در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Old Moderator

Old Moderator

no avatar
778

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 26 آبان 1385 15:04

..مازندران..

آرشيو سپاس: 82 مرتبه در 47 پست

توسط ghadami2005 » سه شنبه 17 بهمن 1385 13:33

سلام اقا فرهاد.من تا حالا با چند تا انتي ويروس که همشون اپ ديت شده بودن چک کردم (nod32,bitdefender  v10.5  ,kaspersky ,avast4.7 pro, avg,.........)  هيچکدوم چيزي نشان ندادند فقط بيت به چنتا cooki  گير داد که همشو پاک کردم الانم يه انتي ويروس nod32  دارم با يه فاير وال مک افي   .خسته شدم نمي دونم چيکار کنم :lol:
"لشگر گوسفندان که توسط يک شير اداره ميشود,ميتواند لشگر شيران را که توسط يک گوسفند اداره ميشود ,شکست دهد."

Major

Major

نماد کاربر
681

تاريخ عضويت

جمعه 28 مهر 1385 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 105 مرتبه در 64 پست

توسط sir.mohammad » سه شنبه 17 بهمن 1385 14:42

2 مسئله باقی میمونه :
1- احتمال ویروسی بودن سیستم. یعنی ویروسی روی سیستم وجود داره که بعد از تعویض ویندوز فعال نیست اما کمی بعد فعال میشه.
2- اینکه از فایروال یا یک سوئیت کامل امنیتی استفاده میکنین که تنظیماتش درست نیست. یعنی بعد از اینکه ویندوز رو عوض میکنین IE درسته ولی پس از نصب فایروال یا تنظیمش IE غیر قابل استفاده میشه.

یاسر جان فکر میکنم پاسخ اولی شما درست باشه ولی من bitdefender 10  دارم که اونم سریالش کار نمی کنه شده قوز بالا قوز به هر حال از همه دوستان ممنونم :razz:  :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

گویند به همه مردم عالم گله خویش
                                پیش كه روم من كه ز عالم گله دارم

Incredible Poster

Incredible Poster

نماد کاربر
3047

تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 21:41

آرشيو سپاس: 408 مرتبه در 218 پست

توسط Farhad3614 » سه شنبه 17 بهمن 1385 18:07

sir.mohammad براي اينکه Bitdefender را رجيستر کنيد بزاريد کاملا آپديت بشه و بعد وارد آن بشيد و Auto Update اونو برداريد و بعد رجيستر کنيد . :-)

قبلي