در اين بخش مي‌توانيد کليپ و تصاوير زيباي خودرو را مشاهده کنيد
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

130

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 9 مهر 1388 22:47

آرشيو سپاس: 513 مرتبه در 111 پست

infiniti fx35 awd به همراه عکس و والیپر

توسط goshi bazz » سه شنبه 3 آذر 1388 16:43

                    
امسالنسل دوم سری FX اینفینیتی برای فروش به بازار آماده شده است . نسل جدیداین خودرو از دماغه ای دراز تر و چراغ های كشیده تری سود میبرد .

بدنه ی عضلانی و جلوپنجره ی مشكی رنگ این خودرو چهره ی زیباتری را نسبت به مدل قبلی به وجود آورده است .

در داخل نیز از مواد جدیدتر و بهتری استفاده شده استتا طراوت و زیبایی كابین حفظ شود . یكی از موارد جالب این خودرو وجودمانیتوری است كه با استفاده از چهار دوربینی كه در سرتاسر خودرو نصب شدهدید بسیار مناسبی را هنگام پارك كردن به شما میدهد . پس از استفاده از اینسیستم تعجب خواهید كرد كه قبلا چگونه خودروی خود را پارك میكردید !

در زیر كاپوت این خودرو یك موتور 5/3 لیتری V6 با كدVQ35HR قرار گرفته كه 303 اسب بخار قدرت و 262 پوندفوت گشتاور تولید میكند. این موتور بر روی مدل 350Z نیز نصب شده ولی برای عرضه بر روی مدل FX35قدرت آن افزایش پیدا كرده است .

قدرت تولیدی توسط این موتور میتواند به چرخ های عقب یاهمه ی چرخ ها به وسیله ی گیربكس 7 سرعته ی اتوماتیك انتقال یابد .  البتهعملكرد این گیربكس جدید خوب و مناسب است ولی كار چندان بزرگی انجام نمیدهد.


این خودرو برای رسیدن به سرعت 96 كیلومتر از حالت سكونبه 1/6 ثانیه زمان نیاز دارد . البته این شتاب برای یك خودروی 1947كیلوگرمی خوب است ولی رقبای سریعتری نیز در این كلاس وجود دارد .

برای توقف این خودرو از همین سرعت 96 كیلومتر به 7/38متر مسافت نیاز است . این میزان فاصله اگرچه خوب و قابل قبول است ولیكوتاهترین فاصله ی ممكن نیست .

در تست شتاب جانبی ( در مسیر دایره ای )  این خودروتوانست رقم 82/0 جی را كسب كند و در تست 8 ( یك پیست به شكل عدد 8 انگلیسی) به شتاب جانبی 67/0 حی دست پیدا كرد .  باز هم این ارقام قابل قبولهستند ولی بهترین نیستند چرا كه خودروهایی دیگری در این كلاس پیدا میشوندكه پایداری بهتری دارند .

اگرچه عملكرد گیربكس 7 سرعته ی این خودرو چندان سریعنیست ولی پدل شیفت های منیزیومی تعبیه شده برای آن عملكرد دوست داشتنی وخوبی دارند .

در كل رانندگی با این خودرو لذت بخش و مفرّح است و میتواند تجربه ی خوبی باشد .


پایان سخن :

این مدل با داشتن 42 هزار دلار قیمت برای مدل پایهاگرچه امكانات خوبی را ارایه میكند ولی با كمی اصلاحات میتوان عملكرد اینخودرو را بهتر نمود . از جمله ی این اصلاحات میتوان به نصب گیربكس سریعترو فنربندی های بهتر اشاره كرد .
تا توانی دلی به دست اور           دل شکستن هنر نمی باشد                     موفق باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب goshi bazz تشکر کرده اند:
Sami 1993, Mahdi1944, soheyl jami, hamid-p51, A.P.H hamid

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان