برنامه Layar

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 23
تاریخ عضویت: شنبه 6 آذر 1389, 10:19 am
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 8 بار

برنامه Layar

پست توسط negary » دو شنبه 11 بهمن 1389, 7:27 pm

 تصویر  معروف ترین نرم افزار واقعیت افزوده است. این نرم افزارهای با اسکن محیط اطراف از طریق دوربین دستگاه و پردازش تصویر، به استخراج اطلاعات مرتبط در اینترنت می پردازد و آنها را در لایه ای اضافی بر روی تصویر نمایش می دهد.

نرم افزارهای جانبی زیادی با استفاده از موتور Layar نوشته شده است که همه در بازار برنامه Layar موجود است. تعداد خیلی زیادی نرم افزار مجانی در این بازار وجود دارد که با استفاده از آنها می توان به عنوان مثال اطلاعات رستوران های اطراف به همراه منوی غذا را مشاهده کرد.

این نرم افزار به خوبی در ایران نیز کار می کند و اطلاعات فراوانی که کاربران در اینترنت برای مکان های مختلف قرارداده اند، به خوبی راهنمای شما در آشنایی با محیط اطراف خواهد بود.

در صورتی که دوستانتان هم از این نرم افزار استفاده می کنند، می توانید مکان آنها را در محیط اطراف مشاهده کنید و یا اطلاعات خود را مبادله کنید.

این نرم افزار علاوه بر [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] ، بر روی آیفون نیز عرضه شده است و کاربران بسیاری را در سطح جهانی به خود جذب کرده است.
 
تصویر 
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “Android App”