در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

627

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 12 بهمن 1384 10:59

محل سکونت

15616

آرشيو سپاس: 72 مرتبه در 51 پست

بازي جديد Keepsake

توسط Ali Singer » پنج شنبه 17 فروردین 1385 11:42

يک شرکت سازنده بازي‌هاي ماجرايي، بازي Keepsake را وارد بازار کرد. بازي Keepsake با ترکيبي از دنياي رمزآلود بازي‌هاي King’s Quest ، سايبريا و هري پاتر، شما را به ديدن زيبايي‌هاي يک جهان خيالي دعوت مي‌کند.
سرويس خبر شبکه آنلاين – شرکت Adventure Company سازنده بازي‌هاي ماجرايي معروفي همچون Still Life ، Syberia ، Atlantis و دراکولا بازي جديد Keepsake را به بازار عرضه کرد.

ماجراي اين بازي هنگامي آغاز مي‌شود که قهرمان داستان (دختري به نام ليديا) به دروازه‌هاي آکادمي "دره اژدها" مي‌رسد. ليديا به اين آکادمي آمده تا دوره شاگردي و کارآموزي را بگذراند. آکادمي دره اژدها موسسه‌اي تحقيقاتي در زمينه علوم سحر و جادو است. اين قسمت از قصه داراي تمي مشابه تم کلي ماجراهاي هري پاتر است.
اما ليدا که نقش آن را شما (بازيگر) بازي مي‌کنيد، خيلي زود متوجه مي‌شود که اتفاق عجيبي رخ داده است. او هديه يادگاري (Keepsake) که به صميمي‌ترين دوستش "سلستي" داده بود را پيدا مي‌کند اما اثري از او و ديگر شاگردان پيدا نمي‌کند.به اين ترتيب شما وارد يک دنياي زيبا، خيال‌انگيز و جادويي مي‌شويد تا رازهايي که ماوراي دروازه‌هاي آکادمي دره اژدها قرار گرفته‌اند را کشف کنيد.

بازي Keepsake از خط داستاني نسبتا خوبي پيروي مي‌کند اما مهمترين نقطه قوت بازي معماهاي بسيار پيچيده آن است که در هر پيچ و خمي انتظار بازيگر را مي‌کشند. اما براي کاربراني که مايلند بدون روبرو شدن با معماهاي بسيار پيچيده بازي را به انتها برسانند، يک مد ويژه کمکي به نام Active Hint System در نظر گرفته شده است.

بازي Keepsake از زاويه ديد سوم شخص استفاده مي‌کند و شما مي‌توانيد در سرتاسر بازي، قهرمان داستان را در فضاي سه بعدي مشاهده کنيد.

Adventure Company تاکنون بيشتر به ارائه بازي‌هايي با تم‌هاي اسرارآميز و دنياهاي خيالي پرداخته است اما اخيرا در ارائه بازي‌هاي ماجرايي با درونمايه پليسي و جنايي نيز موفقيت‌هايي بدست آورده است. اين شرکت پيشتر بازي AGATHA CHRISTIE - And Then There Were None را بر اساس رمان پرفروشي به همين نام از آگاتاکريستي، نويسنده ماجراهاي خانم مارپل و کارآگاه پوآرو، به بازار عرضه کرده بود و بازي Crime Stories (داستانهاي جنايي) نيز از جمله محصولات جديد اين شرکت است.

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

665

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1385 12:16

آرشيو سپاس: 18 مرتبه در 14 پست

توسط Admiral » يکشنبه 25 تیر 1385 12:22

گرافيكش كه خيلي بالاست
my GF kill me if I speak with U


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان