در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Posterno avatar
پست ها

23

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 آذر 1389 10:19

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 6 پست

برنامه Layar

توسط negary » دوشنبه 11 بهمن 1389 19:27

Layar معروف ترین نرم افزار واقعیت افزوده است. این نرم افزارهای با اسکن محیط اطراف از طریق دوربین دستگاه و پردازش تصویر، به استخراج اطلاعات مرتبط در اینترنت می پردازد و آنها را در لایه ای اضافی بر روی تصویر نمایش می دهد.

نرم افزارهای جانبی زیادی با استفاده از موتور Layar نوشته شده است که همه در بازار برنامه Layar موجود است. تعداد خیلی زیادی نرم افزار مجانی در این بازار وجود دارد که با استفاده از آنها می توان به عنوان مثال اطلاعات رستوران های اطراف به همراه منوی غذا را مشاهده کرد.

این نرم افزار به خوبی در ایران نیز کار می کند و اطلاعات فراوانی که کاربران در اینترنت برای مکان های مختلف قرارداده اند، به خوبی راهنمای شما در آشنایی با محیط اطراف خواهد بود.

در صورتی که دوستانتان هم از این نرم افزار استفاده می کنند، می توانید مکان آنها را در محیط اطراف مشاهده کنید و یا اطلاعات خود را مبادله کنید.

این نرم افزار علاوه بر  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ، بر روی آیفون نیز عرضه شده است و کاربران بسیاری را در سطح جهانی به خود جذب کرده است.


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب negary تشکر کرده اند:
Present

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان