در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

5234

تشکر کرده: 17 مرتبه
تشکر شده: 353 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 خرداد 1385 14:47

محل سکونت

http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php

آرشيو سپاس: 4023 مرتبه در 1451 پست

چاقوی سویسی که فلش ۸ گیگ و چراغ LED دارد! + عکس

توسط ganjineh » چهارشنبه 25 فروردین 1389 19:42بهگزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی تایمز شرکت  Victorinoxمعتبرترین شرکت‌ تولید کننده چاقوی ارتش سوئیسی یا همان” Swiss Armyknife” اعلام کرد محصول جدید خود را با یک فلاش درایو پیشرفته به بازارعرضه می‌کند.

“کارل السنر” مدیر شرکت در این مورد گفت:”ما همیشه بهدنبال ابزاری ممتاز و با کیفیت هستیم و با فراگیر شدن فلاش مموری‌ها اینگزینه را نیز به مجموعه گجت خود در دنیای دیجیتال وارد کردیم”.

اینفلاش درایو بنا بر ادعای مسئولان این شرکت دارای ویژگی‌های فوق العادههمانند سیستم امنیتی رمز گذاری “AES256 “و حفاظت به وسیله  اثر انگشت باسنسور حرارتی بکار رفته در آن است.
اگر شما این مسائل را نیز کافینمی‌دانید این فلاش مموری دارای مکانسیسم “ضد فشار” است که در مقابل هرگونه تهدید برای بازکردن اجباری و خواندن اطلاعات ،به صورت اتوماتیک حافظهفلاش و پردازنده ان سوخته و اطلاعات حساس به خود به خود از بین می‌رود.

شرکتمذبور برای اثبات ادعای امن بودن فلاش درایو خود یک تیم متخصص از هکرها رابا جایزه  ۱۰ هزار یورویی برای شکستن قفل امنیتی تدارک دید  که هیچ کداماز هکرها موفق به شکستن قفل و به دست آوردن جایزه مذکور نشدند.

اینچاقوی سوئیسی فوق امنیتی در ظرفیت‌های ۸ گیگابایتی با قیمت ۵۰ دلار و ۳۲گیگابایتی با قیمت ۱۸۰ یورو به همراه چراغ LED  و سایر تجهیزات جانبی دردسترس دوست‌داران این گجت نوستالوژی می‌باشد .
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
http://ganjineh-elahi.com/

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ganjineh تشکر کرده اند:
Present, Mohammad 1985, AGeNiS1, Mahdi1944, sinaset, nt

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان