دانلود ریکاوری استوک و اصلی گوشی huawei y511

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 42 بار
تماس:

دانلود ریکاوری استوک و اصلی گوشی huawei y511

پست توسط rezasedgi » جمعه 23 آبان 1393, 2:33 pm

سلام دوستان.امیدوارم دنیا به کامتون بوده باشه.چون من خودم این مشکل رو داشتم تصمیم گرفتم راه حل رو اینجا بگم تا دوستانی که همین مشکل رو دارم حل بشه ان شا ا...

همونطور که میدونین اگه یه کاستوم ریکاوری نصب کنین نمیتونین از اون برای نصب رام استوک و اصلی گوشی استفاده کنین.حالا ما باید چیکار کنیم تا به رام اصلی برگردیم؟چاره چیه؟هان؟

اول از همه باید گوشیتون روت شده باشه.روت نیستش؟پس بیاین روتش کنیم.این برنامه (Framaroot)رو از اینجا دان کنین تا بگم: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

خب برای این که گوشیتون رو روت کنین برنامه بالا (Framaroot) رو نصب کنین و باز کنین و گزینه ی Bromir رو بزنین.پیغام میده که install succseful

گوشیتون الان روت شد.یه ریستارت کنین.اگه تو منو یه برنامه supersu رو دیدین یعنی گوشی روت شده.

الان فایل ریکاوری اصلی گوشی رو از این جا دان کنین و تو کارت حافظه بزارین: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

بعدش این برنامه (Flashify) رو از این لینک دانلود کنین و مثل یه برنامه معمولی نصب کنین: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

الان برنامهflashify رو باز کنین.همچین که باز کردین ازتون اجازه روت میخواد.گزینه ی Grant رو بزنین تا اجازه داده شه.اگه دوباره تو هر مرحله اجازه خواست Grant رو بزنین.حالا بعد از این که باز کردین , گزینه ی Recovery Image رو بزنین و choose a file رو بزنین.بعدش فایل ریکاوری اصلی و استوک رو که اول دانلود کردین رو انتخاب کنین و صبر کنین.اگه پیغام complete بده یعنی نصب شده و تمومه.الان میتونین گوشی رو خاموش کنین و باتری رو 5 ثانیه در بیارین و دوباره بندازین.کلید پاور رو 3 ثانیه نگه دارین و بعدش سریع کلید های ولوم+ و ولوم - رو با هم بگیرین و 5 ثانیه صبر کنین تا وارد محیط ریکاوری استوک و اصلی بشین.

اگه هر مشکلی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] در خدمتم.دوستون دارم.

منبع دانلود فایل فراما روت: androidina.net

منبع دانلود فایل فلشیفی: [COLOR=#000000]androidgozar.com  

وبلاگ بنده: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 
آخرین ويرايش توسط 1 on rezasedgi, ويرايش شده در 0.

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

Re: دانلود ریکاوری استوک و اصلی گوشی huawei y511

پست توسط perviz.af » شنبه 24 آبان 1393, 1:05 pm

گوشی من هواوی جی 330 است .حافظه داخلی گوشی غیر قابل رویت میباشد .چگونه اونو برگردونم ؟

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط rezasedgi » یک شنبه 25 آبان 1393, 6:51 pm

ریست فکتوری کنین احتمالا درست بشه.اگه نشد باید فلش بزنین دوست عزیز.احتمالا یکی از فایل های سیستمیتون مشکل داره

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 120 بار

پست توسط unixman » یک شنبه 25 آبان 1393, 11:21 pm

روش خوبیه مرسی من اویلین باز میخواستم ریکاوری نصب کنم تو اینترنت فلش کردن ایمیج از تو ترمینال بود دهنمون سرویس میشد :grin:

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط rezasedgi » دو شنبه 26 آبان 1393, 1:10 am

سلام.اره دوست عزیز.این برنامه کارو راحت کرده.به خاطر اون اشکال 3 روز گوشی من خاموش مونده بود!!

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”