در این بخش می‌توانید در رابطه با شبکه و کلیه مباحث مربوط به آن بحث و تبادل نظر نمایید

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 شهریور 1395 10:47

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل نصب نشدن پرینتر hp laserjet1300 برای شبکه کردن در ویندو

توسط mohammad_shadi » يکشنبه 7 شهریور 1395 11:04

سلام... من میخام پرینترم رو شبکه کنم که از روی سیستم 64 بیتی قابل استفاده باشه.. اما نمیشه.. از تنظیمات پرینتر میخام درایور 64 رو نصب کنم ارور میده.... درایور 64 رو هم دانلود کردم از سایت hp... میگه پرینترت pcl6 هست که تو سایت اچ پی درایور pcl5 هستش..البته یکی از دوستان pcl6 رو هم فرستادن.....ولی کار نمیکنه ... ارور میده باز.... لطفا راهنمایی کنید..ممنون

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Captain

Captain

نماد کاربر
1863

تشکر کرده: 5915 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 22:47

آرشيو سپاس: 794 مرتبه در 318 پست

Re: مشکل نصب نشدن پرینتر hp laserjet1300 برای شبکه کردن در و

توسط SMH » يکشنبه 7 شهریور 1395 18:59

mohammad_shadi, با سلام
به انجمن خوش اومدید.
-------------------------------------------
مشکل با ویندوز هست یا اینکه کلا شناسایی نمی کنه؟؟!!
یکی از روش هایی که معمولا ج می ده زمانی که درایو و به عنوان یک سخت افزار میشناسه این هست:
اگه ویندوز 8 به بالا نصب دارید در درجه اول driver signature رو disable کنید و بعد از این کار وارد setup نصب درایور بشید و در حین نصب و قبل از اون مرحله ای که ارور بده و نرم افزار بسته بشه وارد پوشه temp ویندوز بشید و پوشه رو کپی کنید روی دسکتاپ خودتون و در اخر از device manager برای نصب درایور گزینه ی اپدیت رو بزنید و ادرس پوشه رو بدید تا نصب بشه...
این روش و تست کنید (خودم توی چند مورد اینطوری خیلی راحت جواب گرفتم و مشکلم حل شد) و نتیجه رو علام کنید تا در صورت امکان راهنماییتون کنیم
       گر چرخ به كام ما نگردد     

كاري بكنيم تا نگردد       

sinaset از این پست سپاسگزاري کرده است