در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
44

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 14 شهریور 1393 15:21

تبریز

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

دانلود ریکاوری استوک و اصلی گوشی huawei y511

توسط rezasedgi » جمعه 23 آبان 1393 14:33

سلام دوستان.امیدوارم دنیا به کامتون بوده باشه.چون من خودم این مشکل رو داشتم تصمیم گرفتم راه حل رو اینجا بگم تا دوستانی که همین مشکل رو دارم حل بشه ان شا ا...

همونطور که میدونین اگه یه کاستوم ریکاوری نصب کنین نمیتونین از اون برای نصب رام استوک و اصلی گوشی استفاده کنین.حالا ما باید چیکار کنیم تا به رام اصلی برگردیم؟چاره چیه؟هان؟

اول از همه باید گوشیتون روت شده باشه.روت نیستش؟پس بیاین روتش کنیم.این برنامه (Framaroot)رو از اینجا دان کنین تا بگم: http://dl1.androidina.net/dl/soft/Frama ... na.Net.apk

خب برای این که گوشیتون رو روت کنین برنامه بالا (Framaroot) رو نصب کنین و باز کنین و گزینه ی  Bromir رو بزنین.پیغام میده که install succseful

گوشیتون الان روت شد.یه ریستارت کنین.اگه تو منو یه برنامه supersu رو دیدین یعنی گوشی روت شده.

الان فایل ریکاوری اصلی گوشی رو از این جا دان کنین و تو کارت حافظه بزارین: http://s5.picofile.com/file/8151524434/ ... y.img.html

بعدش این برنامه (Flashify) رو از این لینک دانلود کنین و مثل یه برنامه معمولی نصب کنین:  http://dl.androidgozar.com/apps/Flashif ... ar.com.apk

الان برنامهflashify رو باز کنین.همچین که باز کردین ازتون اجازه روت میخواد.گزینه ی Grant رو بزنین تا اجازه داده شه.اگه دوباره تو هر مرحله اجازه خواست Grant رو بزنین.حالا بعد از این که باز کردین , گزینه ی Recovery Image رو بزنین و choose a file رو بزنین.بعدش فایل ریکاوری اصلی و استوک رو که اول دانلود کردین رو انتخاب کنین و صبر کنین.اگه پیغام complete بده یعنی نصب شده و تمومه.الان میتونین گوشی رو خاموش کنین و باتری رو 5 ثانیه در بیارین و دوباره بندازین.کلید پاور رو 3 ثانیه نگه دارین و بعدش سریع کلید های ولوم+ و ولوم - رو با هم بگیرین و 5 ثانیه صبر کنین تا وارد محیط ریکاوری استوک و اصلی بشین.

اگه هر مشکلی  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  در خدمتم.دوستون دارم.

منبع دانلود فایل فراما روت: androidina.net

منبع دانلود فایل فلشیفی: androidgozar.com

وبلاگ بنده:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
آخرين ويرايش توسط rezasedgi در يکشنبه 25 آبان 1393 18:54, ويرايش شده 1 در کل.

5 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1392 19:49

Re: دانلود ریکاوری استوک و اصلی گوشی huawei y511

توسط perviz.af » شنبه 24 آبان 1393 13:05

گوشی من هواوی جی 330 است .حافظه داخلی گوشی غیر قابل رویت میباشد .چگونه اونو برگردونم ؟

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
44

تاريخ عضويت

تبریز

توسط rezasedgi » يکشنبه 25 آبان 1393 18:51

ریست فکتوری کنین احتمالا درست بشه.اگه نشد باید فلش بزنین دوست عزیز.احتمالا یکی از فایل های سیستمیتون مشکل داره

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Major II

Major II

نماد کاربر
52

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 خرداد 1393 22:45

آرشيو سپاس: 22 مرتبه در 17 پست

توسط unixman » يکشنبه 25 آبان 1393 23:21

روش خوبیه مرسی من اویلین باز میخواستم ریکاوری نصب کنم تو اینترنت فلش کردن ایمیج از تو ترمینال بود دهنمون سرویس میشد  :grin:

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
44

تاريخ عضويت

تبریز

توسط rezasedgi » دوشنبه 26 آبان 1393 01:10

سلام.اره دوست عزیز.این برنامه کارو راحت کرده.به خاطر اون اشکال 3 روز گوشی من خاموش مونده بود!!

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند