی فکتوری ریست می کنم دوباره میشه مثه اول خب این طوری می تونه مشکل درست کنه. روشی ک تو اون پست گفته دائمی هست یا اونم FR بشه میشه مثه اولش؟

در مورد سوالتونم این که من خودم وقتی این طوری شد سیم کارتو فعال نکردم ک یه وقت نیان بگیرن ببرنم خخخ. و فکر می کردم نمی تونم تماس بگیرم ولی الان جفت سیم کارتارو تست کردم و مشکلی نیست. نمی دونم چیه داستان!
خسته شدم از بس ریستارت کردم این گوشیو هیچیم درست نشد. فکر کنم باید بندازمش دور!!!

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تاريخ عضويت

توسط SMH » سه شنبه 1 دی 1394 22:28

نگران نباشید ، کسی نمیاد و نمی برتتون ...
والا برای من تا حالا همچین مشکلی پیش نیومده ولی شما تست کنید احتمال زیاد جواب می گیرید ...
در ضمن با ریستارت کردن هیچ مشکلی پیش نمیاد ...
اگه جایی به مشکل برخوردید بفرمایید تا کمکتون کنم
موفق باشید
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

New Member

no avatar
10

تاريخ عضويت

توسط honeyxp » سه شنبه 1 دی 1394 23:11

نگران نباشید ، کسی نمیاد و نمی برتتون ...
والا برای من تا حالا همچین مشکلی پیش نیومده ولی شما تست کنید احتمال زیاد جواب می گیرید ...
در ضمن با ریستارت کردن هیچ مشکلی پیش نمیاد ...
اگه جایی به مشکل برخوردید بفرمایید تا کمکتون کنم
موفق باشید

ببینید الان همه چیز اوکیه ریکاور کردم IMEI رو. یعنی دستی تغییرش دادم. ولی مشکلی که هست اینه که با فکتوری ریست، یعنی پاک کردن همه چی و بازگشت به تنظیمات کارخونه، (منظورم ری استارت گوشی نیست) دوباره IMEI همون عدد پرت و پلا میشه و دوباره باس دستی تغییرش بدم. و این طوری اگ گوشی رو بخوام رد کنم بره، طرف اگه فکتوری ریست کنه IMEI برمیگرده به همون چرندی که بود و ممکنه فک کنه گوشی دزدیه. نمی دونم. به هر حال دارم تو فرومای خارجی هم می گردم. اگه راهشو پیدا کردم اینجا میذارم که بقیه هم استفاده کنن.
مرسی از صبوری و تحملتون تا نتیجه گرفتن کار من که واقعا قابل ستایشه...

New Member

no avatar
10

تاريخ عضويت

توسط honeyxp » چهارشنبه 2 دی 1394 15:58

این مشکل فورس کلوزای من هنوز حل نشده یهو 10 تا فورس کلوز با هم میاد. با این که گوشیو از بیس فلش کردم ولی هنوز هست این مشکل. فکر می کنم مال آپدیتای گوگل باشه چون تا موقعی ک اپ گوگلو آپدیت نکردم ظاهرا مشکلی نداره. فکر می کنم ورژنای جدید اپای گوگل سازگار با اندروید 4.2.2 و این محدوده نیس. واقعا به خاطر این مشکل از اندروید زده شدم مزخرف شده ساپورت نرم افزاریم که صفره بستگی به شرکت داره. دارم روی ویندوز موبایل فکر می کنم شاید برم اون طرفی! این مشکل واقعا روانیم کرده دیگه... به روتم ربطی نداشت مثل این که چون رام فلش زده ی جدید مشکلی نداره ولی تا آپدیت میشن ابزارای گوگل این طوری میشه. الانم باز یه عالم فورس کلوز داد و ریستارت کردم و روی لوگو مونده و بعد از این همه آپدیت بازم باید فکتوری ریست کنم و همه چی بپره. مسخره ست...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10175 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 3 دی 1394 07:53

honeyxp,  
البته به شما حق میدم، چون هواوی و htc بدترینها در بین اندروید هستند. اما با رفتن به سمت ویندوز دقیقا از چاله به سیاه چال رفتن هست ...
اندروید 4.2.2 دیگه پشتیبانی نمیشه و بهتره ابزارهای گوگل رو اپدیت نکنید یا اگر خواستید اپدیت کنید فقط از گوگل پلی یا بازار اون رو آپدیت کنید. چون معمولا نسخه سازگار با اندروید مورد استفاده کاربر رو برای دانلود میاره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
10

تاريخ عضويت

توسط honeyxp » پنج شنبه 3 دی 1394 11:41

Mahdi1944 نوشته است:honeyxp,  
البته به شما حق میدم، چون هواوی و htc بدترینها در بین اندروید هستند. اما با رفتن به سمت ویندوز دقیقا از چاله به سیاه چال رفتن هست ...
اندروید 4.2.2 دیگه پشتیبانی نمیشه و بهتره ابزارهای گوگل رو اپدیت نکنید یا اگر خواستید اپدیت کنید فقط از گوگل پلی یا بازار اون رو آپدیت کنید. چون معمولا نسخه سازگار با اندروید مورد استفاده کاربر رو برای دانلود میاره

درسته، تحقیق کردم و مثل این که همون طوری که شما می فرمایین خیلی گیر و گور داره ویندوز موبایل. من GAPS و کلا همه ی نرم افزارا رو فقط از پلی استور دان و آپ می کنم و خودم شخصا این موضوع خیلی برام اهمیت داره حتی از بازار هم دانلود نمی کنم چون یه چیزایی در موردش شنیدم و بهش اعتماد ندارم.  اگه هم بخوام خودم نصب کنم حتما یه بار از پلی استور نصب می کنم بکاپ می گیرم و دفعه های بعدی از همون نسخه ی بکاپ گرفته ی خودم استفاده می کنم. البته بازم امنیت مستقیم رو نداره ولی خب خیالم راحت تر هست. دقیقا مربوط میشه به اپ گوگل (Google App) من اون اپ لعنتیو دیگه آپدیت نکردم و فعلا هم مشکلی نداره تا گوشیمو عوض کنم این چند روزه. از وقتی این سرویسشو آپدیت کرد من به مشکل خوردم. بازم مرسی از راهنماییتون

قبليبعدي