در اين بخش مي‌توانيد به مباحث مربوط به انواع زبان هاي برنامه نويسي بپردازيد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 25 اردیبهشت 1389 11:55

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: LMS چيست؟

توسط haftom7 » يکشنبه 26 اردیبهشت 1389 09:53

اگه میشه یک نرم افزار lms  به من معرفی کنید که از فارسی پشتیبانی کنه و  برای راه اندازی و نصب هم راهنماییم کنید.
البته به غیر از moodle. چون من یک سرور اشتراکی اجاره کردم و گویا moodle روی سرور های اشتراکی فعال نمیشه!!!!
با تشکر

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 تیر 1390 12:03

توسط fahimeh_a » سه شنبه 14 تیر 1390 12:33

سلام میشه در زمینه موودل اطلاعات بیشتری بدید لطفا ؟

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

سه شنبه 4 بهمن 1390 11:10

Re:

توسط مهرداد_ » سه شنبه 4 بهمن 1390 12:39

mohayer نوشته است:

استاندارهای آموزش مجازي

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

مروری بر استاندارد SCORM
AICTC-2003

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

سلام لینکها خطا میدن
404 not found
اگه امکانش هست اصلاحش کنید، خیلی لازمشون دارم
درضمن زبانش فارسیه؟

مرسی

مروری بر استاندارد IMS
AICTC-2003

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

سه شنبه 4 بهمن 1390 11:10

توسط مهرداد_ » پنج شنبه 13 بهمن 1390 04:41

سلام به همه دوستان

میخواستم بپرسم کدوم یکی از این نرم افزارهایی که توی پستهای اول اسمشون رو ذکر کردید امکان ویدیو کنفرانس و وایت برد شیرینگ رو داره؟؟

dokeos این امکانات رو داره ، ولی نسخه رایگانش نداره و باید نسخه تجاریش رو بخری تا این دوتا امکانات بهش اضافه بشه

لطفا راهنماییم کنید دوستان

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

يکشنبه 30 تیر 1392 14:47

توسط moonch » يکشنبه 30 تیر 1392 15:22

سلام. من به هر کدوم از  لینک های نسخه های مختلف رفتم اما چیزی که می خواستم بفهمم این بود که هر کدوم از اینها چه ویژگی منحصر بفردی دارن که باعث میشه از هم مجزا بشن؟ متاسفانه نتونستم پیدا کنم. مثلا اینکه توی کدوم یک از اینها میشه متن فایل صوتی درس رو هم قرار داد یا مثلا امکانات دیگه. میشه راهنمایی کنید؟
بعد یه سوال دیگه اینکه فرض می کنیم مثلا OLAT یک ویژگی داره که aTOUR اون رو نداره. میشه با اضافه کردن یکسری کد ، این ویژگی رو به aTOUR اضافه کرد؟

قبلي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان