صندلی داغ با حضور Kayvan6079 ...

صندلي داغ مرکز انجمنهاي تخصصي

مدیران انجمن: AGeNiS1, MASTER, ASHKAN95, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

صندلی داغ با حضور Kayvan6079 ...

پست توسط Mil@d » یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 2:38 pm

سلام دوباره به دوستان سنترالی

ششمسن صندلی داغ رو شروع میکنیم...تا الان روند بسیار خوب و عالی بوده و بنده از بازخوردی که از مخاطبین گرفتم متوجه شدم که صندلی داغ دیگه به یکی از ستونهای سایت داره تبدیل میشه...و حتی از تاپیک های تخصصی نیز آموزنده تره...من که خودم خیلی چیزا یاد گرفتم...

عرضم به حضور دوستان اینکه کیوان رو بنده تا الان فقط در حد 3 خط پی ام می شناسم..حتی ازشون رزومه هم نخواستم...چون میخوام در این صندلی نادانسته و ناشناخته وارد شم...کیوان به نظر خودم یک شخصیت خاص داره...مثل اکثر مدیرا کم حرفه و فقط در حیطه علاقه خودش یعنی هوافضا صحبت میکنه...برای آدم کنجکاوی مثل من و البته سایر کاربرانی که پست های کیوان رو دنبال میکنند جالبه بیشتر باهاش آشنا شیم...مطمئنا یخ شخصیتی که بشکنه در آینده خیلی گرمتر و بهتر می تونیم ارتباط برقرار کنیم...حدس من اینه که کیوان در پاسخها محتاط و تودار عمل کنه...البته برداشت من از شخصیت کیوان اینه...باید دید خلافش ثابت میشه یا نه!

از اینجور اخلاقا خیلی خوشم میاد آدم بیشتر طالب میشه طرف رو بشناسه ولی یکی که شخصیت خودش را هوار میزنه چندان جذابیتی نداره که زیاد روش کنکاش بشه و همیشه به اینجور آدما میگن مهره سوخته!

خب بریم سراغ مهمان عزیز شماره 6
سری اول کم میپرسم تا مهمان دستش گرم بشه سری های بعدی با انبوهی از سوال که آغاز گر حرارت صندلی است بازخواهم گشت

1. کیوان جان خودتو معرفی کن و سن و تحصیلات و شهر محل تولد و زندگی و تاهل و شغل و چیزاییکه که سنترالی ها رو بیشتر با تو آشنا میکنه...هرکدومو مختاری جواب بدی یا ندی؟
2.از اخلاق و رفتارت بگو..چطوری آدمی هستی؟
3.چه چیزایی تو رو برای دیگران دوست داشتنی میکنه و چه خاصیتی داری که حس میکنی بقیه رو اذیت میکنه و باید اونو برطرف کنی؟
4.چند تا زبون بلدی؟
5.فیلم و بازیگر و خواننده و آهنگ مورد علاقه؟
6.تو سنترال بیشتر با چه کسانی رابطه نزدیک داری؟
7.اینترنت بدون سنترال چه مزه ایه؟
8.مجری صندلی داغ رو از روزی که این کارو به عهده گرفته چطور آدمی دیدی..نارات نمیشما شفاف اشکالات رو بگو تا بتونم رفعشون کنم؟
9.راستی کیوان چرا اینقدر فعالیتت کمه...؟(الان میگی وقت ندارم و گرفتارم!)
10.واژگان زیر را وصفی نما
ایران
آذربایجان
خوزستان
تهران
مشهد
تخت جمشید
فروهر
درفش کاویانی
اهورا مزدا
شیرخورشید
عشق
دوست داشتن
بر فراز دماوند...
تجزیه طلبی
پان ترکیسم
پان عربیسم
طالبانیسم
حجاب
عطر مورد علاقه...
رنگ کراوات و کت شلوار مورد علاقه
کیوان:

دوستان کیوان جان کمی مشغولیات زیاد دارند و کمتر می توانند به سایت سر بزنند...رفقا صبور باشید...هر شب پاسخگو خواهند بود...بنده نیز فردا سفری کاری به ماهشهر و بندرامام خواهم داشت و شاید دیرهنگام برگردم..اگر خدا به من در جاده مرگ(جاده آبادان -ماهشهر و به قول خودم راهرو آبادان ماهشهر)رحم کرد و این بار نیز با عزراییل در رابطه با ادامه حیات به توافق رسیدیم باز خواهم گشت.البته تا الان چند باری رحم کرده ولی میگن مرگ 7 بار میاد در میزنه و میره...6 بار و نصفیشو رد کردم!

دوستان سوالات خوب و مفید بپرسید تا صندلی پربار شود...دیگه دوره سوالات چیپ و بی محتوا و چت روم وار گذشته...میخوایم مثل 5 صندلی قبل یه چیزی از صندلی داغ یاد بگیریم که تو زندگیمون به دردمون بخوره...

پاسخگویی کیوان از دوشنبه آغاز خواهد شد و تا پنج شنبه شب ادامه خواهد یافت و از جمعه صبح نیز در خدمت مرداویز تاریخدان با مطالعه سنترال خواهیم بود که اون هم مصاحبه جالبی خواهد بود.

یا حق.
  بی  

Commander
Commander
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14945 بار

Re: Kayvan6079 روی صندلی داغ...!

پست توسط Shahryar » یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 3:29 pm

سلام کیوان جان تصویر

- اگر فرمانده نیروی هوائی بودی در اولین روز کاریت چه میکردی؟ و همینطور مهمترین کارهائی که در طول مدیریتت انجام میدادی چه بود؟ چه تحولی در نظر داشتی در بخش نیروی هوائی ایران انجام بدی؟
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

پست توسط sayeh_roshan_1988 » یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 7:16 pm

کیوان جان سلام .
نظرتون درباره ماهواره امید ؟
نظرتون درباره آینده صنعت هوا فضا در کشور ؟
موفق باشید .
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: ارومیه
سپاس‌های ارسالی: 12666 بار
سپاس‌های دریافتی: 11774 بار
تماس:

پست توسط kayvan6079 » یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 9:49 pm

با سلام

همانطور که مجری محترم فرمودند متاسفانه بنده 2-3 ساعتی آنهم در پایان روز در خدمت عزیزان هستم، بنابراین دوستان در دیر پاسخ دادن بنده را خواهند بخشید

Mil@d نوشته شده:
1. کیوان جان خودتو معرفی کن و سن و تحصیلات و شهر محل تولد و زندگی و تاهل و شغل و چیزاییکه که سنترالی ها رو بیشتر با تو آشنا میکنه...هرکدومو مختاری جواب بدی یا ندی؟
2.از اخلاق و رفتارت بگو..چطوری آدمی هستی؟
3.چه چیزایی تو رو برای دیگران دوست داشتنی میکنه و چه خاصیتی داری که حس میکنی بقیه رو اذیت میکنه و باید اونو برطرف کنی؟
4.چند تا زبون بلدی؟
5.فیلم و بازیگر و خواننده و آهنگ مورد علاقه؟
6.تو سنترال بیشتر با چه کسانی رابطه نزدیک داری؟
7.اینترنت بدون سنترال چه مزه ایه؟
8.مجری صندلی داغ رو از روزی که این کارو به عهده گرفته چطور آدمی دیدی..نارات نمیشما شفاف اشکالات رو بگو تا بتونم رفعشون کنم؟
9.راستی کیوان چرا اینقدر فعالیتت کمه...؟(الان میگی وقت ندارم و گرفتارم!)
10.واژگان زیر را وصفی نما
ایران
آذربایجان
خوزستان
تهران
مشهد
تخت جمشید
فروهر
درفش کاویانی
اهورا مزدا
شیرخورشید
عشق
دوست داشتن
بر فراز دماوند...
تجزیه طلبی
پان ترکیسم
پان عربیسم
طالبانیسم
حجاب
عطر مورد علاقه...
رنگ کراوات و کت شلوار مورد علاقه
کیوان

1-حدود 30 سال قبل در یکی از شهرهای آذبایجان غربی متولد شدم و هم اکنون متاهلم.
2-آدم بدی نیستم!!!
3-باید از کسانی بپرسید که بنده را دوست دارند، البته اگر چنین افرادی وجود داشته باشند ... شاید زیادی رک هستم.
4-همین اندازه می دونم که به کمد می گن: Window!!!
5-بازیگر: آقای کیانیان و خانم تهرانی ... اگر خلوت خودم باشه حبیب گوش می دم.
6-با همه کاربران، البته دوستان مدیر جای خود دارند.
7-بی مزه!!!
8-مثل من روزی 2-3 ساعت حاضر هستند!!!
9-گرفتاری ... متاسفانه گرفتار روزمرگی
10-
وطن ... باید خارج ایران باشید تا متوجه بشید واژه وطن چقدر نافذه!
مظلوم
عشق
ایام مجردی!!!
زیارت
شکوه
زرتشت
پرچم
خدا
شیعه
زندگی
خانواده
باید تجربه جالبی باشه!
...
...
هر روز تو اخبار پاکستان می تونید ببینید
بحث مفصل
مکسی ... البته اگر اصلش گیر بیاد!!!
طوسی
ساده

Shahryar نوشته شده:
- اگر فرمانده نیروی هوائی بودی در اولین روز کاریت چه میکردی؟ و همینطور مهمترین کارهائی که در طول مدیریتت انجام میدادی چه بود؟ چه تحولی در نظر داشتی در بخش نیروی هوائی ایران انجام بدی؟

البته باید در اون جایگاه قرار گرفت و تمام توناییها، اختیارات، الزامات، محدودیتها، باید و نبایدها و ... را لمس کرد و سپس درباره اون نظر داد؛ با این حال و اطلاعات فعلی:

الف) فکری به حال ناوگان فانتوم می کردم.
ب) نوسازی و تغییرات اساسی در ساختار و آمایش ناوگان پروازی
ج) اتخاذ راهبرد بلند مدت و الزام به اجرایی شدن آن، اعتماد بیشتر به امکانات بومی، نهایی کردن و تعیین تکلیف پروژه های تعریف شده و اهتمام در جهت عملیاتی شدن موارد تایید شده و ...

sayeh_roshan_1988 نوشته شده:
نظرتون درباره ماهواره امید ؟
نظرتون درباره آینده صنعت هوا فضا در کشور ؟

الف) گام اول ولی بلند در راهی طولانی و سخت
ب) چه بخواهیم و چه نخواهیم، با همه تبلیغات مسموم و کارشکنی های داخلی و خارجی، با تمام ضعف ها و نا هماهنگی ها، باید پذیرفت که صنعت هوا-فضای ایران در مسیر پیشرفت قرار دارد.

موفق باشید
حقيقت را بدانيد تا رها شويد؛ دانش قدرت است! زيرا به شما اجازه تصميم گيري آگاهانه بر اساس حقايق هستي را مي دهد، نه بر اساس باورهاي گاها اشتباه شما!

Commander
Commander
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14945 بار

پست توسط Shahryar » دو شنبه 28 اردیبهشت 1388, 8:38 am

کیوان جان

در زمان جنگ دانستنیها- دائرتالمعارف علمی اسلحه- مجله ماشین و صف کمک شایانی به پایه گیری و شکل گیری اطلاعات نظامی علاقمندان در ایران داشتند. به نظرت با توجه به تعداد زیاد علاقمندان در ایران آیا تعداد مطبوعات تخصصی نظامی در ایران قانع کننده است؟ آیا از لحاظ کیفیت و کمیت مقالات (چاپ. ترجمه...) به رشد قابل قبولی که جوابگوی خیل عظیم علاقمندان باشد رسیده ایم؟ آیا توانسته ایم مجله ای در حد Aviationweek یا Flight تولید کنیم ؟ جهت گیری ما برای رسیدن به این سمت درست بوده؟

یادم میاد در یک جمع خصوصی از شماره خاصی از صنایع هوائی نام بردی و اون را با شماره های قبلش از لحاظ کیفیت مقالات مقایسه کردی. آیا ما باید تولید کننده اطلاعات باشیم یا مصرف کننده؟

میخوام یک برداشت آزادی در این زمینه داشته باشی.
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2612 بار
سپاس‌های دریافتی: 5558 بار
تماس:

پست توسط moh-597 » دو شنبه 28 اردیبهشت 1388, 12:53 pm

کیوان جان سلام

1 . جنگ هوایی ایران و عراق را چطور می بینی ؟
2 . فکر می کنی می شه جنگنده ای را در جنگ بهتر از دیگری دانست اگر مثبت بود کدام و به چه علت ؟
3 . فکر می کنی علت اینکه درباره خلبانان نیروی هوایی کمتر می شه اطلاعات گرفت چی هست ؟
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من

صفحه اینستاگرام

Old Moderator
Old Moderator
سپاس‌های ارسالی: 117 بار
سپاس‌های دریافتی: 349 بار
تماس:

پست توسط black hawk » دو شنبه 28 اردیبهشت 1388, 1:46 pm

سلام بر کیوان عزیز که خدمت ایشون من شخصا خیلی ارادت دارم خوب اخوی ظاهرا هنوز گرم نشدی بریم روی سوال:

زمینه مورد علاقه بجز صنایع هوایی؟؟
اتومبیل مورد علاقه؟
نویسنده؟
رمان میخونی؟؟چه سبکی؟؟یک رمان مورد علاقه؟؟
تلوزیون؟؟؟چه سریالی؟؟؟
ارتباط تشکیل ناگهانی امواج متراکم هوا در سطح خارجی بدنه هواپیما با سرماخوردگی خلبان؟؟؟( :grin: )

در مورد هر کدوم از کلمات زیر یه کلمه :

تاندربولت.یوزارسیف.هانس کریستین اندرسن.عبدالکریم قاسم.صحرای سینا.اندره ژید.گاندولف.درامادر

از هر کدوم از کلمات زیر فقط یکی رو انتخاب کن:

تامکت/ایگل , اسپارو/آلامو , سیب/انار , لپتاپ/دسکتاپ , بی ام و/بنز , شاهین/عقاب

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط kayvan6079 » دو شنبه 28 اردیبهشت 1388, 7:55 pm

Shahryar نوشته شده:کیوان جان

در زمان جنگ دانستنیها- دائرتالمعارف علمی اسلحه- مجله ماشین و صف کمک شایانی به پایه گیری و شکل گیری اطلاعات نظامی علاقمندان در ایران داشتند. به نظرت با توجه به تعداد زیاد علاقمندان در ایران آیا تعداد مطبوعات تخصصی نظامی در ایران قانع کننده است؟ آیا از لحاظ کیفیت و کمیت مقالات (چاپ. ترجمه...) به رشد قابل قبولی که جوابگوی خیل عظیم علاقمندان باشد رسیده ایم؟ آیا توانسته ایم مجله ای در حد Aviationweek یا Flight تولید کنیم ؟ جهت گیری ما برای رسیدن به این سمت درست بوده؟

یادم میاد در یک جمع خصوصی از شماره خاصی از صنایع هوائی نام بردی و اون را با شماره های قبلش از لحاظ کیفیت مقالات مقایسه کردی. آیا ما باید تولید کننده اطلاعات باشیم یا مصرف کننده؟

میخوام یک برداشت آزادی در این زمینه داشته باشی.

شهریار عزیز، به نکته مهمی اشاره کردید

متاسفانه ما در بخش مطبوعات تخصصی نه تنها رشدی نداشتیم، بلکه می توان ادعا نمود موفق به حفظ همان منابع مکتوب اندک هم نشده ایم.
می توان دلائل بسیاری برای وضعیت فعلی بر شمرد که هر یک قطعا حامیان و مخالفانی خواهند داشت، اما شاید مهم ترین دلائل آن را در عدم وجود بستر مناسب و حمایت ناکافی جستجو نمود.

اگر ما قرار است از مصرف کننده محض به تولید کننده تبدیل شویم، بایستی هزینه های آن را پرداخت نماییم، اما چه کسی متولی این امر هست؟ با کدام منابع؟ برای کدام مصرف کننده؟

زمانی که مجلات انگشت شمار مرتبط مطبوع کشور در امر هوا-فضا، با مشکلات مالی و سازمانی درگیر هستند، و با وجود این واقعیت که بعضا هیچ هزینه ای بابت مطالب منتشره پرداخت نمی کنند، چه انتظاری می توان برای سرمایه گذاری در بخش تولید مقالات، که مستلزم تحقیقات و هزینه های کافی می باشد، متصور بود.

البته ترجمه با وجود اینکه از لحاظ زمان و امکانات و هزینه بازده بیشتری نسبت به تحقیق و تالیف داراست، اما به علت پاره ای موضوعات و ملاحظات (مشخص ترین آنها، سیاه نمایی منابع غربی) نمی توان از تمامی مقالات منتشره سایرین هم در نشریات مکتوب بهره گرفت.

به نظر شما اگر قرار بود مجموعه ای مشابه مجموعه اسپری (Osprey) در کشورمان منتشر گردد، کدام ناشر، سازمان و یا نهاد مسئولیت این کار را بر دوش می کشید؟ بار مالی پروژه از کجا تامین می شد؟ چه ضمانتی برای بازگشت سرمایه وجود داشت؟ چرا شاهد انتشار چنین مجموعه هایی در کشورمان نیستیم؟ چرا حتی در انتشار خاطرات خلبانان جنگ هم بایستی محتاط بود؟ چرا نمی توان به اتفاقات رخ داده در ایام جنگ استناد کرد؟ و ...
دقیقا به همین علت گاها دوستان ناگزیر می شوند تا نتیجه تحقیقات و تالیفات خود را با اسامی مستعار در نشریات تخصصی خارجی منتشر نمایند تا پاسخگوی سوالات بسیار مشابه نباشند.

با این همه هنوز باید به بهبود وضعیت کنونی امیدوار بود.
حقيقت را بدانيد تا رها شويد؛ دانش قدرت است! زيرا به شما اجازه تصميم گيري آگاهانه بر اساس حقايق هستي را مي دهد، نه بر اساس باورهاي گاها اشتباه شما!

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » دو شنبه 28 اردیبهشت 1388, 10:10 pm

من که دوباره اومدم که!
راستش دیشب یه جریان باور نکردنی و بی سابقه برام تو سنترال اتفاق افتاد و رکبی که دوست نمایانی که به خوبی مرا می شناختند به ما زدند و هنوز متحیرم که علی رغم شناخت اینگونه بی پروا داد سخن علیه ما دادند! بدجور سنترال زده شدم و داشتم میرفتم تو تریپ تحریم و اعتصاب... ولی سریع فراموش کردم و اون حس دوست داشتنی سنترال بازی برگشت .ولی به قول دکتر جواد رادیکال بعضی حرفا رو میشه با ویرایش مدیر سایت از تا÷یک حذف کرد ولی از قلب آدم هرگز..ما نیز می بخشیم ولی فراموش نمی کنیم.

...معلوم نیست چی تو این سایت هست که دل کندن ازش اینقدر سخته!هرکی فهمید پی ام بزنه!

(راستی تو این پست چند تا خاطره باحال هم نوشتم که امیدوارم خوشتون بیاد و دعامون کنید...پست کمی طولانیه ولی کامل بخونیدش...پشیمون نمیشید!...با حوصله نوشتم...25 دقیقه از طراحی سوال تا تایپ طول کشید!)

خوب طبق معمول پیش بینی هام درباره شخصیت و ویژگی های مهمان درست ازآب در اومد و حس آدم شناسیم بازم درست عمل کرد...بتون گفتم که کیوان از اوناست که به راحتی نمیشه ازش حرف کشید! شدیدا سیاستمدار و فوق دیپلمات حرف میزنه! آقا کیوان با ما هم بله!
البته کیوان جان عرضم به حضورتون که صندلی داغ جای متفاوتیست و مجری نیز کمی سمج! تقریبا مثل خودته..نخواد سوالی رو جواب بده از اصل استاتیکی پیچش استفاده میکنه! و فضای مصاحبه رو می بره به جایی که مصاحبه گر هم هاج و واج میمنونه چی بود چی شد چی میخواد بشه!

ولی نه آقا کیوان ما حواسمون دقیق جمه! ولی چون قول دادم استثنائا زیاد روی سوالا مانور نمیدم!
قبل اینکه بریم سراغ سری جدید سوالا توجه خوانندگان صندلی رو جلب میکنم به نحوه منحصر به فرد پاسخگویی کیوان به سوالات!

حالا که اینطوره منم روی یکی از نقاط کهکشان راه شیری زندگی میکنم! واضحه که کدوم نقطه است!همه فهمیدن؟(از طرف همه: بله!)

من که مرده سیاستت تو پاسخ دادن هات هستم...! کارآموز نمیخوای؟

راستی منم به عربی میشم المیلاد!(با غلظت و از ته حلق بخوانید!)

برای من یکم تلخ مزه است! حالا باز خوبه برای تو مزه ای نداره!

مجری همون 2ساعت رو هم دیگه با آژان کشی و التماس میاد!

راستی پان ترکیسم رو بی جواب گذاشتی! تو از دیار بابک خرمدین و ستارخان هستی ها... باید تا اسم این کلمه رو میشنوی سریع الواکنش باشی ها!

حالا بریم سری جدید سوالا

1.میگم مجردی بهتر بود یا متاهلی..چرا؟
2.مجردا به متاهل ها میگن خوش به حالتون..متاهل ها به مجرد ها...جریان چیه؟
3. این6079 چیه جریانش؟
4.خوزستانی اکثرا آدمای شلوغی هستند و اتفاقات عجیب غریب و متحیر العقول اینجا عادیه.یکی از رفقا آموزشیش پادگان ... بود..تعریف می کرد ایام منتهی به عاشورا بود...صبحگاه مشترک بودند و فرمانده میدان سان میبینه و میره جایگاه و همون مراسم سرود ملی اول صبح که خودت بهتر میدونی...آقا یهو یکی از گوسفندای نذری از مقرش در میاد و بدو بدو میاد تو سکوت میدان صبحگاه فریاد میزنه..بعععععععع...بعععععععع...حسنک کجایی...! خلاصه آقا کل پادگان میترکن از خنده...فرمانده پادگان هم عصبانی میشه و میگه کل نیروها اعم از کادر و وظیفه 8 دور دور میدان بدوند...بنده خدا ها خنده از دماغ و دهنشون درمیاد...از این جور خاطرات عجیب خدمت برامون داری؟

5.کیوان الان پشت فتو فانتومی و از پایگاه چابهار بلند شدی فرمونو میچرخونی میری سمت تنگه هرمز! میبینی ای دل غافل یه مگس اماراتی! میخواد فضولی کنه! منتظر دستور پایگاه میمونی یا کلکشو در دم میکنی؟
7.اسم بچه هاتو چی میخوای بذاری؟
8.خارج از کشور کجا رفتی..ترکیه که 100%! یه خاطره باحال لطفا؟
9.چند بار عاشق شدی؟(خصوصی نیستا...! همه تقریبا تا الان گفتیم..خود من بار..بقیه همه تا مقادیری گفتن!)
10.از چی متنفری؟
11. سی سال از عمر پرید رفت...چی بودی..چی شدی..و چه خواهی شد؟
12.نظرت درباره این کاربرایی که خیلی تو رویا سیر میکنن و تقریبا ایران رو دارای 9999 جنگنده و 99 ناوهواپیمابر و 999 ناوچه میدونن چیه؟
13.تو خونه نشستی..خسته از کار و زندگی...مهمان سرزده و از اوناییکه حوصلشونو نداری میاد...چه حالی داری اون موقع؟
14.یه تجربه بزرگ زندگیت؟
15در عمرت چه چیزایی رو دیر فهمیدی و چه چیزایی رو زود؟
16.سربازجماعت تو 4 حالت دیدنیه...1.روز اعزام به خدمت...روزی که سرپیچی از مافوق میکنه و یه اضاف تپلی میخوره...روی که از خدمت فرار میکنه...روزی که ترخیصی میگیره...؟ بگو ببینیم تو این روزا چطوری بودی؟
17.خدمت که تمام کردی سریع شاغل شدی و یا با سختی خودتو جمع و جور کردی؟
18.نظرت درباره اینکه تحت چه شرایطی هم نسلان من جرات کنند و زن بگیرند؟
19.چند تا صندلی داغ رد کردیم...چطور بوده..کلی جواب نده که خوب بوده و این حرفا...برو تو جزییات!
20.آواتور و امضاتو رو توصیف کن!
21.شلم با جوکر رو تا 2000 میری یا سر 1165 میگی بسه؟

(دوستانی که تجربه خونه دانشجویی داشتن سوال بنده رو به خوبی در جریان هستند...فردا صبح انتگرال های لاینحل و لاپلاس باید جواب بدی تا 4 صیح پای شلم داری بحث میکنیم چرا برگ دزدی میکنی...جوکر مشکی که تو دست من بود...پیش تو چی می خواد..تقلب میکنی...دست رو بده تو...400 تا منفی بزن براشون!
چون تو شهر غریبیم تازه آهنگ سیاوش قمیشی---

برای روز میلاد تن خود من آشفته رو تنها نذاری--برای دیدن باغ نگاهت میون پیکر شبها نذاری..همه تنهایی ها با من رفیقن..منو در حسرت عشقت نذاری...برای روز میلاد تن خود منو دور از دل و دیدت نذاری...دلم دلتنگ و مهرت رو میخواد-- دلم رو در پی غمهام نذاری..میام تنها توی قلبت میشینم..منو قلبت رو جایی جا نذاری...عزیزم جشن میلادت مبارک..منو اون سوی جشن دل نذاری---عزیزم جشن میلادت مبارک ..منو اون سوی جشن دل نذاری!

رو هم با صدای بلند گذاشتیم و 4 نفری همخونی میکنیم--- الان گوشش کنید شدید جواب میده...آخی یادش بخیر...هرکی الان تو خونه دانشجویی است قدر این روزا رو بدونه که بعد از دانشگاه فقط سختی است و زحمت...تا دانشجویی کاریت ندارن...! بعدش اینقدر دردسر پیدا میکنی! که به کلت بزنه به جزیره ای در جنوب اقیانوس آرام فرار کنی!)

22.یه عکس از بچگیت بذار...شهریار هم هنوز عکس دورانی که رزمنده بوده رو نذاشته...!

.این جملات رو مهمون نظرات خودت بکن.

1.نیروی هوایی ایران
2.نیروی هوایی گامبیا
3.سرتیپ خلبان شاه صفی
4.سرتیپ سلامی(چرا فرمانده نیروی هوایی سپاه خلبان نیست؟)
5.اف-14
6.اف-4
7.صاعقه
8.روندن تانک:
9.میدون تیر و زدن وسط سیبل:
10.سمند سورن:
11.تویوتا لندکروز:
12.به جای موشک سجیل بگیم موشک چی؟(سجیل=کلوخ...وقتی که وزارت دفاع بدون نگاه به معنی کلمه روی موشک اسم میگذارد و سوژه خنده میده دست عربا)
13.ما زیاران چشم یاری داشتیم!
14.در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند!
15.زیردریایی قائم!
16.اسب سواری در دامنه سهند و سبلان
17.انداختن بمب اتمی روی تل آویو!
18.ملت همیشه در صحنه و به قول یک بابایی لشکر قابلمه به دست!
19.تا الان چند بار مشت محکم توی دهن استکبار جهانی کوبیدی؟
20.میگن کلمه استکبارجهانی مسلمون شده کلمه امپریالیسم بین الملله..راست میگن؟
21.راستی تا الان چند بار گفتی مرگ بر آمریکا؟
22.چرا ایران اخیرا افتاده تو کار کشف کشورهای جدید؟( کنیا-گینه-کومور-جیبوتی-سنت وینت سنت و گرنادین-نیکاراگوئه-سی شل-کشور بعدی حتما گروئنلند!)
23.راستی آخرش رو با یک شعری که همیشه تو ذهنت نقش بسته بگو...
24.امکانش هست روزی هوس کنی انجمن بزنی..این روزا مد شده ها..انجمن های 4نفره و نصفی عضو!
25.راستی چرا میگیم هما..مگه نه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران میشه هجا...! هواپیمایی ملی ایران میشه هما...جریان چیه؟آخر کدومش؟
26.جمله زیررو ببر به زبان ترکی و سپس لهجه آبادانی! (محسن 1001که در این تست رد شد! و شهریور باید بیاد تجدیدی بده!)

جمله: میلاد اگه بازم از اینجور سوالا بکنی از صندلی داغ فرار میکنما...!

نکته شدیدا مهم!...کیوان جان خداوکیلی جون هرکی دوست داری همه رو جواب بده دستم خسته شد اینهمه تایپ کردم ...به انگشتا و اندیشمندیهای ما رحمی نما!اگه خسته ای قسطی جواب بده ولی همشو جواب بده!

آقا فعلن ما بریم تا یک مناطقی...تا بعد! فردا هم دیروقت میام...مشغله کیوان روی ما هم تاثیر گذاشت!راستی کیوان وحشت نکن فردا خیلی کمتر می پرسم! این پست فقط یک تخلیه آنی روحیات لحظه ای من بود!
البته خیلی خسته و له بودم وگرنه 150 سوال رو شاخش بود!

فعلن گود نایتتون باشه!
  بی  

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1043 بار
سپاس‌های دریافتی: 3151 بار

پست توسط Mardaviz » دو شنبه 28 اردیبهشت 1388, 10:35 pm

درود بر شما
بنده در حد تبادل چند پیام خصوصی با ایشان آشنایی پیدا نمودم.
ولی آنچه که دستگیرم شدم ،ایشان شخصیتی با ثبات دارند.
بنده در روزهای نخست ایجاد این تاپیک تصورم بر این بود که هدف از ایجاد این تاپیک ،ایجاد فضایی طنزآمیز در قالب پرسشها می باشد.و به همین دلیل برای آنکه بسیار اهل طنز و بذله گو می باشم؛خود را آماده طرح پرسشها نمودم.
ولی گویا برخی از کاربران (که دلایل خود را داشتند)،مخالف ادامه این روند بودند.و از همین روی منصرف شدم؛ولی هنوز نیز اعتقادم بر این است که صندلی داغ باید مکانی باشد فرح انگیز جهت شاد نمودن روحیه کاربران.
بنده پس از دوست گرامی مان کیوان،در روز آدینه بر روی صندلی قرار خواهم گرفت،و بایا بود از هم اکنون این امر را تاکید نمایم که پس از معرفی خود،پاسخهای بنده به پرسشهای دوستان به تمامی در قالب طنز خواهد بود.(البته با پاسداشت قوانین انجمن).
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
سخن به قدر فهم آدمی می آید.سخن ما همچو آبی است که میراب آن را روان می کند.آب چه داند که میراب او را به کدام دشت روان کرده است،در خیار زار یا کلم زاری،در گلستانی.این دانم که چون آب بسیار آید آنجا زمینهای تشنه بسیار باشد و اگر اندک آید دانم که زمین اندک است،باغچه است یا چار دیواری کوچک «یُلَقَّنُ الحِکمَة عَلی لِسان الواعظینَ بِقَدرِهِمَمِ المُستَمعین» (خداوندا ،حکمت را بر زبان واعظان به اندازه استعداد و همّت شنوندگان جاری می سازد) .من کفش دوزم چرم بسیار است االاّ به قدر پای بُرّم و دوزم.

ای دریغا مر تو را گُنجا بُدی تا ز جانم شرح پیدا شدی
این سخن شیر است در پستان جان بی کشنده خوش نمی گردد روان
مستمع چون تشنه و جوینده شد واعظ ار مرده بود گوینده شد
مستمع چون تازه آمد بی ملال صد زبان گردد به گفتن گنگ و لال
چونکه نامحرم در آید از درم پرده در پنهان شوند اهل حرم
ور درآید محرمی دور از گزند بر گشایند آن ستیران روی بند
هرچه خواب و خوش و زیبا کنند از برای دیدۀ بینا کنند

ــــــــــ
کیوان جان
- برخی از کاربران از شخص پرسش شونده می خواهند،جملاتی را برای آنها وصف نمایند.(مثلن:مشهد- شیراز-فرش- مادر).
بنده به گونه ای دیگر از شما می پرسم.من نمی خواهم که برایم وصف کنی؛از شما میخواهم که در قبال کلمات زیر نخستین چیزی که به ذهنتان می آید برایم بنویسی.(تاکید می کنم برایم وصف نکن).به عنوان نمونه در قبال جمله «کتاب» شاید نخستین چیزی که به ذهنت خطور می کند،هواپیما باشد،همان را برایم بنویس.

- کیوان
- مهدی
- حسود
- ارومیه
- هواپیما
- زن
- مرگ
- سیگار
- اسب
- مادر
- نامادری
- مدیر
- زیارت
- ایران
- دختر
- شیرینی
- دریا
- کوهستان
- خرس
- سفر
Work hard in silence
Let your success
Be your noise

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1197 بار
سپاس‌های دریافتی: 2065 بار
تماس:

پست توسط N@VID » سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 1:36 pm

سلام كيوان عزيز.
با اجازه من هم چند سوال ميپرسم
1-نظرتون راجع به پرنده هاي شرقي چيه؟ ايا اگر شما فرمانده نيروي هوايي بوديد در صدد تقويت ناوگان با استفاده از پرنده هاي شرقي ميشديد(البته با در نظر گرفتن وضع پشتيباني روسها)
2-نظرتون راجع به صاعقه و اينده ي اين طرح
3- به نظر شما اذرخش يك جنگنده ي ساخته شده است يا ارتقايي است كه بر روي F-5‌ها صورت گرفته و يا تنها F-5 هايي است كه رنگ ان تغيير كرده است
4- پايگاه هوايي مورد علاقه(از بين پايگاه هاي نهاجا) و جنگنده ي مورد علاقه(از بين جنگنده هاي نهاجا)؟
5- جنگنده ي مورد علاقه از بين جنگنده هاي امريكايي
جنگنده ي مورد علاقه از بين جنگنده هاي روسي؟
6-به كدام يك از خلبانان نيرو بيش از همه علاقه داريد؟
7-بدترين و بهترين خبري كه در مورد نهاجا شنيده ايد چه بوده است؟
نظرتان راجع به كلمات زير:
شهيد ستاري
شهيد بابايي
شهيد ياسيني
شهيد اردستاني
امير شاه صفي

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط kayvan6079 » سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 6:26 pm

moh-597 نوشته شده:
1 . جنگ هوایی ایران و عراق را چطور می بینی ؟
2 . فکر می کنی می شه جنگنده ای را در جنگ بهتر از دیگری دانست اگر مثبت بود کدام و به چه علت ؟
3 . فکر می کنی علت اینکه درباره خلبانان نیروی هوایی کمتر می شه اطلاعات گرفت چی هست ؟

1-
البته هنوز بیشتر از دانسته هامان مطالب مبهم درباره جنگ ایران و عراق داریم، با این همه و اطلاعات فعلی:
هر دو طرف استفاده بهینه از توان هوایی در دسترس خود نداشته اند! حال علت این موضوع در ایران را به شرایط بعد از انقلاب و تحریم و ... می توان نسبت داد (هر چند آن هم جای بحث دارد) ولی اینکه نیروی هوایی عراق چرا نتوانست ضربات کاری بر حریف وارد کند، جای بحث بسیار دارد.
2-
نظر شخصی بنده:
هر سه تایپ جنگنده در اختیار ایران به یک اندازه مفید بوده اند و نمی توان یکی را برتر از دیگری دانست.
در نیروی هوایی عراق میراژ علی رغم تعداد محدودتر نسبت به سایر تایپ ها نقش پر رنگ تری داشت و البته گونه ML میگ 23 از میانه های جنگ.
3-
متاسفانه به مشکل بزرگی اشاره کردید، حقیقتا برای بنده هم جای سوال هست.

black hawk نوشته شده:
زمینه مورد علاقه بجز صنایع هوایی؟؟
اتومبیل مورد علاقه؟
نویسنده؟
رمان میخونی؟؟چه سبکی؟؟یک رمان مورد علاقه؟؟
تلوزیون؟؟؟چه سریالی؟؟؟
ارتباط تشکیل ناگهانی امواج متراکم هوا در سطح خارجی بدنه هواپیما با سرماخوردگی خلبان؟؟؟( :grin: )

در مورد هر کدوم از کلمات زیر یه کلمه :

تاندربولت.یوزارسیف.هانس کریستین اندرسن.عبدالکریم قاسم.صحرای سینا.اندره ژید.گاندولف.درامادر

از هر کدوم از کلمات زیر فقط یکی رو انتخاب کن:

تامکت/ایگل , اسپارو/آلامو , سیب/انار , لپتاپ/دسکتاپ , بی ام و/بنز , شاهین/عقاب

خوشنویسی
مرسدس
جناب ندیمی
متاسفانه اهلش نیستم
گاها - فعلا جومونگ تصویر
عطسه نا بجای خلبان و سقوط ارتفاع!!!

30 میلیمتری - جمعه - دخترک کبریت فروش - ؟ - 5 ژوئن 1967 - ؟ - ارباب حلقه ها - قزوین

ایگل - اسپارو - سیب - لپتاپ - بنز - عقاب

N@VID نوشته شده:
1-نظرتون راجع به پرنده هاي شرقي چيه؟ ايا اگر شما فرمانده نيروي هوايي بوديد در صدد تقويت ناوگان با استفاده از پرنده هاي شرقي ميشديد(البته با در نظر گرفتن وضع پشتيباني روسها)
2-نظرتون راجع به صاعقه و اينده ي اين طرح
3- به نظر شما اذرخش يك جنگنده ي ساخته شده است يا ارتقايي است كه بر روي F-5‌ها صورت گرفته و يا تنها F-5 هايي است كه رنگ ان تغيير كرده است
4- پايگاه هوايي مورد علاقه(از بين پايگاه هاي نهاجا) و جنگنده ي مورد علاقه(از بين جنگنده هاي نهاجا)؟
5- جنگنده ي مورد علاقه از بين جنگنده هاي امريكايي
جنگنده ي مورد علاقه از بين جنگنده هاي روسي؟
6-به كدام يك از خلبانان نيرو بيش از همه علاقه داريد؟
7-بدترين و بهترين خبري كه در مورد نهاجا شنيده ايد چه بوده است؟
نظرتان راجع به كلمات زير:
شهيد ستاري
شهيد بابايي
شهيد ياسيني
شهيد اردستاني
امير شاه صفي

1-
در شرایط فعلی انتخاب درست همونها هستند. حتما با تقویت ناوگان فنسر/فالکروم موافقت می کردم. گمان نکنم پشتیبانی روس ها مشکل خاصی داشته باشد.
2-
احتمالا تا دستیابی به جنگنده ای بومی ادامه خواهد یافت.
3-
پروژه آذرخش هر چه که باشد، پروژه ساخت نیست، لااقل فعلا.
4-
نوژه - فنسر
5-
ایگل
6-
فلانکر، البته ای کاش سبک تر بود.
7-
ایام جنگ:
سرنگونی 2 تامکت در یک روز (3 آذر 1360) - سرنگونی 10 هواپیمای عراقی در یک روز (12 آذر 1360)
بعد از جنگ:
سقوط فنسر در مهر آباد - شرکت میراژها در رژه هوایی

مورد احترام همه، فرمانده آینده نگر
جوان با نفوذ، استفاده از تمام امکانات
مربی پرواز، ساکت اما دقیق
یک خلبان تایگر تمام عیار، ماهر و مهاجم
فرمانده نیروی هوایی مهم ترین کشور منطقه

قفل شده

بازگشت به “صندلي داغ”