LMS چيست؟

در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد

مدیران انجمن: athlon64x2, abbas.m.k, شوراي نظارت

New Member
تماس:

Re: LMS چيست؟

پست توسط haftom7 » یک شنبه 26 اردیبهشت 1389, 10:53 am

اگه میشه یک نرم افزار lms به من معرفی کنید که از فارسی پشتیبانی کنه و برای راه اندازی و نصب هم راهنماییم کنید.
البته به غیر از moodle. چون من یک سرور اشتراکی اجاره کردم و گویا moodle روی سرور های اشتراکی فعال نمیشه!!!!
با تشکر

New Member
سپاس‌های ارسالی: 12 بار

پست توسط fahimeh_a » سه شنبه 14 تیر 1390, 1:33 pm

سلام میشه در زمینه موودل اطلاعات بیشتری بدید لطفا ؟

New Member
سپاس‌های ارسالی: 4 بار

Re:

پست توسط مهرداد_ » سه شنبه 4 بهمن 1390, 12:39 pm

mohayer نوشته شده: 
استاندارهای آموزش مجازي 

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

مروری بر استاندارد SCORM
AICTC-2003

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

سلام لینکها خطا میدن
404 not found
اگه امکانش هست اصلاحش کنید، خیلی لازمشون دارم
درضمن زبانش فارسیه؟

مرسی

مروری بر استاندارد IMS
AICTC-2003

New Member
سپاس‌های ارسالی: 4 بار

پست توسط مهرداد_ » پنج شنبه 13 بهمن 1390, 4:41 am

سلام به همه دوستان

میخواستم بپرسم کدوم یکی از این نرم افزارهایی که توی پستهای اول اسمشون رو ذکر کردید امکان ویدیو کنفرانس و وایت برد شیرینگ رو داره؟؟

dokeos این امکانات رو داره ، ولی نسخه رایگانش نداره و باید نسخه تجاریش رو بخری تا این دوتا امکانات بهش اضافه بشه

لطفا راهنماییم کنید دوستان

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط moonch » یک شنبه 30 تیر 1392, 4:22 pm

سلام. من به هر کدوم از لینک های نسخه های مختلف رفتم اما چیزی که می خواستم بفهمم این بود که هر کدوم از اینها چه ویژگی منحصر بفردی دارن که باعث میشه از هم مجزا بشن؟ متاسفانه نتونستم پیدا کنم. مثلا اینکه توی کدوم یک از اینها میشه متن فایل صوتی درس رو هم قرار داد یا مثلا امکانات دیگه. میشه راهنمایی کنید؟
بعد یه سوال دیگه اینکه فرض می کنیم مثلا OLAT یک ویژگی داره که aTOUR اون رو نداره. میشه با اضافه کردن یکسری کد ، این ویژگی رو به aTOUR اضافه کرد؟

ارسال پست

بازگشت به “برنامه نويسي”