LewaOS_Y511_ver_1 با اندروید 4.2.2 برای گوشی هواوی Y511 - 30

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي هواوي بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: SMH, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8870 بار
سپاس‌های دریافتی: 3058 بار

LewaOS_Y511_ver_1 با اندروید 4.2.2 برای گوشی هواوی Y511 - 30

پست توسط SMH » پنج شنبه 15 خرداد 1393, 9:31 pm

---((((((((( دوستان عزیز لطفا از دادن اسپم در این تاپیک بپرهیزید و هرگونه سوالات و مشکالت خود را در تاپیک

سوالات و مشکلات گوشی هواوی Y511 موجود در همین سایت اعلان بفرمایید . با تشکر   ))))))   
[FONT=Book Antiqua]LewaOS_Y511_ver_1.6 با اندروید 4.2.2 برای گوشی هواوی Y511 - 30   
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ابتدای مطلب ذکر می کنم که بنده این روش را تست کرده و بروی گوشی بنده بصورت کامل کار می کند و بدون مشکل و بنده در برابر هرگونه صدمه ی احتمالی وارده به گوشی هیچ مسئولیتی را قبول نخواهم کرد و تمامی مسئولیت این امر با شما کاربر عزیز می باشد . 

1- ابتدا گوشی را روت کنید و سپس بروی ان کاستام ریکاوری (CWM) نصب کنید .

[FONT=Book Antiqua]لینک آموزش   [FONT=Book Antiqua]2. Wipe data factory reset [FONT=Book Antiqua]
3. Wipe cach partition
4. Advanced-> Wipe dalvik cache
5. Install zip from sd card-> choose zip from sdcard-> choose the firmware archive-> choose Yes-Install …
6. Reboot system now

اینترنت کار نمی کند :
اگر GPRS یا 3G کار نمی کند به APN Setting رفته و login و password را حذف کنید و نوع

authentication را
بروی PAP قرار دهید .

این رام بوسیله ی بنده تست شده و هیچ گونه مشکلی نداره ولی متاسفانه کیفیت فیلم برداری و عکس برداری آن کاهش یافته ، در غیر این صورت بسیار بهینه بود .

اسکرین شات از محیط رام :

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر

Re: LewaOS_Y511_ver_1 با اندروید 4.2.2 برای گوشی هواوی Y511

پست توسط SMH » یک شنبه 18 خرداد 1393, 10:42 pm

---((((((((( دوستان عزیز لطفا از دادن اسپم در این تاپیک بپرهیزید و هرگونه سوالات و مشکالت خود را در تاپیک

سوالات و مشکلات گوشی هواوی Y511 موجود در همین سایت اعلان بفرمایید . با تشکر   )))))) 

با سلام دوستان عزیز همون طوری که گفته بودم رزولوشن عکس برداری این رام خیلی پایین هست.

رفع مشکل کم بودن رزولوشن تصویر :
فایل زیر را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید و وارد root explorer شوید و همه ی فایل های خارج شده را در مسیر syatem / lib قرار داده و ان را با فایل موجود raplace کرده و بروی ان ها کلیک کرده و پرمیشن ان را بروی rw-r-r قرار دهید و گوشی را ریست کنید مشکل کم بودن رزولوشن تصویر تا حد خیلی بالایی افزایش می یابد و به امکانات دوربین عکس برداری هم افزوده می شود و دوربین مکالمه تصویری از کار می افتد که در اینده نه چندان دور ان مشکل را هم رفع خواهم کرد و فایل ها را در همین تاپیک قرار می دهم .

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

فیلم برداری این گوشی هم زمانی که بروی 720P قرار داشته باشد روی تصویر خش میندازه که اگه روی 480P قرار داده بشه مشکلش رفع میشه و راه دیگه ای هم که داره اینه که از نرم افزار دیگه ای غیر از نرم افزار دوربین اصلی استفاده کنید که مشکلتون رفع بشه
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

New Member
سپاس‌های دریافتی: 12 بار

پست توسط tanha1371 » دو شنبه 9 تیر 1393, 1:50 am

با سلام خدمت آقا مجتبی عزیز
من بنچ مارک گرفتم حوالی 10700 بود . گوشی رو شما اورکلاک کردین بعد بنچ مارک گرفتین؟

New Member

پست توسط tanha1371 » دو شنبه 9 تیر 1393, 3:22 am

دوتا مشکل دیگه :
1) gps کار نمیکنه
2) موقع نوشتن اعداد فارسی برعکس مینویسه و برعکس هم نشون میده

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط SMH » دو شنبه 9 تیر 1393, 11:02 am

, با سلام دوست عزیز

لطفا سوالتون رو توی تاپیک مربوطه مطرح بفرمایید

در مورد سوال اولتون من با استفاده از اندروید تیونر خیلی از نرم افزار ها که بهشون احتیاجی ندارم رو فریز میکنم تا مصرف رم کمتر بشه و نکته ی دیگه اینه که ان تو تو توی هر گوشی یک عدد و نشون می ده و این عدد هم به مولفه های زیادی بستگی داره حتی جایی خوندم که مقدار شارژ گوشی هم توش تاثیر داره .....

در مورد GPS هم ممنون از این که تذکر دادیدمن خودم از GPS استفاده نمی کنم حتی توی رام استوک هم سرعت اتصال به ماهواره خیلی پایین بود

این ها هم فیکس های موجود از رام اصلی هست تست کنید :

فایل زیپ بالا رو از حالت فشرده خارج کنید ، توش 2 تا فایل هست ، فایل gps.default.so رو در مسیر system\lib\hw قرار بدید و پرمیشن اون رو به RW/R/R تغییر بدید
فایل mtk_stp_gps.ko رو در مسیر system\lib\modules قرار بدید و پرمیشن اون رو به RW/R/R تغییر بدید ( هر دو فایل باید با فایل قبلی موجود در پوشه replace بشن ) بعد از انجام این کارها گوشی رو خاموش و روشن کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

New Member

پست توسط tanha1371 » دو شنبه 9 تیر 1393, 2:37 pm

فایل های بالا رو تو همین رام lewa os کپی کنم یا اینکه تو رام اصلی ؟
چه مشکلاتی رو حل میکنن؟

New Member

پست توسط tanha1371 » دو شنبه 9 تیر 1393, 2:42 pm

مشکل نمایش برعکس اعداد فارسی رو چیکار کنم ؟
مثلا نمایش 1731 به جای 1371 .

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط SMH » دو شنبه 9 تیر 1393, 6:25 pm

, دوست عزیز لطفا سوالتون رو توی تاپیک مربوطه مطرح بفرمایید تا پاسخ داده بشه و نظم ترتیب واسه کاربرانی که تازه میان وجود داشته باشه
با تشکر

گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

ارسال پست

بازگشت به “Huawei”