در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
26

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 اردیبهشت 1385 02:03

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

کمک در بازی lock on

توسط baba » جمعه 25 بهمن 1387 21:47

کسی میدونه تنضیمات بازی lock on رو می دونه؟

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تاريخ عضويت

جمعه 30 آذر 1386 20:55

تهران

آرشيو سپاس: 2229 مرتبه در 379 پست

Re: کمک در بازی lock on

توسط N@VID » جمعه 25 بهمن 1387 23:51

baba,  
لطفا سوال خودتون رو دقیقتر بپرسید. تنظیمات چه چیزی رو میخواهید؟ من با این شبیه ساز کار کردم و با اون اشنایی دارم. با اکثر جنگنده هاش پرواز کردم. ولی تخصصم Su-27 و Su-33 است. فقط در مورد F-15 خیلی مهارت ندارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب N@VID تشکر کرده اند:
Mahdi1944, mojtabba, CAPTAIN PILOT

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
26

تاريخ عضويت

سه شنبه 5 اردیبهشت 1385 02:03

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 2 پست

توسط baba » دوشنبه 28 بهمن 1387 01:51

می خواستم چگونگی کنترل هواپیما رو بدونم تو تنضیماتش رفتم چیزی نفهمیدم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تاريخ عضويت

جمعه 30 آذر 1386 20:55

تهران

آرشيو سپاس: 2229 مرتبه در 379 پست

توسط N@VID » دوشنبه 28 بهمن 1387 12:48

خوب دوست من الان بهتر شد
ببینید برای کنترل هواپیما در این برنامه چندین راه وجود داره. یکی اینکه Joystick مخصوص خلبانی بگیری که بهترین راهه. راه دوم اینه که با همون کلیدهای کیبورد هواپیما رو کنترل کنی. این راه اشکالات زیادی داره و در نبردهای داگفایت یا بمباران های نقطه ای بسیار مشکل ساز میشه چون کیبرد چهت فرامین رو منتقل میکنه ولی شدت عمل فرامین رو نمیتونه منتقل کنه.  برای حل این مشکل یه راه حل وجود داره و اون هم اینکه کنترل هواپیما رو به موس بدهید. من خودم این کارو کردم. خیلی از کیبورد بهتره. حالا در ادامه براتون توضیح میدم چه جوری کنترل رو به موس بدید.
ببینید در حالتی که با کیبورد کار میکنید با فشار دادن کلید های چپ و راست هواپیما به همون جهت ها و با فشار دادن کلید های بالا و پایین هواپیما به عکس اون جهت ها حرکت میکنه. بنابراین مشکل خاصی نداره. شاید منظورتون اینه که چه جوری هواپیما رو از زمین بلند میکنند.
برای این کار ابتدا دکمه ی F رو بزنید تا فلپ ها باز بشه.(برای چک کردن باز و بسته بودن فلپ ها و ارابه ی فرود و همینطور ترمز هوایی در هر هواپیما یک نمایشگر وجود داره که از روی اون میشه چک کرد) وقتی فلپ ها باز شد کلید W رو نگه دارید(کلید W مخصوص ترمز زمینی است) و قدرت موتور ها رو به 100 درصد برسونید.(با کلید های Page Up و Page Down میتونید قدرت موتورها رو تنظیم کنید) حالا دستتون رو از روی کلید W برداشته و قدرت موتور ها رو به حداکثر برسونید. در این حالت پس سوز ها هم روشن خواهد شد. هر هواپیما با توجه به ویژگی های مخصوص به خودش و همچنین وزن تسلیحات لود شده و همچنین وزن سوخت خودش، سرعت برخاست مخصوص به خود رو داره ولی معمولا با سرعت 270 کیلومتر بر ساعت میشه بلند شد(در هواپیماهای روسی سرعت به کیلومتر بر ساعت نوشته میشه و ارتفاع بر حسب متر. در هواپیماهای امریکایی سرعت بر حسب ناتیکال مایل و ارتفاع بر حسب پا بیان میشه). این از نحوه ی بلند شدن
ولی چه جوری میشه کنترل رو به موس داد
به این شکل عمل کنید:
در صفحه ی اول بازی گزینه ی Option رو انتخاب کنید و از قسمت بالا سمت راست Input رو انتخاب کنید. حالا باید صفحه ای مانند شکل زیر رو روی مانیتور داشته باشید
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
از قسمت Device (فلش شماره 1) گزینه ی Mouse رو انتخاب کنید و دکمه ی رو به روی اون رو(فلش 2) روی Axes تنظیم کنید. حالا صفحه ای مطابق شکل پایین میاد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
حالا در این قسمت گزینه ی Pitch(بالا و پایین رفتن) رو انتخاب و دکمه ی Change رو کلیک کنید و پس از اون گزینه ی Axis 1 رو انتخاب کنید. برای Roll(غلط خوردن هواپیما به چپ و راست) هم Axis 0 رو انتخاب کنید. Axis 2 هم غلطونک موس هست و میتونید اون رو به تراست، رادر و ... بدید. ولی به نظر من دادن کنترل Rudder ها به Axis 2 خیلی جالب نمیشه. به هر حال به نظر من اجازه بدید رادر ها همچنان با کلیدهای Z,X کیبرد کنترل بشه. به نظر من دادن این محور به تراست بهترین گزینه خواهد بود. چون این جوری شما عملا موس خودتون رو مجهز به هوتاس میکنید :grin:

باز هم اگه سوالی بود در خدمتیم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب N@VID تشکر کرده اند:
Mahdi1944, baba, CAPTAIN PILOT

Fast Poster

Fast Poster

no avatar
247

تاريخ عضويت

يکشنبه 1 اردیبهشت 1387 16:19

آرشيو سپاس: 94 مرتبه در 40 پست

توسط soheil_riazi » سه شنبه 15 اردیبهشت 1388 14:24

کسی لینک دانلود داره؟ بجز لینک های رپید شر!
زنده باد ايران. درود بر همه ي دانشمندان ايراني
دوستان علافه مند به ریاضیات در تکمیل سایت زیر کمک کنند
www.matheducation.ir

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » سه شنبه 23 خرداد 1391 08:47

ببخشید که تایپیک قدیمی رو بال میارم
کسی میدونه از کجا میتونم جنگنده های جدید رو برای بازی لاک آن دانلود کنم و استفاده کنم
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

پنج شنبه 15 اسفند 1392 18:19

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط aeen.ramirez » سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 01:44

N@VID نوشته است:baba,  
لطفا سوال خودتون رو دقیقتر بپرسید. تنظیمات چه چیزی رو میخواهید؟ من با این شبیه ساز کار کردم و با اون اشنایی دارم. با اکثر جنگنده هاش پرواز کردم. ولی تخصصم Su-27 و Su-33 است. فقط در مورد F-15 خیلی مهارت ندارم

salam agha midoni to su-27 ya su-33 chetor mishe raft to mode TWS? va vaghti ham raftim, chetor mitonam roye chand hadaf ghofl radari konam?va bertonam ham zaman beshon shelik konam? ma to flenker 2.5 bad az raftan to mod BVR . agechanta havapeyma ro safe rada midiam, dobere kelid 2 ro mizadam, ba in kar ramae havapeyma ha ke beshekl ye khat zaher shod bodan, be yek mosalas kochik tabdil misha, vali az inja be bad ro nemidam chetro bayd roshon ham zaman ro chanta hadaf ghofl kard, va fire kard, to lock on ham ke aslan natonestam to TWS beramfh id] n;li hd az halat SCAN nemiraft ro mod TWS emkanesh hast mano komak konid?