KITKAT_MOD_Y511 (fake) با اندروید 4.2.2 برای گوشی هواوی Y511

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3053 بار

KITKAT_MOD_Y511 (fake) با اندروید 4.2.2 برای گوشی هواوی Y511

پست توسط SMH » پنج شنبه 15 خرداد 1393, 10:04 pm

---((((((((( دوستان عزیز لطفا از دادن اسپم در این تاپیک بپرهیزید و هرگونه سوالات و مشکالت خود را در تاپیک

سوالات و مشکلات گوشی هواوی Y511 موجود در همین سایت اعلان بفرمایید . با تشکر   ))))))   
[FONT=Book Antiqua]KITKAT_MOD_Y511 (fake) با اندروید 4.2.2 برای گوشی هواوی Y511- 30  
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[FONT=Comic Sans MS]اندروید این رام بصورت تقلبی 4.4.2 بوده و فریمور پایه ان بر اندروید 4.2.2 استوار است .  
  ابتدای مطلب ذکر می کنم که بنده این روش را تست کرده و بروی گوشی بنده بصورت کامل کار می کند و بدون مشکل و بنده در برابر هرگونه صدمه ی احتمالی وارده به گوشی هیچ مسئولیتی را قبول نخواهم کرد و تمامی مسئولیت این امر با شما کاربر عزیز می باشد . 

1- ابتدا گوشی را روت کنید و سپس بروی ان کاستام ریکاوری (CWM) نصب کنید .

[FONT=Book Antiqua]لینک آموزش  [FONT=Book Antiqua]2. Wipe data factory reset [FONT=Book Antiqua]
3. Wipe cach partition
4. Advanced-> Wipe dalvik cache
5. Install zip from sd card-> choose zip from sdcard-> choose the firmware archive-> choose Yes-Install …
6.

[FONT=Book Antiqua] Reboot system now 

در این رام تنها مشکل عدم پخش صدای موزیک بصورت عادی است اما صدا در تماس و سایر جاها کاملا بی مشکل است .
برای رفع مشکل عدم پخش صدا فایل زیر را دانلود کرده از حالت فشرده خارج کنید و در مسیر syatem / lib قرار داده و فایل قبلی را حذف کنید ( خودم ای مورد رو قبلا وقتی که رام روی گوشیم نصب بود تست نکردم و این مورد توسط کسی که رام رو پرت کرده بود توضیح داده شده است )

[url=0up.ir/do.php?filename=0-libaudio-primary-default.rar]تصویر[/url]

این رام مشکل دیگه ای نداره ، کیفیت دوربین اون خوب و سرعت اون هم خیلی بالا و زبان انگلیسی رو توی منو و در نوشتن هم زبان فارسی رو پشتیبانی می کنه .

اسکرین شات :

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3053 بار

Re: KITKAT_MOD_Y511 (fake) با اندروید 4.2.2 برای گوشی هواوی

پست توسط SMH » یک شنبه 18 خرداد 1393, 10:28 pm

---((((((((( دوستان عزیز لطفا از دادن اسپم در این تاپیک بپرهیزید و هرگونه سوالات و مشکالت خود را در تاپیک

سوالات و مشکلات گوشی هواوی Y511 موجود در همین سایت اعلان بفرمایید . با تشکر   )))))) 

با سلام دوستان عزیز برای رفع مشکل صدای این رام فایل زیر را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید و وارد root explorer شوید و فایل خارج شده را در مسیر syatem / lib قرار داده و ان را با فایل موجود raplace کرده و بروی ان کلیک کرده و پرمیشن ان را بروی rw-r-r قرار دهید و گوشی را ریست کنید مشکل صدا حل خواهد شد.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

New Member
سپاس‌های ارسالی: 11 بار
سپاس‌های دریافتی: 12 بار

پست توسط Paalizaan » سه شنبه 20 خرداد 1393, 10:10 am

دستتون درد نکنه، رام خوبیه
من فایل رو برای مشکل صدا جابجا کردم، صدای هدفون توی سه تا نرم‌افزار پخش موسیقی که رو خودش هست، بد نیست. ولی با پلیری که خودم مصرف می‌کنم (GoneMAD) صدا خیلی پایینه، صدای هدفون رو تو DSP Manager هم بردم بالا، که فقط سه تا نرم‌افزار پخش موسیقی رو خودش صداشون بیشتر شد. اگه امکان بالا بردن صدای هدفون تو باقی پلیرها هم هست، ممنون می‌شم کمک کنید.

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 182 بار
سپاس‌های دریافتی: 116 بار

پست توسط safarnia2014 » یک شنبه 6 مهر 1393, 9:17 am

سلام

من این رام و نصب کردم تنها مشکم کار نکردن دوربین مکالمه تصویری هستش لطفا راهنمایی کنیین
با تشکر
در ضمن رزولیشن دوربین رو تا حد 8 مگا پیکسل بالا برده

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 182 بار
سپاس‌های دریافتی: 116 بار

پست توسط safarnia2014 » شنبه 12 مهر 1393, 3:50 pm

راستی عزیزان این رام امکان تماس تصویری و ip رو داره واقعا عالیه

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”