دانلود کاستوم رام اندروید 7.1.2+Lineage OS+note3 N900

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3053 بار

دانلود کاستوم رام اندروید 7.1.2+Lineage OS+note3 N900

پست توسط SMH » شنبه 21 بهمن 1396, 1:06 pm

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان   

در ابتدا می خوام بگم بنده در قبال هرگونه صدمه ی احتمالی که توسط تعویض رام به شما یا گوشی شما وارد میشه نیستم و شما کاملا با انتخاب و اختیار خودتون دارید از فایل ها و اموزش ها استفاده می کنید

بعد از خیلی وقت اومدم که رام جدید برای   سامسونگ note 3 n900
معرفی کنم که خیلی وقته دارم خودم ازش استفاده می کنم و تقریبا بدون باگ هست و خیلی روون کار می کنه و اندرویدشم که 7.1.2 هست و هر چند روز هم اپدیت میشه بصورت nightly که قطعا براش اندروید 8 هم خواهد امد.

فایل ها و روش کار و خیلی خلاصه براتون می نویسم.

1- دانلود و نصب درایور usb سامسونگ:

کد: انتخاب همه

https://drive.google.com/file/d/0B3XIYpssHs6MTE0xdnFQN2hWaVU/view?usp=sharing

2- دانلود نرم افزار odin :

https://odindownload.com/

3- دانلود اخرین ورژن فایل tar ریکاوری کاستوم TWRP از لینک زیر:

https://dl.twrp.me/ha3g/

4- دانلود اخرین اپدیت رام lineage OS 14.1:

https://download.lineageos.org/ha3g

5- دانلود سری نرم افزار های گوگل به دلخواه:

http://opengapps.org/

6- دانلود addons برای دسترسی به روت:

https://www.androidfilehost.com/?fid=457095661767132394

اول فایل های رام و سری نرم افزار های گوگل رو بریزید توی مموری کارت گوشی و اون و توی گوشی قرار بدید.
بعد از اینکه درایور و نصب کردید نرم افزار odin و اجرا کنید و فایل tar ریکاوری رو از قسمت pda به odin معرفی کنید و استارت و بزنید.
گوشی و خاموش کنید، دکمه ولوم پایین و home و در اخر کلید پاور و نگه دارید و وارد منوی fastboot بشید.
گوشی و با کابل به pc وصل کنید و اجازه بدید که ریکاوری رو گوشی نصب بشه.
بعد از تموم کردن کار می تونید گوشی و خاموش کنید و برای رفتن به ریکاوری از کلید های ولوم بالا و home و کلید پاور وارد منوی ریکاوری بشید.
حالا اول گوشی و ریست فکتوری کنید از توی منوی تنظیمات ریکاوری و بعد هم وارد اینستال بشید و اول رام و بعد هم سری نرم افزار های گوگل و نصب کنید و گوشی و ری استارت کنید

تبریک می گم گوشیتون به اندروید 7 اپدیت شد.

پست و لینک ها اپدیت شد

آخرین ويرايش توسط 1 on SMH, ويرايش شده در 0.
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر

Re: دانلود کاستوم رام اندروید 7.1.2+Lineage OS+note3 N900

پست توسط SMH » شنبه 21 بهمن 1396, 1:30 pm

فقط یه سوال از اقای عظیمی دارم این گوشی هر چند وقت یکبار اپدیت میده (نهایتا هر ماه) و حجمش فریمور کاملش هم زیر 400 مگ هست (حجمش غیر فشردش تقریبا 2 گیگ میشه) یعنی فریمور کامل هست...
این اپدیتی که میده رو میشه بدون فکتوری ریست روی گوشی فلش زد و استفاده کرد؟یا نیاز هست که حتما دوباره گوشی ریست بشه و رام نصب بشه؟
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 21 بهمن 1396, 5:52 pm

اگرlineage رو رسمی سایت رسمیش ارایه کرده، هفته ای یک نسخه میده که کامل هست و میشه نصب کرد، علاوه بر این به gapps و addonsu هم نیاز است که اولی رو از سایت opengapps.org نسخه nano یا pico دانلود کنید و دومی هم در قسمت extras سایتlineage وجود داره
نیازی به فکتوری ریست هم نیست و بیلد جدیدتر به راحتی با twrp 3.1 به بالا قابل نصب روی قبلی بدون هیچ مشکلی خواهد بود
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط SMH » شنبه 21 بهمن 1396, 6:06 pm

Mahdi1944, سلام
بله رسمی هست و تقریبا هر هفته اپدیت میشه
gapps هم لینک و گذاشتم برای دانلود، addons هم برای روت استفاده میشه که دوستان می تونن بعد دانلود و نصب کنند.
چه خوب!!!من از ترس اینکه هربار ریست فکتوری نکنم اپدیت نمی کردم :::P
حالا با خیال راحت هربار اپدیت می کنم با تشکر :( :razz:
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 21 بهمن 1396, 6:46 pm

SMH,
خواهش میکنم
آپدیت از هر سری رامهای رسمی بدون مشکل انجام میشه، اما مثلا نسخه غیر رسمی lineage که توسط دیگران کامپایل شده رو اگر نصب کنید، وقتی بخواهید از رام رسمی سایت lineage استفاده کنید باید فکتوری ریست کنید، اما آپدیت رامهای رسمی بدون هیچ مشکلی انجام میشه. الزامی هم نداره همه آپدیت‌ها نصب بشه، مثلا میشه ماهی یکبار نصب کرد، نه هر هفته
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط shahramhes » جمعه 29 تیر 1397, 4:47 pm

سلام
آیا بخش های مختلف گوشی کار می کند؟ مثل s pen؟ و مشکل اتصال به اینترنت و ... ندارد؟

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”