در اين بخش مي‌توانيد تصاوير نمايشگاههاي هوايي را مشاهده کنيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 آذر 1386 20:55

تهران

آرشيو سپاس: 2229 مرتبه در 379 پست

گالري تصاوير نمايشگاه هوايي کيش Iran-Air Show 2008

توسط N@VID » پنج شنبه 9 آبان 1387 15:28

بالاخره با کلی بدبختی تصاویر این نمایشگاه رو پیدا کردم
افتتاح نمایشگاه:

نمایش هوایی:

غرفه های نمایشگاه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب N@VID تشکر کرده اند:
Fariborz, @lirez@

Commander

Commander

نماد کاربر
1189

تاريخ عضويت

دوشنبه 1 خرداد 1385 02:58

آرشيو سپاس: 5148 مرتبه در 685 پست

توسط Fariborz » جمعه 10 آبان 1387 12:43

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Fariborz تشکر کرده اند:
@lirez@

New Member

no avatar
15

تاريخ عضويت

شنبه 6 اسفند 1384 22:45

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

توسط ناران » جمعه 10 آبان 1387 13:11

با عرض سلام و خسته نباشيد بعد ديدن اين عکسها واقعا جاي تامل دارد اين نمايشگاه کجا و نمايشگاه هوايي دبي کجا ؟

با ديدن انواع هواپيماهاي مسافربري و جنگي روز و مدرن اينها يا خودشون را مسخره کردن يا مردمو که البته فکر کنم

خودشونو :-(  :-o

Captain II

Captain II

نماد کاربر
386

تشکر کرده: 604 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 14:15

کرمان

آرشيو سپاس: 1113 مرتبه در 163 پست

توسط SA@M » جمعه 10 آبان 1387 13:40

ناران نوشته است:با عرض سلام و خسته نباشيد بعد ديدن اين عکسها واقعا جاي تامل دارد اين نمايشگاه کجا و نمايشگاه هوايي دبي کجا ؟
با ديدن انواع هواپيماهاي مسافربري و جنگي روز و مدرن اينها يا خودشون را مسخره کردن يا مردمو که البته فکر کنم

نه دوست من! این کار مسخره کردن کسی نیست، به این کار میگن روحیه جنگندگی! برای این نمایشگاه چه کاری میبایست بکنند که نکردنند؟ ما خودمون رو مسخره نکردیم، کشورهای غرب عرب ها رو مسخره کردند که با اجرای این نمایشگاه های عظیم کلاه های عظیمی هم سرشون میگذارند! درسته که نمایشگاه ما اون زرق و برق نمایشگاه دبی رو نداره ولی مهم اینه که خیلی چیزهاشو خودمون میسازیم. خیلی چیزهاشو هم وطنمون میسازه، خیلی چیزهاشو هم سنهای من و تو که تو کشور ما زندگی می کنند و به زبون ما حرف میزنند.
این مسخره کردن نیست.جنگ با تحریم هست.جنگ با نامیدی هست. جنگ با بی ناموس هایی هست که به دختر های 13 یا 14 ساله عراقی هم رحم نکردند و بعد از تجاوز های دسته جمعی شون به یک نفر اون رو مینداختند جلوی سگ ها. این جنگ هست و این جنگ مسخره بازی نیست.
اندکی صبر سحر نزدیک است...
اينك آخرالزمان

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تاريخ عضويت

تهران

توسط N@VID » جمعه 10 آبان 1387 13:42

ناران عزيز فکر ميکنم همه علت اين رو ميدونيم: تحريم!!!
پس بحث در اين رابطه بيهوده است ولي برگزاري اين نمايشگاه مسخره بازي هم نبوده.
اين نمايشگاه حداقل سودش براي ايران اين بود که قرارداد توليد بالگرد هاي KA-32 امضا شد و صحبتهايي هم مبني بر توليد An-148 شنيده ميشه
پس خواهشا اين بحث رو بيشتر کشش نديد و اجازه بديد اين تاپيک يه تاپيک عکس باقي بمونه

Fariborz

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » جمعه 10 آبان 1387 14:11

چون نوید خواست این تاپیک در حد عکس بمونه من هم زیادروی قضیه مانور نمیدم.

ولی به دوست دیگرمان ناران عرض کنم دبی که نمایشگاه برگزار می کند حتی از فهمیدن اینه اجزای هواپیما چیست نیز عاجزند.

هنگام نمایشهای هوایی با چشمانی از حدقه بیرون زده و متعجب به هنرنمایی تیم های اکروباتیک روس و امریکایی نگاه می کنند و به حلو حلو گفتن های متوالی مشغولند.

عشقشان مسابقات شتر سواری است و بعضی از شیوخ عرب شترهای با قیمت 1 میلیون دلار دارند.

چون برای رو کم کنی بین هم مسابقه می گذارند و شتر هر شیخ برنده شد تا مدتی به کرکری مشغول می شوند.

دستاوردهای عزیزان ما در صنایع هوایی را مسخره نکن. بنده خدا ها شب و روز برای ساخت تعمیر و نگهداری ناوگان هوایی کشور زحمت میکشند.

این گونه صحبتها به هیچ وجه منصفانه نیست.برای همه پرسنل صنایع هوایی و نیروی هوایی آرزوی موفقیت دارم.
رفیق بی کلک

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mil@d تشکر کرده اند:
@lirez@

Major II

Major II

no avatar
465

تشکر کرده: 33 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 مرداد 1387 20:29

آرشيو سپاس: 817 مرتبه در 250 پست

توسط shadro » جمعه 10 آبان 1387 14:27

نميدونم چي بگم ولي متاسفم،همين :?

Major II

Major II

نماد کاربر
297

تشکر کرده: 915 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 21 دی 1385 13:06

آرشيو سپاس: 193 مرتبه در 58 پست

توسط mohammad tomcat » جمعه 10 آبان 1387 23:07

SAAMY4 نوشته است:
ناران نوشته است:با عرض سلام و خسته نباشيد بعد ديدن اين عکسها واقعا جاي تامل دارد اين نمايشگاه کجا و نمايشگاه هوايي دبي کجا ؟

نه دوست من! این کار مسخره کردن کسی نیست، به این کار میگن روحیه جنگندگی! برای این نمایشگاه چه کاری میبایست بکنند که نکردنند؟ ما خودمون رو مسخره نکردیم، کشورهای غرب عرب ها رو مسخره کردند که با اجرای این نمایشگاه های عظیم کلاه های عظیمی هم سرشون میگذارند! درسته که نمایشگاه ما اون زرق و برق نمایشگاه دبی رو نداره ولی مهم اینه که خیلی چیزهاشو خودمون میسازیم. خیلی چیزهاشو هم وطنمون میسازه، خیلی چیزهاشو هم سنهای من و تو که تو کشور ما زندگی می کنند و به زبون ما حرف میزنند.
این مسخره کردن نیست.جنگ با تحریم هست.جنگ با نامیدی هست. جنگ با بی ناموس هایی هست که به دختر های 13 یا 14 ساله عراقی هم رحم نکردند و بعد از تجاوز های دسته جمعی شون به یک نفر اون رو مینداختند جلوی سگ ها. این جنگ هست و این جنگ مسخره بازی نیست.

من کاری به کل صحبتهای شما ندارم ولی میخواهم بدونم کدوم یکی از این پرنده ها ایرانی بودند؟
پایپر ایرانی بود یا بونانزا یا داینامیک یا ا ون ایران140 که در واقع مدل اوکراینی ایران 140 بود؟ :-?  :x

New Member

no avatar
15

تاريخ عضويت

شنبه 6 اسفند 1384 22:45

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

توسط ناران » شنبه 11 آبان 1387 00:00

چون گفتيد تاپيک در حد عکس باشه پس من هم کشش نمي دم ولي خدا وکيلي کلاه خودتون رو قاضي کنيد ما که تحريم  

هستيم مي تونيم يک هواپيما يا يک هلي کوپتر بسازيم يا فقط مي تونيم 4 قطعه از يک کشور ثالث بگيريم اون هم با قيمت

چند برابر سر هم کنيم يا هواپيما دسته چندم بگيريم رنگ کنيم بعد پز بديم بگيم ما ساختيم و........ :-(  :-o

Captain I

Captain I

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 آذر 1385 21:23

آرشيو سپاس: 85 مرتبه در 52 پست

توسط Ahmad6644 » شنبه 11 آبان 1387 00:47

دوستان عزيز mohammad tomcat, ناران, شماها بفرمائيد چطور مي‌شه پيشرفت كرد ؟ بذاري روشنتون كنم
هيچ كشوري از ابتدا هواپيما نساخته (البته به جز يكي دو كشور معدود كه از زير صفر شروع كردن) ما يكشبه نمي‌تونم هواپيما بسازيم
مراحلش رو براتون مي‌گم شايد فرجي شد و روشن شديد ،
اول از همه به قول خودتون از رنگ زدن An-140 شروع و با نام ايران 140 معرفي مي‌شه
بعد به خريد و مونتاژ قطعات مي‌رسه
بعد از يه مدت با انتقال تكنولوژي ساخت برخي قطعات مي‌رسه به توليد و وارد كردن و سپس مونتاژ قطعات
بعد از اون درصد به كار بردن قطعات ساخت داخل در هواپيما افزايش و در مقابل واردات قطعات كاهش پيدا مي‌كنه تا به 100% ساخت داخل برسه
بعد از چند سال ساخت هواپيما و گرفتن امتياز توليد هواپيماهاي ديگه‌اي مثل An-148 و Tu-204 و Tu-214 و باز هم همان مراحل تكرار مي‌شه تا ما به تكنولوژي مورد نياز برسيم ، بعد تازه نوبت به طراحي هواپيما مي‌رسه و همين طور ساخت 100% اون در داخل
اين راهيه كه تمام كشورهاي داراي صنعت هوايي طي كردن اونم با كمك همه جانبه ، حالا ما هم داريم اين راه رو مي‌ريم اما فرقش اينه همه دارن سر راه ما سنگ اندازي مي‌كنن ، نمي‌دونم چند سالته اما اميدوارم اونقدر سن داشته باشي كه بتوني اينو درك كني و چشات باز كني و يه فرقي بين كشوري كه داره ايران 140 توليد مي‌كنه يا به قول شما An-140 رنگ مي‌كنه با كشورهاي عرب منطقه كه اكثرشون حتي خلبان‌هاي نظاميشون از ساير كشورها هستن پيدا كني

موفق باشيد
ياعلي
[align=center]در ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ست[/align]

Commander

Commander

نماد کاربر
1189

تاريخ عضويت

دوشنبه 1 خرداد 1385 02:58

آرشيو سپاس: 5148 مرتبه در 685 پست

توسط Fariborz » شنبه 2 آذر 1387 02:32

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تاريخ عضويت

تهران

توسط N@VID » يکشنبه 17 آذر 1387 23:33

خبر خوش برای دوستان اصفهانی

مجله ی صنایع هوایی شماره 210 صفحه 9:
در پایان نمایش های هوایی(منظور نمایش های هوایی نمایشگاه کیش است) اعلام شد که به زودی نمایشگاهی از دستاوردهای کشورمان در زمینه ی انواع هواگردهای نظامی در اصفهان برپا خواهد شد که علاقه مندان میتوانند با حضور در ان نمایشگاه از نمایش های پروازی انواع جنگنده ها و بالگردهای ساخت داخل لذت ببرند

دوستان اصفهانی گوش به زنگ باشند

Fariborz, sokuteasemuni

بعدي