دانلود رام زیبا و کاربردی Lenovo os A516 برای HuaweiY511-U30

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9 بار
سپاس‌های دریافتی: 21 بار

Re: دانلود رام زیبا و کاربردی Lenovo os A516 برای HuaweiY511

پست توسط a79r13 » جمعه 9 بهمن 1394, 11:31 am

ببخشید یه سوالی داشتم این فایل های ریکاوری دقیقا چی هست و چطور ریخته میشه ؟ :-O

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط a79r13 » جمعه 9 بهمن 1394, 11:39 am

سوال دیگه ای برام پیش اومد ببخشید :grin: این فقل face رو چطور میشه فعال کرد :grin:

Major II
Major II
محل اقامت: نامعلوم
سپاس‌های ارسالی: 213 بار
سپاس‌های دریافتی: 123 بار
تماس:

پست توسط BahraamFar » جمعه 9 بهمن 1394, 12:00 pm

a79r13 نوشته شده:ببخشید یه سوالی داشتم این فایل های ریکاوری دقیقا چی هست و چطور ریخته میشه ؟ :-O

عجب شما که نمیدونی ریکاوری چی هست،پس چطور اون رام بدترکیب رو نصب کردین؟
البته ببخشیدا ولی بدجوری مشکوک میزنی برادر!

Sent from my Huawei Y511-U30 using Tapatalk
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3053 بار

پست توسط SMH » جمعه 9 بهمن 1394, 12:06 pm

, در مورد ریکاوری توی انجمن کمی سرچ کنید و پست ها رو مطالعه کنید و کمی دقت کل مبحث دستتون میاد .
تست نکردم .
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Major II
Major II
تماس:

پست توسط BahraamFar » جمعه 9 بهمن 1394, 12:19 pm

a79r13 نوشته شده:سوال دیگه ای برام پیش اومد ببخشید :grin: این فقل face رو چطور میشه فعال کرد :grin:

این گوشی دوربین عقبش دایناسور هم تشخیص نمیده چه انتظاری دارید که دوربین جلو فیس رو تشخیص بده؟!

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط a79r13 » جمعه 9 بهمن 1394, 12:24 pm

ببخشید اشتباه گرفتم یا شاید منظورم رو بد رسوندم :grin: دوست عزیز منظورم از ریکاوری این سه چهار تا فایلی هست که اپلود کردی اسمشون tmpt و یه همچین چیزایی هست اینها که زیپ نیست رو چطور از طریق ریکاوری نصب کنم و اصلا چه کارایی دارند ؟ حتما باید بریزمشون ؟

ضمنا این رام یه کم سنگینه هنوز هیچی نریختم روش که حافظه رم با 82 درصد اشغال رسیده :lol: یعنی دست کمی از رام اصلی نداره :-O راهی برای سبک کردنش نیست ؟ یا باز دوباره باید برم سراغ lollifox :K:L
این رام بدجوری چشممو گرفته نسبت به بقیه رام هایی که تو این سایت دیدم این از همشون خوشگل تره اصلا دلم نمیاد برم سراغ اون lollifox بدترکیب :K:L

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط a79r13 » جمعه 9 بهمن 1394, 12:25 pm

hadibabo نوشته شده:
a79r13 نوشته شده:سوال دیگه ای برام پیش اومد ببخشید :grin: این فقل face رو چطور میشه فعال کرد :grin:

این گوشی دوربین عقبش دایناسور هم تشخیص نمیده چه انتظاری دارید که دوربین جلو فیس رو تشخیص بده؟!

برادر شما هم زیادی زدی بر سر مال تصویر دیگه اینقدر ها هم که شما میگید بد نیست تصویر

Major II
Major II
تماس:

پست توسط BahraamFar » جمعه 9 بهمن 1394, 12:43 pm

برو تو قسمت برنامه ها برنامه هایی که تو حافظه هستن که بنظرت بی مورده رو نشون کن بعد با روت اکسپلورر برو تو پوشه روت system/app اونارو دلیت کن البته مواظب باش برنامه های حیاتی رو پاک نکنی ظمنا یه تم داره فک کنم ۱۵ مگ باشه اونم چرته پاکش کن من خودم برنامه اس ام اس شو خیلی دوست داشتم ولی هرکاری کردم نشد ببرمش تو رامهای دیکه فقط مخصوص خود لنووست الانم دیگه مهم نیست چون دیگه کسی نیس اس بدم بش،متوجه که هستید؟

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط a79r13 » جمعه 9 بهمن 1394, 12:50 pm

hadibabo نوشته شده:برو تو قسمت برنامه ها برنامه هایی که تو حافظه هستن که بنظرت بی مورده رو نشون کن بعد با روت اکسپلورر برو تو پوشه روت system/app اونارو دلیت کن البته مواظب باش برنامه های حیاتی رو پاک نکنی ظمنا یه تم داره فک کنم ۱۵ مگ باشه اونم چرته پاکش کن من خودم برنامه اس ام اس شو خیلی دوست داشتم ولی هرکاری کردم نشد ببرمش تو رامهای دیکه فقط مخصوص خود لنووست الانم دیگه مهم نیست چون دیگه کسی نیس اس بدم بش،متوجه که هستید؟

بله خب دیگه علم پیشرفت کرده و مردم از تلگرام استفاده میکنند تصویر فقط یه موردی من این هایی که گفتید رو انجام بدم حافظه رم بر میگرده رو 50 و 60 ؟ یه دفه بر ندارم دو تا برنامه بریزم دوباره حافظه رم بره رو 80 70 تصویر فاکتور اصلی من تو انتخاب رم بیشتر سبک بودنشه ... البته در کنارش قشنگ باشه فبها ... این رام از بین همه ی رامهایی که دیدم فوق العاده قشنگه فقط ای کاش سبک هم بود تصویر یا کاش lollifox اینقدر مسخره نبود ظاهرش تصویر

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط a79r13 » جمعه 9 بهمن 1394, 1:27 pm

hadibabo نوشته شده:برو تو قسمت برنامه ها برنامه هایی که تو حافظه هستن که بنظرت بی مورده رو نشون کن بعد با روت اکسپلورر برو تو پوشه روت system/app اونارو دلیت کن البته مواظب باش برنامه های حیاتی رو پاک نکنی ظمنا یه تم داره فک کنم ۱۵ مگ باشه اونم چرته پاکش کن من خودم برنامه اس ام اس شو خیلی دوست داشتم ولی هرکاری کردم نشد ببرمش تو رامهای دیکه فقط مخصوص خود لنووست الانم دیگه مهم نیست چون دیگه کسی نیس اس بدم بش،متوجه که هستید؟

این الان حافظه ی رم منه !!! واقعا نمیدونم چرا اینقدر از حجمش اشغال شده تصویرتصویر

تصویر

تصویرتصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3053 بار

پست توسط SMH » جمعه 9 بهمن 1394, 3:05 pm

, سلام دوست عزیز
این مقدار استفاده از ram عادی هست و اون هم بخاطر در حال اجرا بودن نرم افزار های سیستمی مورد نیاز برای اجرای درست اندروید هست که اجباریه و عادی .
پس اینقدر گله نکنید .
موفق باشید
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر

پست توسط a79r13 » جمعه 9 بهمن 1394, 11:01 pm

حرف شما متین ولی منظورم این بود که راهکاری برای سبک تر کردنش وجود نداره ؟ یعنی کمتر از حافظه رم استفاده بشه اخه این مقدار برای برنامه های سیستمی یه خورده زیادی زیاده البته میدونم که رم این گوشی به طور کلی مناسب نیست :-( همچنین اگه میشه بگید بین رام هایی که در سایت هست سبک ترینش کدوم رام هست ؟ lollifox یا اندروید L
هرچند اینم بد نبود .. ولی سبک تر از این میخوام .. حالا بیخیال فاکتور زیبایی

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”