در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIno avatar
پست ها

494

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 31 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 13 شهریور 1390 11:52

آرشيو سپاس: 5408 مرتبه در 512 پست

شناور JHSV 2 در آستانه ورود به خدمت

توسط marshal1987 » يکشنبه 5 خرداد 1392 17:30

Defence Talk
May 20th, 2013  

  
  
لینک مطلب :  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
  
  
     
دومین فروند از کشتی های اقدام سریع نیروی در یایی آمریکا (JHSV) با موفقیت تستهای ورود به خدمت خود را پشت سر گذاشت.این کشتی چابک و انطباق پذیر یک کشتی غیر رزمی است که توسط شرکت Austal امریکا به منظور جابجایی سریع نیروها ،خودروها و تجهیزات نظامی  ساخته شده است.
  
این کشتی توسط بخش مستقل بازرسی نیروی دریایی آمریکا ، در مدت 5 روز مورد بررسی قرار گرفت که طی این بررسی موارد مورد انتظار در دریا برای این کشتی در خلیج مکزیک مورد بررسی قرار گرفت. این کشتی در طول آزمایشات توانست به سرعت بیش از 40 نات دست یابد.

کاپیتان هنری استیون مدیر این پروزه در باره تست اخیر می گوید : "در این سلسله آزمایشات این کشتی که از کلاسی بسیار انعطاف پذیر می باشد توانست توانایی های بالا و پایداری خود را به نمایش بگذارد."
  
وی افزود :"با تکیه بر اهرمهای تجاری و تکنولوژیک و نیز بر اساس موفقیت های کسب شده در JHSV1 و با درسهایی که از نمونه اول گرفتیم ، اقدام به ساخت JHSV2 کردیم و قصد داریم این روند را برای تمام برنامه JHSV  بهبود ببخشیم"
  
کشتی JHSV با استانداردهای تجاری ساخته شده و با اصلاحات محدودی برای امور نظامی نیز بکار می رود. این کشتی قادر است 544 تن بار را تا مسافت 1200 ناکتیکال مایل و با میانگین سرعت 35 گره دریایی حمل کند.این کشتی همچنین می تواند در آبهای کم عمق و آبراه ها در نقش جابه جا کننده تانک آبرامز ظاهر گردد.
  
  
  


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان