در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

کدام یک را بهتر می دانید ؟

LORD 2012
20
49%
GERDOO 2012
8
20%
KING 2012
13
32%
سایر
0
بدون راي

کل آرا : 41

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 10:00

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 1 پست

Re: کدام پک نرم افزاری بهتر است KING ، LORD یا GERDOO ؟

توسط shakib1 » چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 10:05

به نظر من LORD 2012 از همشون بهتره اما اگه ورژن 12 باشه . ورژن 12 دارای 25 DVD اما ورژن 11 دارای 24 یری است که قیمت آن هم 30.000 تومان است .
LORD ایرانی و کامل تر از GERDOO , KING است البته بقیه هم بد نیستند اما LORD واقعا از همشون بهتره .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shakib1 تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, Sami 1993

Major II

Major II

no avatar
26

تاريخ عضويت

شنبه 12 دی 1388 00:26

آرشيو سپاس: 42 مرتبه در 20 پست

توسط payam_2010 » دوشنبه 8 خرداد 1391 09:34

shakib1 نوشته است:به نظر من LORD 2012 از همشون بهتره اما اگه ورژن 12 باشه . ورژن 12 دارای 25 DVD اما ورژن 11 دارای 24 یری است که قیمت آن هم 30.000 تومان است .
LORD ایرانی و کامل تر از GERDOO , KING است البته بقیه هم بد نیستند اما LORD واقعا از همشون بهتره .

ببخشید لرد ایرانی چی هست مگر لرد خارجی هم داریم ! و این تفاوتهایش در چیست چون من همین نسخه آخر رو که گفتید گرفتم ولی شاید نسخه ایرانی نباشه و اشتباه گرفته باشم و نسخه ای که شما می گید بهتر باشه ولی این نسخه که درام به نظر من که کینگ خیلی بهتر چون برنامه هایی که داخل کینگ هست همه نرم افزارهای حرفه ای که دانلودشون سخته مثل radstudio- maya - matlab و.... که خیلی جاها نیاز داشتم نصبشون کنم همچنین بسته بندی کیفیت دیسکهای و کتاب راهنما  توضیحات برنامه ، آموزشی ها و... که اصلا قابل مقایسه نیست

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب payam_2010 تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
159

تاريخ عضويت

پنج شنبه 24 فروردین 1391 18:15

آرشيو سپاس: 819 مرتبه در 146 پست

توسط crackxy » دوشنبه 8 خرداد 1391 14:20

با سلام
شما اگر به یک خریدار معتبر مراجعه کنید همراه بسته پک دفترچه ای هم خدمتتون ارائه میدن که در اون میتونید امکانات این بسته هارو بررسی کنید. البته پشت بسته ها نیز تعدادی از بهترین نرم افزارهارو هم میتونید مطالعه کنید

king2012 چندین نمونه داره
یکی قیمت پشت جلدش 21 هزارتومن و دیگری 29 هزارتومن میباشند.

در مورد خرید نرم افزار یا قطعات کامپیوتری هم پیشنهادی دارم
اینکه حتما به یک عمده فروش مراجعه کنید که در این صورت میتونید بسته مورد نظر رو کمتر از قیمت پشت جلد خریداری کنید
موفق باشید :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب crackxy تشکر کرده اند:
Solver, MASTER, CAPTAIN PILOT, KH.I.A.2500, payam_2010

Major II

Major II

no avatar
26

تاريخ عضويت

شنبه 12 دی 1388 00:26

آرشيو سپاس: 42 مرتبه در 20 پست

توسط payam_2010 » يکشنبه 21 خرداد 1391 10:49

c r 4c k نوشته است:با سلام
شما اگر به یک خریدار معتبر مراجعه کنید همراه بسته پک دفترچه ای هم خدمتتون ارائه میدن که در اون میتونید امکانات این بسته هارو بررسی کنید. البته پشت بسته ها نیز تعدادی از بهترین نرم افزارهارو هم میتونید مطالعه کنید

king2012 چندین نمونه داره
یکی قیمت پشت جلدش 21 هزارتومن و دیگری 29 هزارتومن میباشند.

در مورد خرید نرم افزار یا قطعات کامپیوتری هم پیشنهادی دارم
اینکه حتما به یک عمده فروش مراجعه کنید که در این صورت میتونید بسته مورد نظر رو کمتر از قیمت پشت جلد خریداری کنید
موفق باشید :razz:

کینگ اورجینال برای شرکت پرند هست قیمتشم 30 تومان البته همانطور که گفتید بعضی جاها ارزونتر می دند . همانطور که فرمودید امکانات مجموعه پشت مجموعه ذکر شده مراجعه به سایت هم لیست کامل برنامه ها رو داره ولی من هنوز متوجه نشدم نسخه خارجی با ایرانی چه فرقی داره و از کجا میشه تهیه کرد چون تو سایتشون چیزی در این مورد نوشته نشده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب payam_2010 تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, Solver

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 20 مرداد 1391 17:46

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط hajsaleh » سه شنبه 24 مرداد 1391 20:40

Mahdi Mahdavi نوشته است:Pedram.L,  عزیز سلام.
من از بین این سه مورد King 2010 رو دارم و بسیار هم راضی هستم.
در بین دو گزینه دیگه هم با Lord هم مقداری کار کردم اما با گردو خیر.
در کل نرم افزار ها با هم تفاوت فاحشی ندارند.ولی به نظر من کینگ خیلی بهتر بود.
هم از لحاظ رابط کاربری و هم آموزش و دسته بندی و ...
کتابچه رنگی همراه کینگ هم بسیار کاربردی هست.
در کل میشه گفت کینگ از بین نرم افزار های هر بخش بهترین ها رو گلچین کرده و قرار داده.
و کامل هم هست.
سوالی بود در خدمتیم.

منم لرد دارم راضیم ولی کینگ هم کار کردم عالی بود سری جدید لرد را هم باز میگیرم گردو نگیر

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 25 مرداد 1391 07:07

از نظر سابقه. کینگ همانطور که دوستان اشاره کردند محصول پرند است و تقریبا جزو اولین پک های جامع نرم افزاری تولید داخل کشور است. نکته قابل توجه کینگ در همراه داشتن دفترچه راهنما بود که از همان ابتدا نسبت به دیگر محصولات اون را متمایز کرده است. این دفترچه به مرور ناقص و ناقص تر شد تا جایی که در سال 2006 تقریبا دیگر کینگ اصلا نتوانست با مجموعه آچار فرانسه هیچ رقابتی داشته باشد.

اما مجموعه لرد نیز که به تقلید از کینگ به میدان آمد، آنقدرها حرفه ای نیست اگر به ترکیب نرم افزارها نگاهی بندازید متوجه خواهید شد عملا بسیاری از آنها کاربردی ندارد و فقط بیشتر سعی شده تعداد نرم افزارها از نظر کمی بالا برود و میتوان گفت مسیری که کینگ از سال 2008 (دقیق خاطرم نیست) پیش گرفت لرد از همین ابتدا پیش گرفته است. به عبارت دیگر شما بابت محصولاتی که هرگز استفاده نخواهید کرد پول پرداخت می کنید.

بحث گردو کاملا از این دو جداست. محصولات نرم افزاری گردو ابتدا جزو برندهای نسبتا نه چندان با کیفیت بود و به قولا حلقه ای معامله می شد، اما از چندی پیش با تحول جدی روبرو شده و با اصلاح شکل ظاهری و کیفیت پک نرم افزاری خودش را در کنار محصولات با کیفیت تر قرار داده  و از نظر مجموعه های تولیدی نیز قدری حرفه ای تر عمل می کند. اما متاسفانه کیفیت لوح های تولید این شرکت همچنان پایین و درصد خرابی ان در همان رده بسته هایی است که حلقه ای معامله می شوند.

این بین غایب بزرگ همان آچار فرانسه هست که به اعتقاد بنده در این قیاس به نسبت 3 بسته دیگر نمره بهتری دریافت خواهد نمود. البته مجموعه های تقلبی زیادی با نام های کینگ و .. نیز در بازار عرضه شده است و هنگام خرید حتما باید دقت کافی را به خرج داد.

و البته در پایان توصیه من خرید این بسته ها نیست و پیشنهاد میکنم پس از شناسایی نرم افزار مورد نظر به خرید اون بپردازید یا حداقل پک های تخصصی که شامل اون باشند را خریداری کنید تا بابت نرم افزارهایی که بهش نیاز ندارید هزینه اضافی را متحمل نشوید ...
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Ali$amir, Mahdi Mahdavi, CAPTAIN PILOT, KH.I.A.2500, sghanbare1, ASHKAN95, MASTER

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 25 مرداد 1391 15:12

من به شخصه به هيچ يک از ديسکها و مجموعه‌هاي موجود در بازار اعتقادي ندارم، آخرين باري که يک ديسک خريداري يا استفاده کردم هم به ياد نميارم، هميشه هر چيزي لازم بوده رو از اينترنت و سايت سازنده دانلود ميکنم (از ويندوز و افيس و VS گرفته تا برنامه‌هاي چند مگابايتي ...)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, demorgan, sghanbare1, Ali$amir, ASHKAN95, nima-rad, Solver, ne13, Mohammad 1985, Mahdi Mahdavi, MASTER, CAPTAIN PILOT

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » چهارشنبه 25 مرداد 1391 22:16

من تجربه کار با این نوع پک ها رو اولین بار با سری نرم افزار های RED بدست آوردم. از شرکت علی بابا تجربه خیلی خوبی بود.
دسته بندی عالی.منوهای زیبا.
میشه گفت تنها مزیت این پک ها اینه که دیگه نمیخواد توی اینترنت دنبال کرک و سریال و اینها بگریدم.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, MASTER, KH.I.A.2500, ASHKAN95, Solver, nima-rad

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » جمعه 27 مرداد 1391 00:41

Mahdi1944,  

بنده این روزها به عنوان یک فروشنده و با وجود در اختیار داشتن اکثر این پک ها دقیقا همین کار را میکنم. حتی با وجود دردسر های سریال و کرک ها ... اتفاقا ویندوز 7 اولین تجربه من برای دانلود یک os از اینترنت بود، اما خوب همه اینترنت پر سرعت در اختیار نداشته و برخی هم تسلط کافی در جستجو و یافتن لینک های سالم  و معتبر برای دانلود را ندارند و گاها شاهد گرفتار شدن اونها در سایت های تبلیغاتی یا حتی در موارد بدتر فریبکار (نشر دهنده ویروس) هستیم.

بنابراین بازار ما را کساد نکن داداش ...  :razz:
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

شنبه 4 شهریور 1391 22:29

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط mamad ss » شنبه 4 شهریور 1391 23:07

LORD

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

دوشنبه 29 شهریور 1395 18:22

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط masoudcha » شنبه 5 فروردین 1396 16:31

سلام
به نظر من بهترین مجموعه نرم افزاری، مجموعه قرمز است. مجموعه قرمز محصول شرکت EGP است. برای همین به دوستان مجموعه نرم افزاری قرمز یا Red را پیشنهاد میکنم و دلایل م برای این پیشنهاد موارد زیر است:

1- مجموعه نرم افزاری قرمز یک مجموعه جمع و جور است که برنامه های واقعی مورد نیاز را جمع آوری کرده و برای هرکاری (در هر گروه) بهترین نرم افزار را انتخاب کرده و از گذاشتن برنامه های تکراری و مشابه اجتناب کرده
2- توضیحات برنامه هاش خیلی کامل و جامع است و راهنمای کرک کردن برنامه هاش جامع و قدم به قدم است
3- از هر برنامه یک عکس واقعی و باکیفیت عالی از محیط برنامه برنامه گذاشته تا قبل از نصب بتوانیم محیط برنامه را ببینیم
4- نرم افزارهاش بدون دستکاری و نسخه های اصلی است
5- اتورانش بسیار زیبا و با امکانات کامل است و کار با آن بسیار راحت است (مشابه اتوران لرد است اما خیلی سریعتر و زیباتر)
6- امکانات جستجو و سرچ قوی در هم توضیحات برنامه ها دارد هم در نام نرم افزارها

من مجموعه های دیگه را هم گرفته ام و تست کرده ام، MRT یا مورچه را که اصلاً حرفش را نزنید خیلی افتضاحه، کینگهای پرند و پرنیان هم بد نیستند یعنی قابل قبول هستند گردو هم از اتوران نسبتاً ساده و خوبی استفاده کرده ولی به نظر من لرد بهتر از بقیه است، میتونم بگم مجموعه قرمز بسیار شبیه لرد است ولی با کیفیت بالاتر و البته جمع و جور تر (5-6 تا دی وی دی) است.

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Major II

Major II

no avatar
459

تشکر کرده: 88 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 تیر 1389 19:04

آرشيو سپاس: 6 مرتبه در 2 پست

توسط IrIsT » يکشنبه 6 فروردین 1396 17:38

Mahdi1944 نوشته است:من به شخصه به هيچ يک از ديسکها و مجموعه‌هاي موجود در بازار اعتقادي ندارم، آخرين باري که يک ديسک خريداري يا استفاده کردم هم به ياد نميارم، هميشه هر چيزي لازم بوده رو از اينترنت و سايت سازنده دانلود ميکنم (از ويندوز و افيس و VS گرفته تا برنامه‌هاي چند مگابايتي ...)

با سلام.
من هم موافقم.
هکدوم نواقصی رو دارند.
کاش توینظر سننجی هیچکدارم رو هم میذاشتین.
بدرود.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
)

آیدی تلگرام : [url]@AmirAm67[/url]    -   ایمیل :  iedb.team@gmail.com

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

قبلي