در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد
Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تشکر کرده: 6248 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

KITKAT_MOD_Y511 (fake) با اندروید 4.2.2 برای گوشی هواوی Y511

توسط SMH » پنج شنبه 15 خرداد 1393 21:04

---(((((((((  دوستان عزیز لطفا از دادن اسپم در این تاپیک بپرهیزید و هرگونه سوالات و مشکالت خود را در تاپیک
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   موجود در همین سایت اعلان بفرمایید . با تشکر ))))))----

KITKAT_MOD_Y511 (fake) با اندروید 4.2.2 برای گوشی هواوی Y511- 30

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

اندروید این رام بصورت تقلبی 4.4.2 بوده و فریمور پایه ان بر اندروید 4.2.2 استوار است .

در ابتدای مطلب ذکر می کنم که بنده این روش را تست کرده و بروی گوشی بنده بصورت کامل کار می کند و بدون مشکل و بنده در برابر هرگونه صدمه ی احتمالی وارده به گوشی هیچ مسئولیتی را قبول نخواهم کرد و تمامی مسئولیت این امر با شما کاربر عزیز می باشد .

1- ابتدا گوشی را روت کنید و سپس بروی ان کاستام ریکاوری (CWM) نصب کنید .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
2. Wipe data factory reset
3. Wipe cach partition
4. Advanced-> Wipe dalvik cache
5. Install zip from sd card-> choose zip from sdcard-> choose the firmware archive-> choose Yes-Install …
6.
Reboot system now

در این رام تنها مشکل عدم پخش صدای موزیک بصورت عادی است اما صدا در تماس و سایر جاها کاملا بی مشکل است .
برای رفع مشکل عدم پخش صدا فایل زیر را دانلود کرده از حالت فشرده خارج کنید و در مسیر syatem / lib قرار داده و فایل قبلی را حذف کنید ( خودم ای مورد رو قبلا وقتی که رام روی گوشیم نصب بود تست نکردم و این مورد توسط کسی که رام رو پرت کرده بود توضیح داده شده است )

[url=0up.ir/do.php?filename=0-libaudio-primary-default.rar][/url]

این رام مشکل دیگه ای نداره ، کیفیت دوربین اون خوب و سرعت اون هم خیلی بالا و زبان انگلیسی رو توی منو و در نوشتن هم زبان فارسی رو پشتیبانی می کنه .

اسکرین شات :

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد       لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SMH تشکر کرده اند:
unixman

Captain

Captain

نماد کاربر
1875

تشکر کرده: 6248 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

Re: KITKAT_MOD_Y511 (fake) با اندروید 4.2.2 برای گوشی هواوی

توسط SMH » يکشنبه 18 خرداد 1393 21:28

---(((((((((  دوستان عزیز لطفا از دادن اسپم در این تاپیک بپرهیزید و هرگونه سوالات و مشکالت خود را در تاپیک
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   موجود در همین سایت اعلان بفرمایید . با تشکر ))))))----

با سلام دوستان عزیز برای رفع مشکل صدای این رام فایل زیر را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید و وارد root explorer شوید و فایل خارج شده را در مسیر syatem / lib قرار داده و ان را با فایل موجود raplace کرده و بروی ان کلیک کرده و پرمیشن ان را بروی rw-r-r قرار دهید و گوشی را ریست کنید مشکل صدا حل خواهد شد.

گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
5

تشکر کرده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 18 خرداد 1393 09:17

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 3 پست

توسط Paalizaan » سه شنبه 20 خرداد 1393 09:10

دستتون درد نکنه، رام خوبیه
من فایل رو برای مشکل صدا جابجا کردم، صدای هدفون توی سه تا نرم‌افزار پخش موسیقی که رو خودش هست، بد نیست. ولی با پلیری که خودم مصرف می‌کنم (GoneMAD) صدا خیلی پایینه، صدای هدفون رو تو DSP Manager هم بردم بالا، که فقط سه تا نرم‌افزار پخش موسیقی رو خودش صداشون بیشتر شد. اگه امکان بالا بردن صدای هدفون تو باقی پلیرها هم هست، ممنون می‌شم کمک کنید.

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Paalizaan تشکر کرده اند:
SMH

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
94

تشکر کرده: 182 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 31 شهریور 1393 07:12

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط safarnia2014 » يکشنبه 6 مهر 1393 09:17

سلام

من این رام و نصب کردم تنها مشکم کار نکردن دوربین مکالمه تصویری هستش لطفا راهنمایی کنیین
با تشکر
در ضمن رزولیشن دوربین رو تا حد 8 مگا پیکسل بالا برده

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
94

تشکر کرده: 182 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 31 شهریور 1393 07:12

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست