در اين بخش انواع خودروها معرفي مي‌شوند
Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

سريعترين HUMMER پليس در دنيا !!!

توسط Mohsen1001 » پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 12:09

با سلام خدمت دوستان...

من خودم از اين تاپيکي که ميخوام بزنم خيلي خوشم مياد بخاطر همزيستي مسالمت اميز دو سرزمين مدعي در خودرو...  :grin:

بريم سراغ مقاله..

عجب تايتلي زده اين نويسنده مقاله  :-)  

حتي کلانتر ها نيز گاهي اوقات به کمک الماني ها نياز پيدا ميکنند

حتي يک کلانتر(نخواسته واضح بگه امريکاييها) هم ميتونه زماني يک کمک کوچولو از المانيها بگيره:

درخواستهاي غيرعادي مشتريان براي شرکت GeigerCars.de بهترين تيونر اروپايي ماشينهاي امريکايي ، امري عادي بنظر ميرسد. اما اگر اين درخواست از سوي يک کلانتر از تگزاس براي تبديل کردن اتومبيل هامر خود به سريعترين اتومبيل پليس در جهان باشد ، نمايانگر يک مبارزه طلبي و دعوت به جنگ ويژه است حتي براي متخصصان GeigerCars.de .

پس از تبديل شدن اين خودرو به GeigerCars.de با موتور 7.0 ليتري سوپرشارژر دار با 700 اسب بخار در 5,500 rpm قدرت و حداکثر تورک 904 Nm در 4,260 rpm اين هامر سياه و سفيد توانست به حداکثر سرعت 250 KM/h برسد اين سرعت براي هر کلانتري کافيست تا بتواند هر خلافکاري را بگيرد.

بر روي اين ماشين يک موتور V8 سوپرشارژر دار با يک تغيير مکان بسط داده شده در جاي موتور HUMMER H2 نصب شده است. اما همچين موتوري لازمه اش پيستونهاي مخصوص ، ميل لنگ بالنس شده بسيار دقيق و ميل پيستونهاي از جنس تايتانيوم. سر سيلندر هاي اين موتور نيز تراش داده شده براي بهبود جريان هوا و بنزين که تطبيق داده شده با کمشفت هاي اسپرت و valvetrain تقويت شده.

سيستم مخصوص intake اين خودرو بهمراه ف_ * ل*_ ت ر هواي اسپرت و سيستم کاملا ضد زنگ و استيل پر قدرت تخليه دود و منيفولد هاي پر قدرت و کاتاليستهاي فلزي تاثير بسزايي در اين تغيير داشته است.

تمام اين قدرت توسط يک گيرباکس تغيير يافته 4 سرعته به 4 چرخ انتقال پيدا ميکند. با وجود ورزن سنگين 3100 کيلويي اين هامر اما او ميتواند سرعت را در 6.5 ثانيه از 0 تا 100 کيلومتر در ساعت برساند و همچنين تاپ اسپيد خود را تا 250 که البته محدود شده بصورت الکترونيکي است.

چرخهاي اين غول با سايز 10Jx28 با لاستيکهاي 325/35 R 28 از کارخانه KUMHO تطبيق داده شده است.

علاوه بر اينها سيستم ساسپنشن اسپرت اين خودرو در هنگاه حرکت ارتفاع ان را 105 ميليمتر کم ميکند تا بهترين حالت سواري و تعديل جريان هوا در ان پديد ايد.

ديسکهاي خنک شونده سوراخدار 380 ميليمتري بهمراه 8 پيستون وظيفه توقف اين غول را بر عهده دارند.

در اخر اميدوارم مورد پسند واقع شده باشه اگه ترجمه بد بود شرمنده :-o

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
499

تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 21:22

آرشيو سپاس: 22 مرتبه در 13 پست

توسط hamed6248 » پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 14:27

mohsen1001,
امريکايي در ظاهر نمي خواهن بالاسر داشته باشن اما در باطن مجبورند!
ممنون وتشکر فراوان! :smile:  :)
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي

Captain

Captain

نماد کاربر
529

تاريخ عضويت

يکشنبه 6 فروردین 1385 00:11

تهران

آرشيو سپاس: 110 مرتبه در 61 پست

توسط mach1 » پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385 21:27

سلام
مثل هميشه عالي بود آقا محسن   :)
اين با اين ارتفاع و سرعت 250 مثل قايق نميشه ؟؟
ولي رينگ  28منو كشته  :smile:  :smile:

New Member

no avatar
4

تاريخ عضويت

جمعه 8 اردیبهشت 1385 17:03

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط کاشي » سه شنبه 23 خرداد 1385 03:42

سلام
با تشکر فراوان از شما و دوستان گرامي
اين چند تا مقاله اي که من خواندم خيلي خوب بود :smile:  
حالا يک سوالي از شما که اطلاعات زيادي در مورد خودرو وصنعت خودرو داريد دارم. :-o
اگر کسي بخواهد تره يا نظريه اي در مورد خودرو اراء بده چه در ايران چه به کارخانه هاي خارج از کشور چه مسيري رو بايد دمبال کند تا به نتيجه برسد.
بار هم مچکرم :(

اخراج شده

نماد کاربر
859

تاريخ عضويت

جمعه 29 اردیبهشت 1385 23:44

تهران - پونک

آرشيو سپاس: 24 مرتبه در 23 پست

توسط Nokia N93 » يکشنبه 11 تیر 1385 04:10

lمحسن جان آدم که 250 تا به يه ماشين بزاره دنباله يه ماشين ديگه که وحشت مي کنه؟

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » يکشنبه 11 تیر 1385 10:50

مطمعن هستي اين هامر 250 تا ميره؟
با اين ارتفاع يه زره فرمون رو بچرخونه چپ مي کنه!
اين ماشين براي عبور از مناطق ناهموار ساخته شده نه براي سرعت ارتش آمريکا هم از اينها استفاده مي کنه.
من يک عکسي که از داخل اين ماشين دارم حداکثر سرعتش 100 مايل در ساعته ولي در جاهاي ناهموار هيچ ماشيني به گرد پاش نمي رسه!
و صد البته که این ماشین از نظر آیرودینامیکی برای این سرعتی که شما می فرمایید مناسب نیست! :?
یه چیز دیگه و اون اینکه این ماشین برای گرفتن ماشین های داخل ایران مناسبه هم از نظر سرعت و هم از نظر چاله چوله های ایران!
ولی در آمریکا فرار از دست این ماشین که هر لحظه ممکنه با سرعت 250 تا چپ کنه با پورشه و فراری و خیلی از ماشینهای دیگه با سرعت بالای 350 خیلی راحته!
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
121

تاريخ عضويت

دوشنبه 22 خرداد 1385 15:11

کهکشان راه شيري-منظومه شمسي-جنب خورشيد- کره زمين- ايران

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 4 پست

توسط safoleslamy » يکشنبه 11 تیر 1385 20:09

من هم با محمد 1985 موافقم :-)
1 چیزی رو خیلی وقته می خواستم بهت بگم . میدونم میگی برو بابا ولی من ....
من.... واقعا عاشق ....من واقعا عاشق تو ..... من واقعا عاشق توروبچه با خیارم !!!

Commander

Commander

نماد کاربر
3326

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 02:15

آرشيو سپاس: 1639 مرتبه در 445 پست

توسط Mohsen1001 » دوشنبه 12 تیر 1385 01:00

پس از تبديل شدن اين خودرو به GeigerCars.de با موتور 7.0 ليتري سوپرشارژر دار با 700 اسب بخار در 5,500 rpm قدرت و حداکثر تورک 904 Nm در 4,260 rpm اين هامر سياه و سفيد توانست به حداکثر سرعت 250 KM/h برسد اين سرعت براي هر کلانتري کافيست تا بتواند هر خلافکاري را بگيرد.

بر روي اين ماشين يک موتور V8 سوپرشارژر دار با يک تغيير مکان بسط داده شده در جاي موتور HUMMER H2 نصب شده است. اما همچين موتوري لازمه اش پيستونهاي مخصوص ، ميل لنگ بالنس شده بسيار دقيق و ميل پيستونهاي از جنس تايتانيوم. سر سيلندر هاي اين موتور نيز تراش داده شده براي بهبود جريان هوا و بنزين که تطبيق داده شده با کمشفت هاي اسپرت و valvetrain تقويت شده.

سيستم مخصوص intake اين خودرو بهمراه ف_ * ل*_ ت ر هواي اسپرت و سيستم کاملا ضد زنگ و استيل پر قدرت تخليه دود و منيفولد هاي پر قدرت و کاتاليستهاي فلزي تاثير بسزايي در اين تغيير داشته است.

تمام اين قدرت توسط يک گيرباکس تغيير يافته 4 سرعته به 4 چرخ انتقال پيدا ميکند. با وجود ورزن سنگين 3100 کيلويي اين هامر اما او ميتواند سرعت را در 6.5 ثانيه از 0 تا 100 کيلومتر در ساعت برساند و همچنين تاپ اسپيد خود را تا 250 که البته محدود شده بصورت الکترونيکي است.

Mohammad 1985, دوست عزيز شما ظاهرا مطلب رو کامل نخونديد. :-)
عزيز اين امکانات و تجهيزاتي رو که براي اين ماشين گذاشتند تا سرعتش به 250 برسه اگه روي يک سواري معمولي هم قرار ميدادند 400 تا ميرفت :-o
در ضمن شما اين شرکت هاي تيونينگ خودرو رو با تيونر هاي ايراني مقايسه نکن ،
تو متن هم نوشتم امريکا با اون همه ادعا در صنعت خودرو براي اين هامر با يک شرکت الماني قرارداد بسته که اينو به اينجا برسونه. :eek:
اونها کوچکترين مسائل رو محاسبه ميکنن ارتفاع ، وزن ، ائروديناميک خودرو و...
اميدوارم واضح شده باشه :-)