در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تشکر شده: 241 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

محل سکونت

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

Re: کارت بازی فری میسون ها ( فراماسون) Illuminati

توسط A3eman » دوشنبه 1 مهر 1392 20:44جنگ های صلیبی مدرن

قدرت برتر مردم(بیداری اسلامی)

نوار اجرا میشود(ساخته شدن فیلم 2012)

شرح با خودتون...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
Wieder, AGeNiS1, SA@M, hasan_21, Mahdi1944, mz15, mahdi2elve

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تشکر شده: 241 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

محل سکونت

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

Re: کارت بازی فری میسون ها ( فراماسون) Illuminati

توسط A3eman » سه شنبه 2 مهر 1392 18:14

پرنسس دایانا(پیش بینی حداقل 3 سال قبل از حادثه)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
AGeNiS1, SA@M, hasan_21

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

205

تشکر کرده: 17 مرتبه
تشکر شده: 14 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 28 اردیبهشت 1387 15:43

آرشيو سپاس: 127 مرتبه در 60 پست

Re: کارت بازی فری میسون ها ( فراماسون) Illuminati

توسط aliblue » چهارشنبه 3 مهر 1392 11:44

کدوم حادثه؟کی هست اصلا؟

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1342

تشکر کرده: 90 مرتبه
تشکر شده: 241 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 تیر 1390 11:56

محل سکونت

Iran

آرشيو سپاس: 8995 مرتبه در 1135 پست

Re: کارت بازی فری میسون ها ( فراماسون) Illuminati

توسط A3eman » چهارشنبه 3 مهر 1392 15:08

aliblue نوشته است:کدوم حادثه؟کی هست اصلا؟

دایانا همسر اول شاهزاده چارلز که بزرگترین فرزند و ولیعهد ملکه الیزلبت دوم بود.

شهرت و محبوبیت دایانا و چارلز باعث شد تا کوچک‌ترین کارهای آنان نیز توسط رسانه‌ها و لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  پوشش داده شود و بسیاری از مسائل خصوصی آنان در مطبوعات منعکس گردد. از جمله آنان روابط نامشروعی که چارلز پیش از زندگی با دایانا داشت. در تمام این سالها دایانا و چارلز از خبرسازترین افراد پادشاهی متحده بودند.
این دو از سال ۱۹۹۲ جدای از هم زندگی کردند اما سرپرستی فرزندانشان را بصورت مشترک برعهده داشتند. در همین حال چارلز نیز مجدداً رابطه‌اش را با کامیلا آغاز کرد و بعدها هم به داشتن رابطۀ عاشقانه با کامیلا اعتراف نمود. پرنسس دایانا در سال ۱۹۹۵ در یک برنامه تلویزیونی در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  پرده از نگرانی‌ها و مشکلات درونی خانواده برداشت و از فشارهای رسانه‌ای و اجتماعی که بر وی بود گلایه کرد. وی علت به وجود آمدن این مشکلات را  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  بیان کرد و گفت که در این ازدواج سه نفر حضور داشتند. وی همچنین چارلز را در مورد این مسئله مقصر دانست. به همین خاطر کامیلا از شوهرش جدا شد. این موجب دشمنی بیشتر دایانا و کامیلا شد و سرانجام کتابی با عنوان دایانا:داستان واقعی اش و به دنبال آن دروازۀ کامیلا، غارتگر خانه ها منتشر شد که در آن به بدگویی و روابط عاشقانه و مشکلات زندگی این دو نفر پرداخته شده بود. سرانجام دایانا و چارلز در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ۱۹۹۶ با پیشنهاد ملکه رسماً از هم  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  گرفتند. با این کار عنوان سلطنتی دایانا قدری پائین آمد اما چون وی مادر دو تن از شاهزادگان بود تا آخر عمر به عنوان یکی از اعضای خانواده سلطنتی باقی‌ماند و لقب پرنسس ولز را حفظ کرد.

دایانا در اواخر عمرش تصمیم به ازدواج دوباره گرفته بود. کسی که وی می خواست با او ازدواج کند دودی الفاید نام داشت.اگر این ازدواج صورت می گرفت دایانا القاب سلطنتی اش را از دست می داد و دیگر عضو خانوادۀ سلطنتی محسوب نمی شد. هر چند که این ازدواج هیچ وقت صورت نگرفت زیرا در ۳۱ اوت ۱۹۹۷، دایانا در یک تصادف شدید رانندگی درگذشت. وی آن شب به همراه نامزدش دودی الفاید و راننده‌اش برای فرار از دست عکاسان از درب پشتی هتل خارج شد و قصد خروج از پاریس را داشت. آن ها در یک بنز لیموزین در تونلی در پاریس مشغول به حرکت بودند که ماشینشان به دلیل سرعت زیاد و عدم کنترل راننده با دیواره تونل الما پاریس برخورد کرد و راننده و الفاید به سرعت جان باختند.بعد از تصادف به نظر نمی آمد دایانا صدمه ای جدی دیده باشد اما وی یک بار در آمبولانس دچار حمله قلبی شد و در بیمارستان هم بر اثر خونریزی ریوی و مغزی درگذشت.


درحال حاضر جنجال های فراوانی در مورد مرگ دایانا برپاست و معلوم نیست علت اصلی حادثه چی بوده؟!
در این میان بسیاری از رسانه‌ها گزارش ارائه شده از سوی پلیس فرنسه را در خصوص مرگ طبیعی دایانا نپذیرفته و به این موضوع اشاره می‌کردند که خاندان سلطنتی در انگلستان عامل اصلی کشته شدن پرنس دایانا بوده است. با باور آنها خاندان سلطنتی و سازمان‌های جاسوسی عامل اصلی کشته شدن وی بوده‌اند. استدلال آنها این بود که با ازدواج دایانا با الفاید، وی پدر ناتنی شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری و وارث تاج و تخت سلطنتی می‌شد. حتی شایعاتی نیز مطرح شد که دایانا به هنگام مرگ باردار نیز بوده است.
پرل بورل» همکار صمیمی و نزدیک ترین مشاور دایانا در کتاب «وظیفه سلطنتی» بخش‌هایی از زندگی دایانا را افشا کرده بود که البته با شکایت خانواده سلطنتی نیز رو به رو شد. گرچه خود «بورل» می گوید: «من چیزی بجز واقعیات در کتاب خود ننوشته ام ، پرنسس در تمام طول زندگیش رنج کشید و من خوشحالم و افتخار می کنم که توانستم جزو کوچکی از حقایق زندگی سلطنتی را فاش کنم و می دانم که پرنسس نیز از من راضی خواهد بود.» وی همچنین در این کتاب از قول «ارل اسپنسر» برادر دایانا می نویسد: «مرگ دایانا هر چیزی می تواند باشد بجز یک تصادف و حادثه اتفاقی. دایانا قربانی سکوت و صبوری خود شد.»
همچنین پخش مستندی با عنوان کشتن غیرقانونی که به وقایع مرگ دایانا می‌پرداخت نیز به دلیل عدم ضمانت‌ از سوی تولیدکنندگان درباره‌ی شکایات احتمالی از محتویات فیلم توزیع نشد.
این مستند قرار بود همزمان با پانزدهمین سال مرگ پرنسس دایانا در ایالات متحده و چند کشور دیگر به نمایش درآید. در این فیلم مستند خانواده سلطنتی انگلیس مورد انتقاد شدید سازندگان قرار گرفته بود.
موضوع اصلی فیلم «کشتن غیرقانونی» بررسی سانحه‌ی رانندگی سال ۱۹۹۷ درباره‌ی دلایل کشته شدن الفاید و دایانا» و دایانا ست که کیت آلن سازنده آن رسانه‌های انگلیس را به همدستی برای پنهان کردن حقایق پشت پرده کشته شدن پرنسس دایانا و الفاید متهم می‌کند.

از سویی برخی به این موضوع اشاره می‌کنند که پاپاراتزی‌ها عامل اصلی قتل دایانا بوده‌اند. به باور آنها از زمانیکه شاهزاده چارلز اعلام کرد که قصد ازدواج با دایانا را دارد، عکاسان و روزنامه نگاران همواره زندگی خصوص آنها را مورد تهدید قرار می‌دادند و در شب حادثه نیز راننده ماشین قصد داشته از دست عکاسان فرار کند.
کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب A3eman تشکر کرده اند:
aliblue, Mahdi1944, hasan_21, AGeNiS1

قبلي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان