در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

log on بدون welcome screen

توسط Mahdi Mahdavi » جمعه 7 فروردین 1388 13:24

سلام بر همه دوستان و اعضای سایت.امیدوارم که تعطیلات عید تا حالا بهتون خوش گذشته باشه
یه سوال داشتم.
میشه کاری کرد که وقتی کامپیوتر روشن میشه"از حالت استن بای - هایبرنیت - خاموش " دیگه welcome screen نیاد؟
من تو تنظیمات user accont تیک گزینه welcome screen رو برداشتم.اما بازم یه پنجره میاد که یوزر و پسورد میخواد و مستقیم وارد محیط اکسپلورر ویندوز نمیشه
در ضمن اکانت administrator من پسورد داره
خیلی ممنونم
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1166

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 3 مرداد 1385 11:49

آرشيو سپاس: 3168 مرتبه در 620 پست

Re: log on بدون welcome screen

توسط SHAHRAM » جمعه 7 فروردین 1388 18:46

Mahdi Mahdavi,  دوست غزیز تا زمانی که اکانت شما پس داره نمی تونید مستقیم وارد شه......برای اینکه بتونید با اکانت پسورد دار مستقیم وارد سیستم بشید باید یکسری تغییرات policy بدید که سیستم به صورت خودکار با (بدون وارد کردن پسورد)وارد بشه......دقیقا الان یادم نیست کجاست.اگه پیدا نکردید اعلام کنید .....البته از جنبه امنیتی اصلا توصیه نمی شه که اینکار رو بکنید.....مگر اینکه سیستتم همیشه در دسترستون خودتون باشه:razz:
"هرکس از راه رسید نانش دهید و از ایمانش مپرسید . چه ، آنکس که به درگاه باریتعالی به جان ارزد ، قطعا بر سفره بوالحسن به نان ارزد "
( شیخ ابوالحسن خرقانی )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SHAHRAM تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi, MASTER

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تاريخ عضويت

توسط Mahdi Mahdavi » جمعه 7 فروردین 1388 20:46

دوست عزیز.ممنونم.
منظور من اکانت خودم نیست.اکانتی که ازش استفاده میکنم پسورد نداره.اما اکانت administrator که توی welcome screen مخفی هست پسورد داره
اگه ممکنه اون تنظیمات رو بگید کجاست
ممنون

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » شنبه 8 فروردین 1388 06:46

Mahdi Mahdavi,  

در صحفه ورودی سیستم، چند کاربر هست؟

اگر حساب administrator  مخفی است بنابراین باید بیش از یک کاربر داشته باشید که بدون وجود پسورد این صحفه را مشاهده میکنید.
فکر نمیکنم با چند کاربر بتونید وارد حساب کاربری خاصی بشید.(البته در XP)

من برای سیستم های دوربین مدار بسته تعیین میکنم که با قطع و وصل برق خودشون روشن بشن اما اگر چند حساب کاربری وجود داشته باشه، بعد از روشن شدن سیستم وارد ویندوز نمیشه و همون جا میمونه، اما اگر یک حساب کاربری باشه سیستم وارد میشه و بعد نرم افزار خودش شروع به ضبط خودکار میکنه. من هر چی گشتم که ببینم راهی هست با چند کاربر این کار صورت بگیره پیدا نکردم.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi Mahdavi

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تاريخ عضويت

توسط Mahdi Mahdavi » شنبه 8 فروردین 1388 10:11

negar.int عزیز.سپاس.
فقط یک کاربر وجود داره .یعنی یک administrator که مخفی هست و یک اکانت که ازش استفاده میکنم.یعنی در welcome screen تنها یک اکانت وجود داره"اکانت administrator هیدن هست و فقط اکانتی که ازش استفاده میکنم قابل مشاهده هست".پسورد هم نداره .اما موقع ورود پسورد میخواد که باید قسمت پسورد رو خالی بزارم و اینتر رو بزنم تا وارد بشه.خیلی ممنون از وقتی که میذارید برای جواب دادن به پست این حقیر.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » شنبه 8 فروردین 1388 20:44

Mahdi Mahdavi,
تنظیمات مربوط این خواهد بود:

قسمت Run را از منوی Start باز کن. سپس control userpasswords2 را در اون تایپ کن تا اجرا بشه. این پنجره مدیریت کاربران است.

در همون بالای پنجره یک گزینه هست که با غیر فعال کردن تیک اون میتونید صحفه درخواست کننده نام کاربری و پسورد را حذف کنید. حتی اگر چند کاربر هم داشته باشید اما مشکل اینه که دیگه با یک حساب کاربری پیش فرض وارد خواهد شد.

زمانی که تیک را برداشتید، سپس کلید Apply را بزن، ازت نام کاربری، و رمز عبور برای حساب پیش فرض را درخواست میکند. از این پس سیستم با این حساب وارد خواهد شد بدون پرسش  نام کاربری و پسورد. مانند شکل زیر:

این هم شکل پنجره ای که بعد از Apply مشاهده خواهید کرد:

البته شما برای ورود خودکار هرگز به رمز عبور نیاز ندارید. اما اگر بعد از ورود از حساب کاربری خود خارج شوید، رمز عبور ایجاد خواهد شد، همچنین در صورت استفاده Remote (راه دور مثل اینترنت، شبکه و ...؟) از سیستم رمز عبور را باید داشته باشید.

با توجه به برنامه که قبلاً برای روشن و خاموش شدن سیستم گرفته بودی، فکر کنم این کار همون چیزی هست که نیاز داری!
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944, MASTER, Mahdi Mahdavi, Ma3ouD

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تاريخ عضويت

توسط Mahdi Mahdavi » يکشنبه 9 فروردین 1388 06:29

negar.int عزیز.سپاس.
بله.دقیقا همین بود.درست شد.خیلی ممنون.
فقط یه چیزی.من این تیک رو بر میدارم و apply رو میزنم ولی بعد چند بار که سیستم روشن و خاموش میشه تیک بر میگرده سر جاش.خود به خود
حتی تیک:
prompt for password when computer resume from standby
رو هم تو power option بر میدارم. اما دوباره بر میگرده.با نصب دوباره ویندوز هم درست نشد.
البته این دیگه مشکل کامپیوتر منه و راهی که شما در بالا گفتید دقیقا همون چیزیه که میخواستم.خیلی ممنون
امیدوارم که بتونم جبران کنم
سپاس فراوان