مشکل با IDM

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Frenzied Poster
Frenzied Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 148 بار
سپاس‌های دریافتی: 387 بار

مشکل با IDM

پست توسط MRSTAR » دو شنبه 25 آذر 1392, 3:50 pm

با سلام
من IDM 6.18 رو از سایت آسان دانلود دانلود و نصب و کرک کردم خوب جواب میده و الانم راحت دانلود میکنه اما از امروز یه مشکل پیش اومده و منو حسابی کلافه کرده
حدودا هر 3 یا 4 دقیقه پنجره زیر وارد میشه هر کار کردم دو باره باز میشه اگه ممکنه راهنمایی کنین ضمنا تو کار IDM هیچ مشکلی بوجود نیومده ممنون

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
زندگی همش زنگ تفریح نیست
ساعت بعد حساب داریم ...

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9202 بار
سپاس‌های دریافتی: 21186 بار
تماس:

Re: مشکل با IDM

پست توسط sinaset » دو شنبه 25 آذر 1392, 4:20 pm

سلام بر شما.

اخطار جعلی بودن سریال idm است. باید از کرک های دیگه استفاده کنید.

باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1621 بار
سپاس‌های دریافتی: 558 بار

پست توسط KAL-KOI-BABAK » دو شنبه 25 آذر 1392, 4:31 pm

جدیدترین نسخه رو از سایت دانلود ها دانلود کنید.آموزش کرک کردن هم تو سایت هست.درست میشه
[FONT=Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma, Tahoma]  که خاطره هایتان از امیدهایتان قوی تر شدند ، روزگار افولتان در راه است . . .  

New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط tara951 » یک شنبه 25 اسفند 1392, 2:33 pm

سلام دوست عزیز بهتره که همیشه از آخرین نسخه این برنامه استفاده کنید . من همیشه آخرین ویرایش کرک شده این برنامه رو از لینک زیر می گیرم. برای دانلودش از اکانت تست استفاده کنید. وقتی هم برنامه بهتون پیغام آپدیت داد cancel کنید.

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 101 بار
سپاس‌های دریافتی: 25 بار

پست توسط sorena8803 » سه شنبه 27 اسفند 1392, 1:58 pm

سلام
باید با یک نرم افزار مثل your uninstaller اول قدیمیه رو پاک کنید بعد آخرین ورژن رو نصب و کرک کنید.من همین مشکل رو داشتم

Major II
Major II
محل اقامت: RASHT
سپاس‌های ارسالی: 1271 بار
سپاس‌های دریافتی: 1131 بار
تماس:

پست توسط mahdi2elve » سه شنبه 27 اسفند 1392, 2:43 pm

پچش رو باید عوض کنید منم همین مشکل رو داشتم الان عالیه

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12405 بار
تماس:

پست توسط Solver » یک شنبه 10 فروردین 1393, 5:52 am

نرم افزار را حذف کنید.

از شاخه مربوط نصب شده هم کلا شاخه اون را حذف کنید. بعد وارد رجیستری خود بشین و کلا در کلید یوزر اون را حذف کنید. سپس آخرین نسخه را از سایت اصلی نه سایت های آینه دانلود کنید که مطمئن باشید سالم است، یا مثلا از سایت هیپو فایل که ایمن هست بگیرید.

سپس از کرک موجود برای پچ کردنش استفاده کیند، الان 4 نسخه اخیرش را که بنده با همان کرک قدیمی استفاده میکنم و به سادگی پچ می شود و مشکلی ندارد.
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: مشکل با IDM اینترنت دانلود منیجر

پست توسط f.1986 » شنبه 23 فروردین 1393, 5:41 pm

[FONT=Calibri, sans-serif]

[FONT=Calibri, sans-serif]سلام 
[FONT=Calibri, sans-serif]میتونی از این لینک کینگ آنلاین رو بگیری بعد با اکانت تست، آخرین نسخه اینترنت دانلود منیجر یعنی ورژن 6.19.6 رو دانلود کنی 

[FONT=Tahoma, sans-serif][HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN]
لینک دانلود کینگ آنلاین

[FONT=Tahoma, sans-serif][HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN]

:  

[FONT=Calibri, sans-serif] [FONT=Tahoma, sans-serif][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   

[FONT=Calibri, sans-serif]لینک گرفتن اکانت تست برای دانلود رایگان 
[FONT=Calibri, sans-serif]http://www.parandco.com/products/online-king/online-king-details.html 

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط shalishali » جمعه 27 تیر 1393, 3:05 am

سلام دوستان
مشکل من:
با ریجستری کاری نداشتم، چیزی ام درباره Export to idm وtxt نمیدونستم. فقط تنها کاری که کردم این بود که فایلهای temp رو کپ زدم و بعد از این که ویندوز رو پاک کردم و دوباره نصب کردم این فایلهارو کپی کردم تو همون مسیر DwnlData. حالا سوال من اینه که آیا میشه که اون فایلارو بیارم تو لیست idm یا ی چیز شبیه ب این که بتونم دانلود رو شروع کنم یا ن؟
مرسی.لطف میکنین جواب میدین.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71069 بار
سپاس‌های دریافتی: 31338 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 27 تیر 1393, 2:28 pm

,
متاسفانه به اين شکل خير، نميتونيد کاري انجام بديد. فعلا امکان Export فايلهايي که کامل دانلود نشده‌اند در IDM وجود نداره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”